Novinky

22.06.2020 Do 30. 6. táborová dokumentace

Do 30. 6. prosíme o dodání povinné dokumentace k táborům: podepsaná přihláška, prohlášení odpovědnosti za škody, posudek o zdravotní způsobilosti, kopie kartičky pojištěnce a podpis souhlasu s programem tábora. Pokud má někdo problém se zajištěním posudku od lékaře (z důvodu dlouhých objednávacích lhůt), je možné prozatím dodat starší posudek s poznámkou, kdy bude dodán nový. Pokud však nedodáte platný posudek od lékaře nejpozději při nástupu dítěte na tábor, nebude se moct tábora zúčastnit. Děkujeme za spolupráci.

25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 19

Letní tábory 2020

*** Aktualizace 12. 6. 2020 *** Dokumentaci k letním příměstským táborům (tzn. Potvrzení od lékaře vč. kopie kartičky pojištěnce a Prohlášení odpovědnosti za škody + příchod/odchod z tábora) prosím odevzdejte na recepci DDM Mělník nebo zanechte ve schránce nejpozději do 30. 6. 2020. Souhlas s programem tábora buď obdržíte spolu s infodopisem na e-mail nebo jej můžete podepsat osobně na recepci DDM. Prohlášení o bezinfekčnosti budete jediné odevzdávat při nástupu na tábor. Potvrzení od lékaře doporučujeme letos zajistit aktuální nebo stvrdit podpisem, že nedošlo ke změně zdravotního stavu od data vydání posudku (max. 2 roky v době konání tábora). ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *** Aktualizace 2. 6. 2020 *** Změna - nové Smluvní podmínky jsou připraveny, ale po poradě s právníkem vstoupí v platnost od září 2020. Pro letošní léto tedy budou platit dosavadní podmínky. Nové přihlášky budou muset podepsat a dodat pouze ti, kteří byli přesunuti ze zrušených pobytových táborů na příměstské. ——- Přidali jsme kromě Letních radovánek (náhrada za Holky v akci) také příměstský tábor Táborníci (náhrada primárně za Trempíky) a svůj příměstský tábor uskuteční také Rybáři. —— V příštím týdnu můžete očekávat vratky za zrušené pobytové tábory. Zároveň prosíme o doplacení celých částek za tábory do konce tohoto týdne (5.6.).

PT Letem světem

OBSAZENO!

01.07.2020 Program třídenního příměstského tábora na začátku prázdnin zahrnuje: 1. Galerie Templ - výlet do pravěku (řezání pazourkem, výroba záušnic, hra na archeology,, pečení placek z obilovin) 2. Návštěva Domu zaniklých řemesel ve Vidimi na Kokořínsku 3. kreativní program v DDM Mělník (výroba vlastních triček technikou tisku a sprejování) ...a mnoho další zábavy (laserová střelnice, Kinect atd.) Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Cyklistický

Poslední 4 místa!

07.07.2020 Cyklistický tábor v termínu od 7. - 10. července 2020 pro děti od šesti do patnácti let, které mají kladný vztah k cyklistice. Denně bychom měli ujet něco okolo 50 km. V průběhu tábora je pro děti připraven i doprovodný program, hry a soutěže. Cena tábora je 900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty obědy, svačiny, pitný režim, vstupy na aktivity, popř. doprava, odměny za soutěže. Děti přihlašujte na tábor dle jejich fyzických schopností: začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí. Povinná výbava: cyklistické kolo v dobrém technickém stavu, cyklistická přilba, náhradní duše na kolo, sluneční nebo cyklistické brýle, cyklistická bunda nebo pláštěnka, lahev na pití, obuv s pevnou podrážkou, batůžek. Některé aktivity budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník. (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Dobrodružství s Krakonošem

OBSAZENO!

13.07.2020 *** ZRUŠENO z důvodu ochrany zdraví dětí během pandemie koronaviru SARS-CoV-2. Všem přihlášeným byl rozeslán dopis s nabídkou místa na příměstských táborech.*** Pobytový tábor pro děti od věku čtyři až sedm let s názvem Dobrodružství s Krakonošem bude realizován na hřebenech Krkonoš v čisté horské přírodě v termínu 13. - 17. července 2020. Cena tábora je 2.900,-Kč a zahrnuje dopravu, pobyt, 5x denně stravu, vstupné na aktivity a odměny pro děti. Pro děti jsou připraveny hry v přírodě a pohádky o Krakonošovi. Věnovat se budeme také výtvarným činnostem. Na děti čeká i diskotéka s Krakonošem. Vzhledem k nízkému věku dětí budou upřednostněny děti, které navštěvují zájmové útvary DDM Mělník. Některé aktivity budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Dobrodružný

OBSAZENO!

13.07.2020 Týden plný cestování a dobrodružství. Čeká nás Hořínská mapovačka, koloběžky a sjezd řeky Jizery, lanové dobrodružství na Kladně, rafty Veltrusy, putting golf Úžice. (změny vyhrazeny) Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Letní tenisová školička

OBSAZENO!

13.07.2020 Dopolední výuka tenisu zábavnou formou. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena zahrnuje pedagogický dozor, výuku tenisu s odborným lektorem, možnost zapůjčení tenisové rakety. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Rybáři

OBSAZENO!

18.07.2020 *** ZRUŠENO z důvodu ochrany zdraví dětí během pandemie koronaviru SARS-CoV-2. Všem přihlášeným byl rozeslán dopis s nabídkou místa na příměstských táborech. Podmínky konání příměstských táborů budou upřesněny po zveřejnění potřebných pokynů ze strany MŠMT, MZČR a hygieny (v druhé polovině května). *** Rybaření, výuka jízdy na rybářském kajaku, na loďce, výuka muškaření.. a to vše v prostředí orlické přehrady - obec Štědronín. (změny vyhrazeny) Ubytování v těsné blízkosti přehrady ve 4 až 6 lůžkových pokojích ve zděné budově). Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Pozn.: Upřednostněny budou děti ze ZÚ Malý rybář. Tábor je určen pro děti, které již chodí do školy. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Hurá prázdniny

OBSAZENO!

20.07.2020 Pondělí - výlet: Mirákulum. Úterý - výlet: Zámek Berchtold a zahrady Středa - výlet: Hop aréna Praha Čestlice Čtvrtek - výlet: ZOO Praha Pátek - výlet: hry a soutěže v DDM, History park Ledčice Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Trempíci

OBSAZENO!

01.08.2020 *** ZRUŠENO z důvodu ochrany zdraví dětí během pandemie koronaviru SARS-CoV-2. Všem přihlášeným byl rozeslán dopis s nabídkou místa na příměstských táborech. Podmínky konání příměstských táborů budou upřesněny po zveřejnění potřebných pokynů ze strany MŠMT, MZČR a hygieny (v druhé polovině května). *** Týden plný trempování, výletování, koupání, celotáborová hra "Tajemství cryptexu". (změny vyhrazeny) Tábor se uskuteční v RS Oáza (Sloup v Čechách) - ubytování ve 4-lůžkových chatičkách s vlastním WC v krásném prostředí Cvikovské pahorkatiny. Pozn.: Tábor je určen pro děti, které již chodí do školy. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Můj první tábor

OBSAZENO!

03.08.2020 Příměstský tábor je určený pro děti, které se po letních prázdninách chystají do školy. Mohou se těšit na toulky do pohádky, za zvířátky a jiná překvapení formou výletů a různých her. Malí účastníci se nemusí ničeho bát, program je přizpůsoben jejich věku, veškeré aktivity tedy bez problémů hravě zvládnou. V ceně je zahrnuta doprava, vstupné, oběd a pitný režim. S sebou: pláštěnka, batůžek, pití, svačina, přezůvky, opalovací krém, kapesníčky, vhodná obuv, kapesné, plavky a ručník (v případě příznivého počasí vás budeme včas informovat). Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Pryč s nudou

OBSAZENO!

03.08.2020 Program zahrnuje 4 celodenní výlety (Toboga park Praha Zličín, Fajn Park Chlumec nad Cidlinou, Zámek Berchtold, Park Mirakulum) a tradiční i netradiční sportovní aktivity v Domečku - discgolf, kangoo jumps, kroket, trampolíny, fotbálek atd. Toboga park Praha Zličín Netradičního výlet do největšího zábavního parku v České republice (plocha více než 6000 m2). Na děti čekají nejen atrakce (Bobová dráha, Tubung, Big Fun park, skákací hrad aj.) ze světa fantazie, ale i zajímavé doplňkové programy. Fajn Park Chlumec nad Cidlinou Největší zábavní park ve východních Čechách, který se rozprostírá na 110000m2. Simulace chůze po Měsíci, království obřího hmyzu, dinosauří park, sopečná skluzavka, vodní děla. 30 modelů dinosaurů a obřího hmyzu se zvukovou a pohybovou animací. Objevte naučnou dinosauří a hmyzí stezku. Zámek Berchtold Zámek BERCHTOLD nabízí pro malé i velké návštěvníky několik možností, jak využít volný čas, organizuje několik okruhů se zaměřením na přírodu, sport, historii a samozřejmě také české pohádky. Mirakulum Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdeme tu lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky. Den plný zábavy v Domečku Workshop s instruktorem StreetDance, tampolíny, míče, skákací boty, fotbal, DiscGolf, kroket, Kinect - Just Dance a další.Po obědě si prohlédneme historické centrum Mělníka s výkladem odborníka, navštívíme a vystoupáme na věž kostela. Na závěr nás jistě čeká odměna v cukrárně. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Táborníci

OBSAZENO!

03.08.2020 *** Náhradní tábor pro děti ze zrušených pobytových táborů - především Trempíci *** --- Program: turistika, šifrovačky, mapovačky. Hry v přírodě, výlety na koloběžkách, na raftech po Jizeře, dobytí Děčínského sněžníku a spousty další zábavy v přírodě.

Sportovně-dobrodružný

OBSAZENO!

09.08.2020 *** ZRUŠENO z důvodu ochrany zdraví dětí během pandemie koronaviru SARS-CoV-2. Všem přihlášeným byl rozeslán dopis s nabídkou místa na příměstských táborech. Podmínky konání příměstských táborů budou upřesněny po zveřejnění potřebných pokynů ze strany MŠMT, MZČR a hygieny (v druhé polovině května). *** Sport, dobrodružství, legrace, zábava, pobyt v přírodě, návštěva zajímavých míst v lokalitě Sloup v Čechách. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Hudebně-pohybový

OBSAZENO!

10.08.2020 Příměstský tábor zaměřený na vše, co se týká hudby, zvuku, zpěvu, rytmu,.. ale i jiných kulturních "projevů" (například divadelní či taneční). Abychom se měli možnost proběhnout i po venku, budou zařazeny také sportovní a jiné pohybové aktivity. Program je koncipován následovně: Pondělí - DDM Mělník a okolí (seznámení, nácvik hudebního programu, pohybové aktivity) Úterý - celodenní výlet (poznávací) Středa - projektový den v rámci Šablon II - DDM Mělník (s divadelně-hudební tematikou a odborníkem z praxe), nácvik hudebního programu Čtvrtek - celodenní výlet (zábavný, pohybový) Pátek - DDM Mělník a okolí (nácvik hudebního programu, vystoupení pro rodiče jako zakončení tábora) Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Letní radovánky

OBSAZENO!

10.08.2020 *** Náhrada za zrušené pobytové tábory Holky v akci a Taneční tábor *** --- Program bude zaměřen na typicky dívčí činnosti: Kreativní činnost (výroba módních doplňků z různých materiálů). Tanečně - sportovní činnost (tancování + sport.olympiáda). Zdravý životní styl (zdravá výživa, zdravověda, kondice, líčení, účesy..). Výlety na zajímavá místa a vycházky po Mělníku. Hry a soutěže. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV).

PT Rybářský

OBSAZENO!

10.08.2020 *** Náhrada za zrušený pobytový tábor Rybáři *** --- Vehlovická tůň čeká na nás - my čekáme na pořádné úlovky! :-)

Holky v akci

OBSAZENO!

15.08.2020 *** ZRUŠENO z důvodu ochrany zdraví dětí během pandemie koronaviru SARS-CoV-2. Všem přihlášeným byl rozeslán dopis s nabídkou místa na příměstských táborech. Podmínky konání příměstských táborů budou upřesněny po zveřejnění potřebných pokynů ze strany MŠMT, MZČR a hygieny (v druhé polovině května). *** Program bude zaměřen na typicky dívčí činnosti: Kreativní činnost (výroba módních doplňků z různých materiálů). Tanečně - sportovní činnost (tancování + sport.olympiáda). Zdravý životní styl (zdravá výživa, zdravověda, kondice, líčení, účesy..). Výlety a turistika po Krkonoších a okolí. Večerní táborák, diskotéky, hry a soutěže. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Taneční tábor

OBSAZENO!

15.08.2020 *** ZRUŠENO z důvodu ochrany zdraví dětí během pandemie koronaviru SARS-CoV-2. Všem přihlášeným byl rozeslán dopis s nabídkou místa na příměstských táborech. Podmínky konání příměstských táborů budou upřesněny po zveřejnění potřebných pokynů ze strany MŠMT, MZČR a hygieny (v druhé polovině května). *** Týden plný tance, zábavy, řešení hádanek a hlavolamů při hledání pokladu a poznávání místa Sloup v Čechách. Tančit může každý! Na tomto táboře si vyzkoušíte některé taneční styly a také si vyzkoušíte, jaké je to být mažoretkou s hůlkou nebo třásněmi.

PT Ahoj prázdniny

OBSAZENO!

17.08.2020 Předposlední prázdninový týden ještě není důvodem k zoufalství, naopak je ideální pro dohnání pořádných táborových zážitků! Bude také malou přípravou na blížící se nový školní rok, o nové poznatky a informace nebude nouze! Součástí programu tábora jsou celodenní výlety. Destinace výletů jsou vybírány tak, aby byly různorodé (pohyb, poznání, zábava, kultura) a aby zahrnovaly vhodný program (délkou a náročností). Snažíme se vyhledávat nová místa, která nejsou navštěvována každoročně. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník(MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Filtry

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31