Novinky

01.07.2021 Zveřejněny kroužky na školní rok 2021/2022

V sekci "Kroužky a cvičení" naleznete informace o zájmových útvarech na nový školní rok. V průběhu léta budeme ještě doplňovat a aktualizovat. Elektronické přihlašování bude spuštěno 2. 9. 2021 v dopoledních hodinách.

30.05.2021 Pojďte s námi do pohádky - správné odpovědi

Omlouváme se, správné odpovědi z úkolové cesty Pojďte s námi do pohádky zveřejníme až zítra 31.5. Děkujeme za pochopení.

14.05.2021 Prodloužení zájmové činnosti

Z důvodu dlouhého zákazu činnosti bude školní rok v DDM Mělník prodloužen. Poslední hodiny kroužků se uskuteční v týdnu od 21. do 25. června.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 15

Letní tábory DDM Mělník

01.07.2021 Přehled letošních letních táborů se vám zobrazí po rozkliknutí úvodní fotky nebo jako PDF uvnitř článku.. Termín přihlašování: 3. 3. 2021 v dopoledních hodinách. ------- Dobrý den, rádi bychom Vás upozornili na nezbytné náležitosti k letním táborům 2021. Nejpozději do 31. 5. 2021 je nutné dodat do DDM Mělník tyto dokumenty: - posudek o zdravotní způsobilosti k účasti na akci organizace - prohlášení odpovědnosti za škody - seznámení s programem tábora – stvrzené podpisem zákonných zástupců - kopii kartičky zdravotní pojišťovny (v případě změny pojišťovny dodat aktuální!) - pozor – podepsanou přihlášku (alespoň čitelný sken) je nutné doručit do 14 dnů do DDM od potvrzení elektronického přihlášení, jinak nejsou splněny podmínky přihlášení, nevznikne smluvní vztah a místo bude nabídnuto náhradníkům Další dokumenty, které se odevzdávají v den nástupu na tábor: - bezinfekčnost - pravidelně užívající léky (léky předá rodič u PT na recepci v den zahájení tábora a u VT před odjezdem označené jménem a dávkováním) - navíc dle vývoje epidemiologické situace k povinné dokumentaci možná připojíme nutnost mít antigenní test ne starší než 48 hodin Hygienická opatření aktualizujeme v červnu 2021 dle aktuálního nařízení vlády. Předpokládáme, že minimálně toto zůstane: - dezinfekce s sebou - minimálně 2 roušky (jedna náhradní) nebo respirátor FFP2 - v případě stravování v DDM nosit misky na jídlo, příbory a sáček Další informace ohledně platby: - úhrada zálohy nebo celé částky do 14 dnů od schválení elektronické přihlášky - doplatek do celé částky do 31. 5. 2021 - nahlásit případnou platbu přes zaměstnavatele – např. FKSP - nevratná záloha u pobytových táborů (podrobné informace na webu u příslušného tábora, zálohy se mohou lišit) - v případě, že budeme rušit PT kvůli vládním nařízením, vracíme celou částku Po přihlášení obdrží zákonní zástupci informační dopis spolu s kontaktem na hlavního vedoucího příslušného tábora.

PT Harry Potter II.

Obsazeno

19.07.2021 Příměstský tábor jako dělaný pro milovníky zábavy, pohybu, hádanek, a především Harryho Pottera. Další program bude upřesněn, ale bude probíhat v podobném duchu jako PT Harry Potter. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Rybáři

Obsazeno

19.07.2021 Jste náruživí lovci ryb? Chcete si vyzkoušet a naučit se různé techniky lovu? Pojďte si s námi zachytat a ulovit nějaký pěkný úlovek. Během 5 dní u Vehlovické tůně si děti pod vedením zkušených rybářů vyzkouší různé rybolovné techniky, seznámí se i s několika hosty, kteří jim představí zajímavosti např. v oblasti lovu sumců, muškaření. Dále si děti vyzkouší jízdu na rybářském kajaku, motorovém člunu a také zažijí atmosféru rybářských závodů. Naše rybaření obohatíme i doprovodným programem v podobě her, soutěží a tábor slavnostně zakončíme u táborového ohně. Upřednostněny budou děti ze ZÚ Malý rybář. Tábor je určen pro děti, které již chodí do školy. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Pohádkové Krkonoše

Obsazeno

19.07.2021 Pobytový pětidenní tábor na hřebenech Krkonoš (1212 m.n.m. – Novopacká bouda) pro malé děti. Každý den si děti prožijí jednu známou pohádku, stanou se totiž její součástí formou her, soutěží, divadelního představení, ale i formou výtvarných činností. Nebude chybět ani pohádková diskotéka, hledání pokladu, opékání buřtíků u táborového ohýnku, ale ani pohádková stezka odvahy, na které se děti bát rozhodně nebudou. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Šmoulové

Obsazeno

26.07.2021 Příměstský tábor Šmoulové s názvem  "PUTOVÁNÍ ŚMOULÍ VESNIČKOU" nabídne dětem v době letních prázdnin 5 dní šmoulí zábavy spojené s výlety do přírody a za poznáním. Na co se děti mohou těšit? Každý den stráví s jedním ze Šmoulů a budou s ním třeba grilovat, péct Muffiny, dovádět v Zorbing koulích, s jiným zase budou sportovat na Dopravním hřišti (jízda na kolech), užijou si obláčkovou Šmoulí pěnu, pojedou na výlet do Radvanic, Šestajovic a do Želíz. Užijí si spousty legrace, zábavy a šmoulí světelné párty. Těší se na vás Šmoulinka, taťka Šmoula, Gargamel a Šmoulíček. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Tenisový

Obsazeno

26.07.2021 Dopolední výuka tenisu zábavnou formou. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena zahrnuje pedagogický dozor, výuku tenisu s odborným lektorem, možnost zapůjčení tenisové rakety. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Proč bychom se nepotili (turistický)

Obsazeno

26.07.2021 Tábor určený pro starší děti s dobrou fyzickou kondicí. Objevení krás hřebenů Krkonoš formou celodenních výletů do známých i neznámých lokalit v okolí Špindlerova Mlýna zakončených relaxací (možnost sauny, finské kádě, relaxačních cvičení) a přednáškami na téma "vysokohorská turistika". Nebudou chybět ani táborové písně u ohýnku. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Trempíci

Obsazeno

31.07.2021 Máte rádi přírodu, koupání v rybníku, objevování jeskyní? Pojeďte si s námi „zatrempovat“. Na děti čeká 7 dní v krásné a romantické krajině mezi Novým Borem a Českou Lípou. Ubytování v RS OÁZA Sloup v Čechách. Středisko je velmi pěkné, dobře vybavené a s výbornou domácí kuchyní. Pro děti je připravena celotáborová hra, při které se děti seznámí s historií, přírodními krásami a zajímavostmi obce a přilehlého okolí. Děti si díky zdravému ovzduší, rozsáhlým lesům a bizarním skalním útvarům jistě pobyt velmi užijí. A my k tomu všemu přidáme nejen turistiku a sport, ale i zpěv u táborového ohně, hry, soutěže, šifrování a spoustu další zábavy. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Superhrdinové

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Světová bezpečnostní agentura D.D.M nabírá do svých řad nové rektruty. Jejich hlavní úkol je ubránit svět před padouchy. Rozhodni o osudu naší planety. Čeká tě spoustu her a zábavy. Lasergame, lukostřelba, koloběžky a brusle, kvízy, olympiáda, výroba masek superhrdinů a mnoho dalšího. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Sherlock Holmes

Poslední 2 místa

09.08.2021 Tábor s názvem Sherlock Holmes v sobě zahrnuje celotáborovou hru, kdy děti na konci musí získat vzácnou minci a také odhalit a chytit známého zločince Moriartyho. Děti si budou vést deník, kde budou zapisovat své vyřešené úkoly a věci potřebné k dopadení Moriartyho. Cestou za splněním tohoto úkolu děti čeká nejen mnoho hádanek, které musí vyřešit, ale také spousta dobrodružství. Projížďka na raftech, úniková hra, střelba z luku a z kuličkových zbraní, které vypadají jako opravdové. Také se projedeme vláčkem a budeme poznávat krásy Mělníka. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Cesta kolem světa za 80 dní

Přijímáme náhradníky

16.08.2021 Náplň tábora: - sportovní klání - laser game - žongléřské vystoupení - sestup do mělnického podzemí - geocaching - virtuální realita - lanové atrakce - projížďka vláčkem Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Holky v akci

Přijímáme náhradníky

21.08.2021 Týdenní pobyt v horách (Vítkovice v Krkonoších). Je určen pouze pro dívky ve věku 7-13 let, které rády tančí, něco vyrábí, líčí se, rády se moderně oblékají a dbají na zdravý životní styl. Chata Hubertka nabízí nespočetné vyžití - bazén, sauna, vířivka, dětské hřiště a místnost pro pořádání karnevalů, párty, video projekci atd. Čeká nás pěší výlet na rozhlednu Žalý 1019 m.n.m., hry a soutěže v přírodě a mnoho dalšího. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Jak se dělá věda?

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Letos více než kdy jindy zaznívají ze všech stran informace o vědě, výzkumu a pokroku v poznání života kolem nás. Jak se ale opravdu dělá věda? Účastníci tábora si během pěti dnů na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je stát se vědcem. Zábavnou formou se seznámí s vědeckou prací od nápadu, zpracování myšlenky, naplánování pokusu, sběru dat, vyhodnocení dat až po prezentaci svých výsledků. Pod vedením vědeckých pracovníků si vyzkouší zpracovat čtyři různá vědecká témata a na závěr se zúčastní vědecké konference. Čeká je práce v laboratoři, návštěva chovů zvířat, vlastní výzkum, hry, kvízy, přednášky a povídání o zajímavých tématech, ale hlavně spousta nových zážitků, informací, zábavy a radost z poznání. Tábor bude probíhat za podpory projektu Zkvalitnění strategického řízení na ÚŽFG v oblasti lidských zdrojů ve VaV, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014650 Pro koho je tábor určen: děti ve věku 13 - 16 let, se zájmem o přírodu, přírodní vědy, biologii. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Díky kouzelnému sluchátku: - se vypravíme za zvířátky - sejdeme do mělnického podzemí - ověříme, že všechno jezdí, co má kola - poplujeme na lodi - svezeme se vláčkem - budeme si hrát, zpívat i tvořit - čeká nás karneval  ... a možná přijde i kouzelník! Opravdu kouzelně-nabitý program, co říkáte? :-) Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Vzhůru do oblak

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Co vás čeká? - celotáborová hra na motivy úspěšného animovaného filmu "UP" (VZHŮRU DO OBLAK) - dobrodružství různého kalibru - zkoumání oblohy a vesmíru - létající dům a jiné vynálezy - boj se zlým Alfou - hledání ztracené Keviny - skautské dovednosti ...a mnoho jiných nevšedních zážitků. Dokážeš pomoct seniorovi? Získat všechny odznáčky nebude snadné. Trpělivost, odhodlání, píle a vynalézavost - to vše ti může pomoct dostat se k vodopádu snů! Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Filtry

červenec 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31