Novinky

24.05.2024 Výsledky z Biologické olympiády

V sekci Soutěže - Vědomostní jsou zveřejněny výsledky z krajského kola Biologické olympiády kat. D ze dne 23.5.2024

10.05.2024 Výsledky z Biologické olympiády

V sekci Soutěže - Vědomostní jsou zveřejněny výsledky z krajského kola Biologické olympiády kat. C ze dne 9.5.2024

06.05.2024 Blížící se akce:

23.05. - Den s IZS............................... 31.05. - Volejbalové slavnosti ............ 04.06. - Nástrahy města .................... 08.06. - Pohádkový park ....................

Sledujte nás

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 15

PT Hurá prázdniny

Přijímáme náhradníky

01.07.2024 Přivítejme společně prázdniny pořádnou porcí her a zábavy! Čeká nás například lukostřelba, zorbing, prozkoumání mělnického podzemí, výšlap na Říp, a dokonce i Vánoce v létě. Ale především se těšte na dobrodružství, napětí, soutěže, poznávání a legraci s kamarády. Společně si užijme nezapomenutelné chvíle plné radosti! Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Cyklistický s jedním přespáním

08.07.2024 Jsi nadšený cyklista nebo jen rád poznáváš nová místa? Máme pro tebe nabídku. Týden prožitý v cyklistickém sedle spojený s výlety do známých i neznámých míst Mělnicka po cyklostezkách a turistických cestičkách (doporučujeme horské kolo). První den zdokonalíme své cyklistické schopnosti na Dopravním hřišti v Mlazicích, naobědváme se v Pšovecké krčmě a vyrazíme vyzkoušet si své nabyté dovednosti na vyjížďku do Strážnice a Liběchova (3. družstvo 34 km, 1. družstvo do 45 km). Druhý den vyrazíme na první delší etapu, cílem budou Veltrusy, během cesty si prohlédneme areál zámeckého parku a obory. Oběd si dáme v penzionu na Závisti a po poledním klidu stráveném na dětském hřišti u školy vyrazíme zpět směr Vraňany (3. družstvo 46 km, 1. družstvo do 55 km). Třetí den nás cykloputování zavede přes Zahájí na rozhlednu Hradiště po polních a turistických cestách. Dál směrem přes Mělnické Vtelno, kde se zastavíme na obědě v Pivovaru Neumann, Kropáčovu Vrutici a Byšice hurá zpět na Mělník (3. družstvo 56 km, 1. družstvo 65 km). Dobrodružství v sedle opravdu začíná až čtvrtý den. Ráno vyrazíme na vlak a necháme se odvézt do Kolína. Navštívíme Discgolfové hřiště přímo v Kolíně, kde si zkusíme oblíbenou hru. Přes Poděbrady, kde si dáme oběd a polední klid strávíme opět na dalším Disgolfovém hřišti se přiblížíme k Mělníku až do kempu v Ostré (3. družstvo do 46 km, 1. družstvo do 56 km). Plánované nocování ve stanech s táborákem je samozřejmě pro ty odvážné. Kdo by se necítil, může požádat své rodiče o dopravu večer domů a ráno zpět do Ostré. Poslední pátý den hurá podél "vody" domů na Mělník přes zastávku v Brandýse na oběd a na dalším Discgolfovém hřišti (všichni 52 km). Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Pryč s nudou I.

Obsazeno

08.07.2024 Příměstský výletový tábor téměř pro každého, ať už jde o milovníka pohybu, mírného adrenalinu, zvířat, tvoření i moderních technologií. Tábor nabitý rozmanitými aktivitami je sestaven ze 4 celodenních výletů: centrum řemesel Botanicus, Majaland, ZOO Praha a atraktivní zábavní park Mirakulum. Tyto celodenní výlety v pátek doplní jeden kratší, ale neméně zábavný - návštěva Laser Game v Holešovicích, po návratu na Mělník spojený s aktivitami v DDM a jeho okolí. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Pryč s nudou II.

Obsazeno

15.07.2024 Příměstský výletový tábor téměř pro každého, ať už jde o milovníka pohybu, mírného adrenalinu, zvířat, tvoření i moderních technologií. Tábor nabitý rozmanitými aktivitami je sestaven ze 4 celodenních výletů: centrum řemesel Botanicus, Majaland, ZOO Praha a atraktivní zábavní park Mirakulum. Tyto celodenní výlety v pátek doplní jeden kratší, ale neméně zábavný - návštěva Laser Game v Holešovicích, po návratu na Mělník spojený s aktivitami v DDM a jeho okolí. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Tenisová školička

Poslední místo!

15.07.2024 Dopolední výuka tenisu zábavnou formou. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena zahrnuje pedagogický dozor, výuku tenisu s odborným lektorem, možnost zapůjčení tenisové rakety. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Holky v akci

Přijímáme náhradníky

22.07.2024 Příměstský tábor speciálně jen pro dívky školního věku. Na dívky čeká spousty kreativního tvoření, líčení, tvorba účesů, módní přehlídka, karneval, malování na obličej, pečení a výroba nealko drinků. Společně nacvičíme několik choreografii, zacvičíme si na trampolínkách a skákacích botech. Dívky se mohou těšit i na výlety do přírody, například na Kokořín do levandulového pole, na zámek Sychrov a vláčkem navštívíme lázeňské město Poděbrady a muzeum filmlegendsmuzeum.cz. Užijí si spousty zábavy a nových kamarádek. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Táborový mix zábavy

29.07.2024 Pro všechny, co se nechtějí o prázdninách nudit, mají rádi zábavu, ale také ochutnávku něčeho nového. Pro holky a kluky jsme namixovali: • Netradiční sportovní hry • Vědomostní soutěže • Kreativní činnosti • Ale hlavně hodně zábavy, smíchu, nových zážitků a kamarádů Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Pohádkové dobrodružství

Přijímáme náhradníky

29.07.2024 Na nejmenší táborníky (4 – 7 let) čekají v Krkonoších pohádkoví kamarádi ze známých animovaných filmů. Pomocí kouzelného pláště se každý den přeneseme do nového pohádkového příběhu a společně s jejich hrdiny prožijeme pohádkové dobrodružství. Těšit se můžete třeba na Vaianu, Shreka a Fionu , hrdiny z Tlapkové patroly a mnoho dalších kamarádů. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Dobrodružný

Přijímáme náhradníky

05.08.2024 Máte rádi cestování s trochou toho dobrodružství? Tak pojďte vyrazit na dobrodružnou cestu. Tato cesta má pět výprav. Na první výpravě se podíváme do Majalandu na horskou dráhu, obří skluzavku a další dobrodružné atrakce. Při druhé výpravě navštívíme lanový park Samba s vysokými i nízkými překážkami pro ty, kteří by se ve výškách necítili zcela komfortně, doplníme zábavou na trampolínách a gymnastických drahách areálu Sletiště na Kladně. Na třetí výpravě vstoupíme dopoledne do historie planety Země v Dinosuarii odpoledne budeme pátrat při detektivní hře po historii národa českého na Vyšehradě. O den později při čtvrté výpravě navštívíme Dubici a svezeme se na paddleboardech, wakeboardech nebo jen prolezeme obří 3D bludiště, vykoupeme se nebo si zahrajeme minigolf. Poslední výpravu si necháváme do velmi oblíbené a tradiční destinace - Mirákulum. Změny programu (časy/dny) vyhrazeny. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Cesta kolem světa za 5 dní

Přijímáme náhradníky

05.08.2024 Vydejte se s námi na cestu kolem světa! Ale pozor, máme na to pouze 5 dní! Takže to bude „fakt pořádněj fičák“. Čeká na nás: - řada cizích kultur - mnohdy neobvyklá a zajímavá strava - střídání klimatických změn - cestování nejrůznějšími dopravními prostředky Ale hlavně dobrodružství, napětí, hry, soutěže, poznání, legrace a kamarádi. To vše na hřebenech Krkonoš. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Můj první tábor

Obsazeno

12.08.2024 Tento tábor je pro děti od čtyř do sedmi let. Bude to týden plný zážitků, výletů a zábavy. Děti, čekají vás seznamovací, stmelovací, postřehové a pohybové hry i kreativní tvoření. Těšit se můžete na loutkové divadlo s překvapením, výstup na horu Říp a poznáte, jak si hrají broučci. Navštívíte skalní obydlí ve Lhotce a do dávných časů nahlédnete v Templu v Mladé Boleslavi. Tam také navštívíte zvířátka v ekocentru Zahrada. Věříme, že se vám to bude líbit a že si najdete i nové kamarády. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Westernové léto

Přijímáme náhradníky

12.08.2024 Máš rád (a) western a indiány, tak právě pro tebe je připraven tento příměstský tábor. Zažiješ spousty zábavy, her, soutěží a kreativního tvoření. Navštívíme Jumping park v Letňanech, pojedeme na celodenní výlet do indiánské vesničky Rosehill, vyšlápneme si na rozhlednu Růženka, půjdeme na pěší túru do skalního bytu ve Lhotce a zažijeme trochu minulosti v History parku v Ledčicích, kde si zastřílíme lukem a šípy do terče. To vše stihneme za 5 dní a ještě poznáš mnoho nových kamarádů. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Prima léto

19.08.2024 „Prima“ tábor, který nabízí od každého trochu. Děti si tu určitě vytvoří nezapomenutelné zážitky a nové kamarády. Čeká na vás: - týden plný různorodých aktivit - spousta zábavy - zajímavé výlety - sporty, hry, soutěže a mnoho další „prima“ letní zábavy. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Ahoj prázdniny

26.08.2024 Pro všechny kluky a holky, kteří chtějí užít prázdninové dobrodružství do poslední minuty. Co společně zažijeme? • Výlety do okolí na zajímavá místa • Hry a soutěže • Kreativní činnost • A mnoho společných zážitků s různorodou tématikou Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Věda v akci

Poslední 2 místa

26.08.2024 Ahoj dobrodruhu vědeckých tajemství! Patříš-li do věkové skupiny 13 - 16 let se zájmem o biologické vědy a víc než hraní a výlety tě zajíma věda a poznání, zveme tě na nezapomenutelný týden plný objevů, zábavy a vědeckých dobrodružství na letošní ročník Příměstského letního tábora s názvem "Věda v akci"! Pokud tě zajímá, jak funguje příroda kolem nás, a rád by sis vyzkoušel vědeckou práci na vlastní kůži, není nic lepšího než strávit týden plný bádání, experimentů a zábavy u nás ve výzkumáku v Liběchově. Co tě čeká: Program plný bádání: Těšíme se na týden plný přednášek, her, kvízů a dalších vzrušujících aktivit, při kterých se ponoříš do vlastní vědecké práce a vyzkoušíš si své první vědecké experimenty. Vstoupíš do fascinujícího světa vědy, kde se setkáš se zvířaty, přírodou a nadšenými lidmi, pro které věda není jenom práce. Práce v laboratořích: Budeš mít příležitost pod dohledem zkušených vědeckých pracovníků pracovat přímo v laboratořích našeho výzkumného ústavu. Podíváš se s námi do chovných zařízení a na operační sály. Zkusíš si práci s moderními přístroji a objevíš tajemství vědeckých postupů, které nám pomáhají lépe pochopit, jak funguje svět kolem nás. Terénní výzkum: Společně s námi vyrazíš do terénu, a prozkoumáš zajímavosti týkající se zvířat v našem okolí. Vyzkoušíš si na vlastní kůži různé typy vědecké práce ve vodě i na souši, budeš svědkem fascinujících momentů přírody a získáš jedinečné zkušenosti. Vlastní vědecká práce: Pod dohledem mladých nadšených vědců se naučíš pracovat s DNA a zjistíš jak ji získat v terénu i v laboratoři. Uvidíš, co všechno pár písmen v DNA prozradí o svém nositeli, o jeho minulosti i budoucnosti. Ukážeme ti, podle jakého klíče se z DNA vytváří bílkoviny a celý organismus, podíváš se, jak vzniká nový život a co je třeba k tomu, aby vše fungovalo jak má. Seznámíš se s našimi miniprasátky a ověříš si, jak jsou podobná člověku a proč nám pomáhají pochopit a léčit závažná lidská onemocnění. Týden plný nových přátelství: Kromě vědeckých objevů tě čeká i možnost navázat nová přátelství s lidmi, kteří sdílí tvou vášeň pro poznání a objevování. Těšíme se na tebe a na společné objevování tajemství vědy! Přihlaš se co nejdříve a připrav se na nezapomenutelný letní tábor plný zábavy a poznání! Buď součástí naší vědecké rodiny a objevuj s námi tajemství vědy! Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail). Tábor bude otevřen při minimálním počtu 12 účastníků.

Filtry

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.