Novinky

02.07.2018 Přehled ZÚ na nový školní rok

Přehled zájmových útvarů na školní rok 2018/2019 je již zveřejněn. Během léta postupně zveřejníme podrobnější informace k jednotlivým kroužkům. Přihlašování bude spuštěno 3.9.2018.

29.06.2018 DDM v létě

V letních měsících je v DDM pro veřejnost otevřeno dětské hřiště a bufet každý všední den od 10:00 do 17:00 hodin. V termínu 23. 7. až 3. 8. 2018 bude DDM pro veřejnost uzavřen.

25.05.2018 GDPR v DDM Mělník

Vážení účastníci zájmového vzdělávání, naše organizace nakládá s Vašimi osobními údaji dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. Dubna 2016 a dle Směrnice organizace pro ochranu osobních údajů. Směrnice je uložena v tištěné podobě na recepci DDM Mělník k možnému prostudování.

01.08.2017 Manuál pro registraci do Klientského centra

V sekci Dokumenty naleznete MANUÁL pro registraci do KLIENTSKÉHO CENTRA DDM Mělník. Klientské centrum je dostupné zde: https://ddm-melnik.iddm.cz

04.07.2017 Nové webové stránky DDM Mělník spuštěny!

Právě jsme spustili NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY našeho mělnického Domečku. Věříme, že se vám budou líbit a rádi se na ně budete vracet. Prosíme o shovívavost, v prvních týdnech budeme vychytávat případné nedostatky.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 15

VT Na jiné planetě

07.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Účastníci čtrnáctidenního tábora se stanou vesmírnými průzkumníky. Navštíví neznámé planety, na kterých zažijí nečekaná dobrodružství. Děti budou ubytované ve 2 - 5ti lůžkových pokojích na horské chatě "Javor" v Jindřichově, cca 3 km od Jablonce nad Nisou. V okolí chaty jsou louky, lesy, k dispozici je také fotbalové hřiště, patnáct minut chůze od střediska je přírodní koupaliště a další možnost koupání je na přehradě v Jablonci nad Nisou. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Dobrodružný

09.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Týden plný cestování a dobrodružství. Čeká nás návštěva Milovic, rafty ve Veltrusích, Česká Lípa a několik dalších překvapení :-) Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Hurá prázdniny

09.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Sportovní činnosti (pohybové hry a soutěže, sportovní olympiáda, dopravní hřiště). Výlet: MIRÁKULUM Milovice Výlet: Staré Hrady Výlet: Praha (JUMP PARK + BOBOVÁ DRÁHA Prosek) Návštěva koupaliště (za příznivého počasí) Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

VT Dobrodružství s Krakonošem

09.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Akce zaměřená na pobyt dětí na zdravém vzduchu, získání vztahu ke sportu a přírodě s celotáborovou hrou o Krakonošovi. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Cyklistický

16.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Režim dne: 7:30 - 8:30 DDM sál (sraz) 8:30 - 11:30 jízda na kole (15 km=30 minut přestávka=svačina) 11:30 - 12:00 oběd 12:00 - 13:00 polední klid - dětské hřiště atd. 13:30 - 16:30 jízda na kole (15 km=30 minut přestávka=svačina) 16:30 - 17:00 DDM sál (vyzvednutí) cena: 1.000,- (cena zahrnuje: 10 x svačina, 5 x oběd, pitný režim) Povinná výbava: 1. Cyklistická přilba 2. Náhradní duše na kolo 3. Sluneční nebo cyklistické brýle 4. Cyklistická bunda nebo pláštěnka 5. Lahev na pití 6. Obuv s pevnou podrážkou Doporučená výbava: 1. Cyklistické kalhoty (s cyklistickou vložkou pro méně "otlačený zadeček", nedoporučuji gelový návlek na sedlo) 2. Cyklistický dres 3. Opalovací krém 4. Dobrá nálada a chuť šlapat, co to dá :-) Kola si dojíždějící mohou nechat v DDM. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Hudebně-pohybový

16.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Hudebně-pohybový příměstský tábor nabídne kvalitní a zábavné vyžití především pro všechny, kteří rádi zpívají, hrají na hudební nástroje, tančí .. pro ty, kteří bez pohybu nemohou žít, rytmus je jejich nejlepší kamarád a nejen sprcha zná všechny jejich oblíbené hity :-) Součástí programu tábora jsou 2 plánované celodenní výlety - Zámek Mníšek pod Brdy a zábavní centrum (bude upřesněno). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

VT Trempíci

21.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Týden plný trempování, výletování, koupání, celotáborová hra "Sloupští poustevníci". Tábor se uskuteční v RS Oáza (Sloup v Čechách) - ubytování ve 4-lůžkových chatičkách s vlastním WC v krásném prostředí Cvikovské pahorkatiny. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

VT Rafťáci

23.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Akce zaměřená na pobyt dětí v přírodě a získání vztahu k vodáckému sportu. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

VT Rybářský

29.07.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Rybaření, výuka jízdy na rybářském kajaku, na loďce, výuka muškaření.. a to vše v prostředí krásné řeky Sázavy - Horka. Ubytování přímo u řeky ve 4-lůžkových chatičkách. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Kreativní

06.08.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Děti čeká kreativní týden plný rozmanitých výtvarných činností a jiných zážitků. Vyzkouší si zajímavé výtvarné techniky a tvoření z různých druhů materiálů. Také se mohou těšit nejen na dva výlety, ale i na soutěže, hry a jiné aktivity v DDM a jeho okolí. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

VT Holky v akci

18.08.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Kreativní činnost (výroba módních doplňků z různých materiálů + kulisy). Tanečně - sportovní činnost (nácvik tanců k muzikálu + sport.olympiáda). Zdravý životní styl (zdravá výživa, zdravověda, kondice, líčení, účesy..). Výlety a turistika po okolí Krkonoš. Večerní táborák, diskotéky, hry a soutěže. Celotáborová hra na téma "MUZIKÁL" - nácvik herectví, zpěvu, taneční vystoupení a výroba kulis, závěrečné představení. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Letní tenisová školička

20.08.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Dopolední výuka tenisu zábavnou formou. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena zahrnuje pedagogický dozor, výuku tenisu s odborným lektorem, možnost zapůjčení tenisové rakety. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Věda je zábava

20.08.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Příměstský tábor Věda je zábava je určen pro všechny zvídavé děti, které zajímá, jak co v přírodě a v technice funguje, chtějí si to samy vyzkoušet, pochopit a umět vysvětlit. Trpělivost a klidnější povaha výhodou :-) Součástí programu tábora jsou i 2 plánované celodenní výlety (změna vyhrazena): IQ Park & IQ Landia Liberec a Zámek Sychrov (prohlídka "technopolis") Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Ahoj prázdniny

27.08.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Pojďme se s letními prázdninami rozloučit společně a bez nudy! Čekají vás především výlety na různá zajímavá místa, spousta zábavy, pohybu, kamarádů, ale i nějaké to tvoření. Součástí programu tábora jsou 3 celodenní výlety a jeden půldenní. Destinace výletů jsou vybírány tak, aby byly různorodé (pohyb, poznání, zábava, kultura) a aby zahrnovaly vhodný program (délkou a náročností). Snažíme se vyhledávat nová místa, která nejsou navštěvována každoročně. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Můj první tábor

27.08.2018 TÁBOR JE OBSAZEN. DALŠÍ PŘIHLÁŠENÍ BUDOU VEDENI JAKO NÁHRADNÍCI. ....................................................................................... ....................................................................................... Příměstský tábor je určený pro děti, které se po letních prázdninách chystají do školy. Mohou se těšit na výlet do Poděbrad, zámek Veltrusy, pokud bude hezké počasí, tak i na pořádnou koupačku. Něco pěkného si vytvoříme a tělíčka rozhýbeme na netradiční olympiádě. Malí účastníci se nemusí ničeho bát, program je přizpůsoben jejich věku, veškeré aktivity tedy bez problémů hravě zvládnou. V ceně je zahrnuta doprava, vstupné, oběd a pitný režim. S sebou: pláštěnka, batůžek, pití, svačina, přezuvky, opalovací krém, kapesníčky, vhodná obuv, kapesné, plavky a ručník (v případě příznivého počasí, budeme vás v čas informovat). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Filtry

srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31