Novinky

31.03.2021 Krásné Velikonoce všem!

Přejeme všem příznivcům mělnického Domečku krásné Velikonoce! Připomínáme, že v termínu školních prázdnin se nekoná distanční výuka zájmových útvarů.

20.03.2021 Slosování - Cesta za domečky

Výherce vylosujeme ve středu 14. 4. 2021. Slosování bude živě streamováno na youtube kanál DDM Mělník.

02.03.2021 Jarní prázdniny

Příští týden kroužky nebudou ani distanční formou z důvodu jarních prázdnin. Po celý týden (od 8.3. do 14.3.) bude přístupná úkolová hra po Mělníku - "Cesta za domečky". Viz info zde na webu.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 18

Letní tábory DDM Mělník

01.07.2021 Přehled letošních letních táborů se vám zobrazí po rozkliknutí úvodní fotky nebo jako PDF uvnitř článku.. Termín přihlašování: 3. 3. 2021 v dopoledních hodinách. ------- Dobrý den, rádi bychom Vás upozornili na nezbytné náležitosti k letním táborům 2021. Nejpozději do 31. 5. 2021 je nutné dodat do DDM Mělník tyto dokumenty: - posudek o zdravotní způsobilosti k účasti na akci organizace - prohlášení odpovědnosti za škody - seznámení s programem tábora – stvrzené podpisem zákonných zástupců - kopii kartičky zdravotní pojišťovny - pozor – podepsanou přihlášku (alespoň čitelný sken) je nutné doručit do 14 dnů do DDM od potvrzení elektronického přihlášení, jinak nejsou splněny podmínky přihlášení, nevznikne smluvní vztah a místo bude nabídnuto náhradníkům Další dokumenty, které se odevzdávají v den nástupu na tábor: - bezinfekčnost - pravidelně užívající léky (léky předá rodič u PT na recepci v den zahájení tábora a u VT před odjezdem označené jménem a dávkováním) - navíc dle vývoje epidemiologické situace k povinné dokumentaci možná připojíme nutnost mít antigenní test ne starší než 48 hodin Hygienická opatření aktualizujeme v červnu 2021 dle aktuálního nařízení vlády. Předpokládáme, že minimálně toto zůstane: - dezinfekce s sebou - minimálně 2 roušky nebo respirátor FFP2 - v případě stravování v DDM nosit misky na jídlo, příbory a sáček Další informace ohledně platby: - úhrada zálohy nebo celé částky do 14 dnů od schválení elektronické přihlášky - doplatek do celé částky do 31. 5. 2021 - nahlásit případnou platbu přes zaměstnavatele – např. FKSP - nevratná záloha u pobytových táborů (podrobné informace na webu u příslušného tábora, zálohy se mohou lišit) - v případě, že budeme rušit PT kvůli vládním nařízením, vracíme celou částku Po přihlášení obdrží zákonní zástupci informační dopis spolu s kontaktem na hlavního vedoucího příslušného tábora.

PT Cyklistický

Přijímáme náhradníky

07.07.2021 Tři dny prožité v cyklistickém sedle spojené s výlety do známých i neznámých míst Mělnicka. Výlety budou obohaceny o týmové hry a kvízy. Součástí tábora je i základní proškolení všech účastníků na dopravním hřišti v Mlazicích, tzv. Dopravní desatero cyklisty, jízdy zručnosti, aj. Denní plán výletu cca 55km. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Harry Potter

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Příměstský tábor jako dělaný pro milovníky zábavy, pohybu, hádanek, a především Harryho Pottera. Náš program začneme symbolicky projížďkou vláčkem z nástupiště 9¾. Po příjezdu do „DDM Bradavic“ dojde k rozdělení dětí do kolejí, s čímž pomůže slavný moudrý klobouk. Správný čaroděj by měl mít svoji hůlku, a tak si ji samozřejmě vyrobíme. Stejně tak by měl dobře vypadat a k tomu pomůže slušivé tričko a kravata. Jednotlivé koleje budou sbírat celý týden body do školního poháru účastí v různých hrách, kvízech, soutěžích… K řešení některých úloh pomůže i interaktivní webová aplikace, kterou si budou žáci letní školy čar a kouzel moci spustit na svých telefonech nebo na našich školních kouzelných tabletech :-) Čeká nás i trénink střelby z luků. Náš příměstský tábor si zpříjemníme výletem do Eko Parku v Liberci, kde se dozvíme hodně zajímavých věcí v krásné přírodě na čerstvém vzduchu. Znáte fenomén posledních let zvaný únikové hry? Ať už ano či ne, během našeho tábora si takovou únikovou hru vyzkoušíte – dokonce na kouzelnické téma. Co by to však bylo za letní školu čar a kouzel, kdyby nedorazil skutečný kouzelník se svojí show! Během celého tábora si zahrajeme spousty her – hlavně venku v přírodě, ale těšit se můžete na zkoušku VR a třeba provětráme i náš kinect s Harry Potterem. Týden zakončíme projížďkou na raftech a speciálním obědem. Poté vyhlásíme vítěze hry a rozdáme ocenění. Každý účastník se také může těšit na vlastní fotku v kostýmu. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Piráti z Karibiku

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 5-ti denní plavba celotáborovou hrou "Lovci pokladů", kdy na děti čeká výprava na tajemný ostrov, cesta po stopách bludného Holanďana, třpytivé vody Karibiku aneb brázdění divokou vodou na raftech, vyluštění klíče ke zlomení kletby … a k tomu ještě pirátské hry a soutěže, honba za pokladem, výroba pirátských doplňků, lukostřelba, kuchařské pirátské dílničky, rýžování zlata, táborák a pořádná pirátská párty. Při této plavbě proplujeme okolí Mělníka (přístaviště Mělník, Skramouš-Mšeno, Hostín, Veltruský kanál, Malý Újezd). Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Harry Potter II.

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Příměstský tábor jako dělaný pro milovníky zábavy, pohybu, hádanek, a především Harryho Pottera. Další program bude upřesněn, ale bude probíhat v podobném duchu jako PT Harry Potter. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Rybáři

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Jste náruživí lovci ryb? Chcete si vyzkoušet a naučit se různé techniky lovu? Pojďte si s námi zachytat a ulovit nějaký pěkný úlovek. Během 5 dní u Vehlovické tůně si děti pod vedením zkušených rybářů vyzkouší různé rybolovné techniky, seznámí se i s několika hosty, kteří jim představí zajímavosti např. v oblasti lovu sumců, muškaření. Dále si děti vyzkouší jízdu na rybářském kajaku, motorovém člunu a také zažijí atmosféru rybářských závodů. Naše rybaření obohatíme i doprovodným programem v podobě her, soutěží a tábor slavnostně zakončíme u táborového ohně. Upřednostněny budou děti ze ZÚ Malý rybář. Tábor je určen pro děti, které již chodí do školy. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Pohádkové Krkonoše

Poslední 4 místa

19.07.2021 Pobytový pětidenní tábor na hřebenech Krkonoš (1212 m.n.m. – Novopacká bouda) pro malé děti. Každý den si děti prožijí jednu známou pohádku, stanou se totiž její součástí formou her, soutěží, divadelního představení, ale i formou výtvarných činností. Nebude chybět ani pohádková diskotéka, hledání pokladu, opékání buřtíků u táborového ohýnku, ale ani pohádková stezka odvahy, na které se děti bát rozhodně nebudou. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Šmoulové

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Příměstský tábor Šmoulové s názvem  "PUTOVÁNÍ ŚMOULÍ VESNIČKOU" nabídne dětem v době letních prázdnin 5 dní šmoulí zábavy spojené s výlety do přírody a za poznáním. Na co se děti mohou těšit? Každý den stráví s jedním ze Šmoulů a budou s ním třeba grilovat, péct Muffiny, dovádět v Zorbing koulích, s jiným zase budou sportovat na Dopravním hřišti (jízda na kolech), užijou si obláčkovou Šmoulí pěnu, pojedou na výlet do Radvanic, Šestajovic a do Želíz. Užijí si spousty legrace, zábavy a šmoulí světelné párty. Těší se na vás Šmoulinka, taťka Šmoula, Gargamel a Šmoulíček. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Tenisový

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Dopolední výuka tenisu zábavnou formou. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena zahrnuje pedagogický dozor, výuku tenisu s odborným lektorem, možnost zapůjčení tenisové rakety. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Proč bychom se nepotili (turistický)

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Tábor určený pro starší děti s dobrou fyzickou kondicí. Objevení krás hřebenů Krkonoš formou celodenních výletů do známých i neznámých lokalit v okolí Špindlerova Mlýna zakončených relaxací (možnost sauny, finské kádě, relaxačních cvičení) a přednáškami na téma "vysokohorská turistika". Nebudou chybět ani táborové písně u ohýnku. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Trempíci

Přijímáme náhradníky

31.07.2021 Máte rádi přírodu, koupání v rybníku, objevování jeskyní? Pojeďte si s námi „zatrempovat“. Na děti čeká 7 dní v krásné a romantické krajině mezi Novým Borem a Českou Lípou. Ubytování v RS OÁZA Sloup v Čechách. Středisko je velmi pěkné, dobře vybavené a s výbornou domácí kuchyní. Pro děti je připravena celotáborová hra, při které se děti seznámí s historií, přírodními krásami a zajímavostmi obce a přilehlého okolí. Děti si díky zdravému ovzduší, rozsáhlým lesům a bizarním skalním útvarům jistě pobyt velmi užijí. A my k tomu všemu přidáme nejen turistiku a sport, ale i zpěv u táborového ohně, hry, soutěže, šifrování a spoustu další zábavy. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Superhrdinové

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Světová bezpečnostní agentura D.D.M nabírá do svých řad nové rektruty. Jejich hlavní úkol je ubránit svět před padouchy. Rozhodni o osudu naší planety. Čeká tě spoustu her a zábavy. Lasergame, lukostřelba, koloběžky a brusle, kvízy, olympiáda, výroba masek superhrdinů a mnoho dalšího. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Sherlock Holmes

Poslední 2 místa

09.08.2021 Tábor s názvem Sherlock Holmes v sobě zahrnuje celotáborovou hru, kdy děti na konci musí získat vzácnou minci a také odhalit a chytit známého zločince Moriartyho. Děti si budou vést deník, kde budou zapisovat své vyřešené úkoly a věci potřebné k dopadení Moriartyho. Cestou za splněním tohoto úkolu děti čeká nejen mnoho hádanek, které musí vyřešit, ale také spousta dobrodružství. Projížďka na raftech, úniková hra, střelba z luku a z kuličkových zbraní, které vypadají jako opravdové. Také se projedeme vláčkem a budeme poznávat krásy Mělníka. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Cesta kolem světa za 80 dní

Přijímáme náhradníky

16.08.2021 Náplň tábora: - sportovní klání - laser game - žongléřské vystoupení - sestup do mělnického podzemí - geocaching - virtuální realita - lanové atrakce - projížďka vláčkem Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Holky v akci

Přijímáme náhradníky

21.08.2021 Týdenní pobyt v horách (Vítkovice v Krkonoších). Je určen pouze pro dívky ve věku 7-13 let, které rády tančí, něco vyrábí, líčí se, rády se moderně oblékají a dbají na zdravý životní styl. Chata Hubertka nabízí nespočetné vyžití - bazén, sauna, vířivka, dětské hřiště a místnost pro pořádání karnevalů, párty, video projekci atd. Čeká nás pěší výlet na rozhlednu Žalý 1019 m.n.m., hry a soutěže v přírodě a mnoho dalšího. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Jak se dělá věda?

Poslední 2 místa

23.08.2021 Letos více než kdy jindy zaznívají ze všech stran informace o vědě, výzkumu a pokroku v poznání života kolem nás. Jak se ale opravdu dělá věda? Účastníci tábora si během pěti dnů na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je stát se vědcem. Zábavnou formou se seznámí s vědeckou prací od nápadu, zpracování myšlenky, naplánování pokusu, sběru dat, vyhodnocení dat až po prezentaci svých výsledků. Pod vedením vědeckých pracovníků si vyzkouší zpracovat čtyři různá vědecká témata a na závěr se zúčastní vědecké konference. Čeká je práce v laboratoři, návštěva chovů zvířat, vlastní výzkum, hry, kvízy, přednášky a povídání o zajímavých tématech, ale hlavně spousta nových zážitků, informací, zábavy a radost z poznání. Tábor bude probíhat za podpory projektu Zkvalitnění strategického řízení na ÚŽFG v oblasti lidských zdrojů ve VaV, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014650 Pro koho je tábor určen: děti ve věku 13 - 16 let, se zájmem o přírodu, přírodní vědy, biologii. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Díky kouzelnému sluchátku: - se vypravíme za zvířátky - sejdeme do mělnického podzemí - ověříme, že všechno jezdí, co má kola - poplujeme na lodi - svezeme se vláčkem - budeme si hrát, zpívat i tvořit - čeká nás karneval  ... a možná přijde i kouzelník! Opravdu kouzelně-nabitý program, co říkáte? :-) Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Vzhůru do oblak

Poslední místo!

23.08.2021 Co vás čeká? - celotáborová hra na motivy úspěšného animovaného filmu "UP" (VZHŮRU DO OBLAK) - dobrodružství různého kalibru - zkoumání oblohy a vesmíru - létající dům a jiné vynálezy - boj se zlým Alfou - hledání ztracené Keviny - skautské dovednosti ...a mnoho jiných nevšedních zážitků. Dokážeš pomoct seniorovi? Získat všechny odznáčky nebude snadné. Trpělivost, odhodlání, píle a vynalézavost - to vše ti může pomoct dostat se k vodopádu snů! Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Filtry

duben 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30