Novinky

22.04.2022 Blížící se akce

26. 5. - Hudební besídka (od 18h v sále), 29. 5. - Z pohádky do pohádky aneb cesta pohádkovým parkem, 4. 6. - Zájezd do Legolandu, 10. 6. Volejbalové slavnosti, 22. 6. - T-Mobile Olympijský běh, 25. 6. - Hawai City

14.03.2022 Ceny letních táborů

Přihlašování na letní tábory bude spuštěno již za týden. Ač neradi, s ohledem na extrémní růst cen pohonných hmot a s tím související růst všech služeb, budeme pravděpodobně muset mírně navýšit ceny některých táborů, abychom mohli zachovat veškerý plánovaný program v plném rozsahu. Děkujeme za pochopení.

03.03.2022 Přihlašování na letní tábory

Elektronické přihlašování na letní tábory bude spuštěno v pondělí 21.3.2022 v dopoledních hodinách.

Sledujte nás

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 20

Prázdninový výlet č.1

Přijímáme náhradníky

01.07.2022 Výlet do Alchymistické dílničky v Košátkách. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Prázdninový výlet č.2

Obsazeno

04.07.2022 Pojďte si s námi vyzkoušet putting golfové hřiště, které je první 36-jamkové certifikované hřiště v České republice. Jednotlivé dráhy jsou rozmanitě modelovány a připomínají golfové greeny. Den prožijeme v příjemném prostředí, vyzkoušíme naše hráčské dovednosti a můžeme si dát i skupinový turnaj. Vše samozřejmě v duchu fair play. My k  tomu všemu přidáme i další hry, soutěže a spoustu další zábavy. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Prázdninový výlet č.3

Přijímáme náhradníky

07.07.2022 Ve čtvrtek nás čeká výlet do Majalandu v Praze – do největšího krytého zábavního parku v ČR. Pátek bude dnem sportovním. Naučíme se a budeme hrát softbal. Jedná se o 1 výlet (čtvrtek) a 1 akční den u DDM (pátek), každý den od 8:00 do 16:30. Přihlašování společné na oba dny. Nejedná se o přespávací akci. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Dobrodružný

Obsazeno

11.07.2022 Máte rádi cestování s trochou toho dobrodružství? Tak pojďte vyrazit na dobrodružnou cestu. Tato cesta má 5 etap. V první etapě se podíváme do korun stromů a vyzkoušíme své dovednosti na lanech a na trampolínách. Druhá etapa nám přenese na paddleabordy, wakeboardy a k minigolfu. Při třetí etapě prožijeme den plný dobrodružství v zábavním parku Mirakulum. Na čtvrté etapě dobrodružné cesty naskočíme na rafty přímo na divoké řece (Veltrusy) a pátá etapa zakončí naše dobrodružné putování při hrách a soutěžích v našem krásném městě a jeho okolí. (změny vyhrazeny). Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT DaSty Dance

Přijímáme náhradníky

11.07.2022 Co na děti čeká na táboře DaSty Dance? Spousta tance, her a zábavy. Výlety po okolí, stezky s úkoly, řešení hádanek. Karaoke párty, Just Dance, deskové hry. A jedno odpoledne v aquaparku. Vše se vypsat nedá, prostě to musíte zažít! :-) Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Trempíci

Přijímáme náhradníky

16.07.2022 Máte rádi přírodu, koupání v rybníku, objevování jeskyní? Pojeďte si s námi „zatrempovat“. Na děti čeká 7 dní v krásné a romantické krajině mezi Novým Borem a Českou Lípou. Ubytování v  RS OÁZA Sloup v  Čechách v chatkách s vlastním WC. Středisko je velmi pěkné, dobře vybavené a s výbornou domácí kuchyní. Pro děti je připravena celotáborová hra, při které se seznámí s  přírodními krásami a zajímavostmi obce a přilehlého okolí. Děti si díky zdravému ovzduší, rozsáhlým lesům a bizarním skalním útvarům jistě pobyt velmi užijí. A my k tomu všemu přidáme nejen turistiku a sport, ale i zpěv u táborového ohně, malé divadelní představení, hry, soutěže, šifrování a spoustu další zábavy. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Olympijské putování

Přijímáme náhradníky

17.07.2022 Tento tábor je určen pouze pro účastníky z Centra D8 (Roudnice nad Labem). Prosíme, nepřihlašujte se na tento tábor, pokud nejste domluveni s jeho vedoucí. Cena tábora může být uhrazena na dvě části: záloha 3.500,- Kč (do 14 dnů od přihlášení) a doplatek 2.800,- Kč (do 16. 5.).

PT Pryč s nudou

Obsazeno

18.07.2022 Na příměstském táboře Pryč s nudou se rozhodně nudit nebudeme. První den zahájíme zlehka poznáváním krás Mělníka a jeho okolí (z věže kostela sv. Petra a Pavla). V úterý vyrazíme do lanového centra na Kladno, kde si na vysokých a nízkých překážkách vyzkoušíme naše dovednosti. Ve středu dopoledne si zaskáčeme ve Fantasy Parku Toboga v Praze. Celý den strávíme ve čtvrtek v oblíbeném parku Mirakulum. Pátek zakončíme dopoledne na Laser Game a poté si ugrilujeme něco dobrého přímo v Domečku. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Prázdniny u Krakonoše

Přijímáme náhradníky

18.07.2022 Pobytový tábor pro děti od čtyř let. Na děti čekají mnohá dobrodružství a překvapení, která pro ně přichystá samotný Krakonoš. Chybět nebude zpěv, sport, výtvarné tvoření, objevování krás Krkonoš, ale ani diskotéka, stezka odvahy, krmení zvířátek či návštěva v Krakonošově zahrádce. S dětmi na pokojích spí vždy minimálně jeden vedoucí. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Hudební

Přijímáme náhradníky

25.07.2022 Pojďme rozezpívat léto!! Můžete se těšit nejen na známé a veselé písničky, které nás naučí zkušené mladé sbormistryně. Milovníci tance si taky přijdou na své. Budeme mít k dispozici také plně vybavenou kapelu, takže uvítáme i zkušené hráče nebo méně zkušené, kteří se chtějí něco přiučit. V programu nebudou chybět ani výlety, a to do Farmaparku v Soběhrdech a na zámek v Děčíně. Pokud se vše podaří, v zámeckých zahradách natočíme krátký klip. A za odměnu se svezeme mašinkou do jedné z nejlepších cukráren, kterou si budeme muset zasloužit zvládnutím krátké tematické bojovky. Zaujal vás takový program? Tak neváhejte a hlaste se! :-) Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Rybáři

Obsazeno

25.07.2022 Jste náruživí lovci ryb? Chcete si vyzkoušet a naučit se různé techniky lovu? Pojďte si s námi zachytat a ulovit nějaký pěkný úlovek. Během 5 dní u vody si děti pod vedením zkušených rybářů vyzkouší různé rybolovné techniky, seznámí se i s několika hosty, kteří jim představí zajímavosti např. v oblasti lovu sumců, muškaření. Dále si děti vyzkouší jízdu na rybářském kajaku a také zažijí atmosféru rybářských závodů. Naše rybaření obohatíme i doprovodným programem v podobě her, soutěží a tábor slavnostně zakončíme u táborového ohně. Upřednostněny budou děti ze ZÚ Malý rybář. Tábor je určen pro děti, které již chodí do školy. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Tenisový

Obsazeno

25.07.2022 Dopolední výuka tenisu zábavnou formou. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena zahrnuje pedagogický dozor, výuku tenisu s odborným lektorem, možnost zapůjčení tenisové rakety. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Holky v akci

Obsazeno

25.07.2022 Tábor pro dívky, které se mohou těšit na typicky dívčí aktivity (líčení, účesy, tvoření různých ozdob apod.), nebudou chybět ani hry a soutěže, hodně pohybu, tance a samozřejmě také výlety. Například na bobovou dráhu do Špindlerova Mlýna. A jako bonus na vás čeká hřejivý sud s horkou vodou nebo sauna. A to vše v krásné čisté přírodě Krkonoš na Novopacké boudě. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené základních informací k táboru zde na webu. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

VT Proč bychom se nepotili

Přijímáme náhradníky

25.07.2022 Tábor pro starší děti s dobrou fyzickou kondicí, vztahem k přírodě a smyslem pro humor. V plánu tábora je opět několik celodenních výletů po hřebenech Krkonoš. V letošním roce i návštěva polských jezer. Čekají na nás však i seznamovací, týmové, vědomostní a dovednostní hry a nevynecháme ani oblíbenou stezku odvahy. K relaxaci opět využijeme finskou káď anebo saunu s horským jezírkem. V průběhu týdne na nás bude čekat adrenalinové překvapení. Ubytování na Moravské boudě. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v hlavních informací k tomuto táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Cyklistický

Přijímáme náhradníky

01.08.2022 Týden prožitý v cyklistickém sedle spojené s výlety do známých i neznámých míst Mělnicka. Výlety budou obohaceny o týmové hry a kvízy. Součástí tábora je i základní proškolení všech účastníků na dopravním hřišti v Mlazicích, tzv. Dopravní desatero cyklisty, jízdy zručnosti, aj. Denní plán výletu cca 50km. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Můj první tábor

Obsazeno

01.08.2022 Tábor je určen především pro předškolní děti. Ty se mohou těšit na různé hry, soutěže a tvořeníčko s novými kamarády. Přijede za námi loutkové divadélko s pohádkou, na dopravním hřišti si s pejskem a kočičkou vyzkoušíme, jací jsme řidiči a chodci a nebude tam chybět ani hasičská pěna. Vypravíme se za zvířátky do ZOO v Ústí nad Labem a závěrečnou tečkou bude karneval a projížďka mašinkou. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Harry Potter

Obsazeno

08.08.2022 Příměstský tábor jako dělaný pro milovníky zábavy, pohybu, hádanek, a především Harryho Pottera. Náš program začneme symbolicky projížďkou vláčkem z nástupiště 9¾. Po příjezdu do „DDM Bradavic“ dojde k rozdělení nových studentů do kolejí, s čímž pomůže Moudrý klobouk. Studenti, kteří již absolvovali první ročník ve škole čar a kouzel v DDM Bradavicích, budou pokračovat ve svých kolejích. Správný čaroděj by měl mít svoji hůlku, a tak si ji samozřejmě vyrobíme. Stejně tak by měl dobře vypadat a k tomu pomůže slušivé tričko a kravata. Jednotlivé koleje budou sbírat celý týden body do školního poháru účastí v různých hrách, kvízech, soutěžích… Náš příměstský tábor si zpříjemníme výletem do Krásnohůlek (Park Mirakulum) a do Kruvalu (IQ Landia Liberec). Co by to však bylo za letní školu čar a kouzel, kdyby nedorazil skutečný a nový kouzelník se svojí show! Během celého tábora si zahrajeme spousty her – hlavně venku v přírodě, ale těšit se můžete na zkoušku VR a třeba provětráme i náš kinect s Harry Potterem či laserovou střelnici. Týden zakončíme návštěvou Jump areny a po návratu zpět do Bradavic také speciálním obědem. Poté vyhlásíme vítěze školního poháru a rozdáme ocenění. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Indiánské léto

Obsazeno

15.08.2022 Co víme o indiánech? Myslíte si, že hodně? Přihlaste se na tento tábor a přesvědčíme vás, že je toho pořád hodně, co o nich nevíme :-) Kromě tematický her a soutěží budou součástí programu také zorbingové koule, lanové překážky, indiánská pěna, výlet do Botanicusu v Ostré, lesní zážitková pedagogika na Chloumku (kam dojedeme mašinkou) a také stylový výlet do indiánské vesničky. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

PT Modeláři

22.08.2022 Letní soustředění pro mladé modeláře. Týden plný vyrábění, létání, zajímavých modelů, soutěží... a to vše přímo na letišti v Jelenicích. Upřednostněny budou děti ze ZÚ Mladý modelář. Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Tajemství vědy

Obsazeno

22.08.2022 Zajímá tě, jak funguje příroda kolem nás? Nevadí ti se o prázdninách trochu učit a rád přicházíš věcem na kloub? Lákalo tě někdy zkusit si práci v laboratoři? Pak je tenhle tábor přesně pro tebe, přihlas se a přijď si vyzkoušet vědeckou práci na vlastní kůži a odhalit tajemství poznání. Věda a poznání jsou všude kolem nás. Když je bádání spojené se zvířaty, přírodou a nadšenými lidmi, je o zábavu dopředu postaráno. Po loňském úspěšném příměstském táboře Jak se dělá věda? se na vás budeme v našem výzkumáku s bohatým programem těšit i letos. Čeká na vás týden plný bádání, pokusů, přednášek, her a kvízů. Můžete se těšit na spoustu nových zážitků, zkušeností a hlavně nových poznatků a přátelství, která vás inspirují. Účastníci tábora si během pěti dnů na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je stát se vědcem. Zábavnou formou se seznámí s vědeckou prací, zkusí si sami zpracovat vybraná témata od nápadu, naplánování a provedení pokusu, sběru dat a jejich zpracování, až po odhalení svých prvních vědeckých výsledků. Pod vedením vědeckých pracovníků si vyzkouší pracovat přímo v laboratořích vědeckého ústavu. Zkusí si práci s nejmodernějšími přístroji, navštíví chovy zvířat, operační sál a vypraví se s námi do terénu prozkoumat zajímavosti týkající se zvířat v našem okolí. Jak opravdu funguje PCR? Vznikají klony jen v laboratoři nebo i v přírodě? Jaké tajemství skrývá vyvíjející se vajíčko? Nebo k čemu se hodí prasátko? S námi tomu přijdete na kloub, tak neváhejte a přihlaste se! Tábor bude probíhat za podpory projektu Zkvalitnění strategického řízení na ÚŽFG v oblasti lidských zdrojů ve VaV, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014650 Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru. Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Filtry

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.