Novinky

16.09.2021 Vinobraní - Dětská scéna

Těšíme se na Vás během celého Vinobraní (tj. od pátečních 15:00 do nedělních 17:00 hodin) na Dětské scéně u chrámu sv. Petra a Pavla, kde Vás a Vaše děti čeká spousta zábavy, hudby, tance, soutěží, pohádek, kouzlení i kreativního tvoření.

08.09.2021 Volná místa na kroužcích

Stále se můžete přihlašovat na následující zájmové útvary: Animační dílna, Can you speak English?, ČJ a M na přijímačky (pro 9.třídu), Deskovky, Fotokroužek, Hudební skupiny BEZNOTY, Keramika pro dospělé, PC kroužek pro začátečníky, Prstem po mapě, Věda je zábava, Zpěváčci.

01.07.2021 Zveřejněny kroužky na školní rok 2021/2022

V sekci "Kroužky a cvičení" naleznete informace o zájmových útvarech na nový školní rok. V průběhu léta budeme ještě doplňovat a aktualizovat. Elektronické přihlašování bude spuštěno 2. 9. 2021 v dopoledních hodinách.

Jak se přihlásit na tábor? (manuál)

Jak se přihlásit na letní tábor DDM Mělník?

  • Mám klientský účet

    Pokud již máte u nás tzv. klientský účet (měl by mít každý, kdo se již účastnil nějakého ZÚ, tábora nebo některých akcí), pak je to jednoduché - v den spuštění (středa 3. 3. 2021 dopoledne) se přihlaste do svého klientského účtu na Přihlášení (iddm.cz), rozklikněte nabídku "TÁBORY", vyberte tábor a vyplňte online přihlášku. Po jejím odeslání vyčkejte na její potvrzení. Pozor - automatický e-mail zasílaný ihned po odeslání online přihlášky je pouze potvrzením o tom, že vše proběhlo v pořádku. Potvrzení elektronické přihlášky společně s příkazem k úhradě zvolené částky (záloha či celá částka) Vám přijde na e-mail do 48 hodin. Současně se Vám také objeví přihláška ke stažení ve Vašem klientském účtu.
 
  • Nemám klientský účet

    Prvním krokem je založit si rodičovský klientský účet na: Přihlášení (iddm.cz) - funguje to podobně jako na e-shopu. Stačí zadat e-mail a zvolené heslo a následně potvrdit aktivační odkaz, který Vám na zadaný e-mail přijde. Následně již můžete vybírat tábory (je-li již aktivováno přihlašování a jsou-li již vidět v záložce "TÁBORY" ve Vašem klientském účtu). Po prvním přihlášení Vašeho dítěte/dětí už jejich jména a údaje budou zavedena ve Vašem klientském účtu a nebudete je již muset znovu všechny vyplňovat při dalším přihlášení na tábor/ZÚ/akci. Pak se již vyplňují pouze údaje, které se často mění - např. typ školy (MŠ, ZŠ...), samostatný odchod apod. Věrní účastníci našich akcí, kroužků či táborů jsou tedy tímto mírně zvýhodněni. Staňte se jimi také! :-)
 
  • Pro všechny platí, že..

    ​- můžete si zvolit typ platby - pouze zálohu nebo celou částku; zvolenou částku je nutné uhradit do 14 dnů od obdržení potvrzení Vaší přihlášky
​- pokud chcete, aby za Vás tábor hradil zaměstnavatel (např. formou FKSP) nebo požadujete fakturaci poplatku, nezapomeňte to uvést v poznámce při přihlašování nebo nám tuto informaci zaslat neprodleně po odeslání elektronické přihlášky

​- nezapomeňte uvést veškeré zdravotní potíže, pravidelně užívané léky, lékařem nařízené diety apod.

- pomůže nám, když nahlásíte také, jestli je Vaše dítě plavec či neplavec

- přistupuje opravdu ZODPOVĚDNĚ k čestnému prohlášení o bezinfekčnosti - obzvlášť v této době šíření koronaviru by Vaše neuvážené jednání mohlo mít fatální následky