Novinky

17.01.2020 Přihlašování na letní tábory 2020

Přihlašování na letní tábory (příměstské i pobytové) bylo spuštěno v pátek 17. 1. v dopoledních hodinách. Všechny předběžné přihlášky již byly zpracovány. Děkujeme za obrovský zájem o naše tábory, který u některých táborů 2-3x převýšil jejich kapacitu. Mrzí nás, že nemáme možnost přijmout všechny. Nezapomeňte uhradit zálohu do 14 pracovních dnů od přijetí potvrzené přihlášky.

04.01.2020 Blížící se akce:

22. 1. Olympiáda v českém jazyce ... 31. 1. Lyžařský zájezd do Rokyt.n.Jiz. 5. 2. Karlovarský skřivánek-kraj.kolo 10. - 20. 2. VP Hrou proti AIDS ……. 15. 2. Dětský karneval (15 - 17h)

15.12.2019 PF 2020

Kolektiv zaměstnanců DDM Mělník Vám přeje klidné a radostné prožití vánočních svátků a mnoho energie a nadšení do nadcházejícího roku 2020!

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 18

Letní tábory 2020

Přehled letních táborů v přiložené tabulce a informace o přihlašování. Přihlašování na VŠECHNY letní tábory bude spuštěno v pátek 17. 1. 2020 v dopoledních hodinách. Omlouváme se za různé informace v Mělnické radnici a na našich webových stránkách. Z důvodu vývoje zajišťování ubytovacích kapacit a programů z projektu Šablony II - DDM Mělník jsme byli nuceni spuštění táborů posunout na leden.

Zimní tábor "Na pašerácké stezce"

OBSAZENO!

29.02.2020 Děti čeká celotáborová hra. Výuka jízdy na lyžích/snowboardu. Radovánky na sněhu. A mnoho dalšího! Při přihlašování napište do poznámky, jestli máte zájem o výuku jízdy na lyžích nebo snowboardu. Některé programy budou hrazeny z projektu "Šablony II - DDM Mělník" (MŠMT, OP VVV).

PT Jarňáky

OBSAZENO!

02.03.2020 Pro děti je během jarních prázdnin připraven následující program: Pondělí - výlet do ZOO Praha Úterý - výlet na zámek Ctěnice (Praha 9) Středa - výlet do galerie Josse - ocelové figuríny (Praha) Čtvrtek - program v DDM Mělník (projektový den "Kung-fu") a exkurze k mělnickým hasičům Pátek - program v DDM Mělník (projektový den vedený odborníky z History Parku Ledčice) + návštěva mělnického muzea Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Letem světem

OBSAZENO!

01.07.2020 Program třídenního příměstského tábora na začátku prázdnin zahrnuje: 1. Galerie Templ - výlet do pravěku (řezání pazourkem, výroba záušnic, hra na archeology,, pečení placek z obilovin) 2. Návštěva Domu zaniklých řemesel ve Vidimi na Kokořínsku 3. kreativní program v DDM Mělník (výroba vlastních triček technikou tisku a sprejování) ...a mnoho další zábavy (laserová střelnice, Kinect atd.) Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Cyklistický

OBSAZENO!

07.07.2020 Cyklistický tábor v termínu od 7. - 10. července 2020 pro děti od šesti do patnácti let, které mají kladný vztah k cyklistice. Denně bychom měli ujet něco okolo 50 km. V průběhu tábora je pro děti připraven i doprovodný program, hry a soutěže. Cena tábora je 900,- Kč. V ceně jsou zahrnuty obědy, svačiny, pitný režim, vstupy na aktivity, popř. doprava, odměny za soutěže. Děti přihlašujte na tábor dle jejich fyzických schopností: začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí. Povinná výbava: cyklistické kolo v dobrém technickém stavu, cyklistická přilba, náhradní duše na kolo, sluneční nebo cyklistické brýle, cyklistická bunda nebo pláštěnka, lahev na pití, obuv s pevnou podrážkou, batůžek. Některé aktivity budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník. (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Dobrodružství s Krakonošem

OBSAZENO!

13.07.2020 Pobytový tábor pro děti od věku čtyři až sedm let s názvem Dobrodružství s Krakonošem bude realizován na hřebenech Krkonoš v čisté horské přírodě v termínu 13. - 17. července 2020. Cena tábora je 2.900,-Kč a zahrnuje dopravu, pobyt, 5x denně stravu, vstupné na aktivity a odměny pro děti. Pro děti jsou připraveny hry v přírodě a pohádky o Krakonošovi. Věnovat se budeme také výtvarným činnostem. Na děti čeká i diskotéka s Krakonošem. Vzhledem k nízkému věku dětí budou upřednostněny děti, které navštěvují zájmové útvary DDM Mělník. Některé aktivity budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Dobrodružný

OBSAZENO!

13.07.2020 Týden plný cestování a dobrodružství. Čeká nás Mirakulum, koloběžky a sjezd řeky Jizery, lanové dobrodružství na Kladně, ratfy Veltrusy, putting golf Úžice. (změny vyhrazeny) Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Letní tenisová školička

OBSAZENO!

13.07.2020 Dopolední výuka tenisu zábavnou formou. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena zahrnuje pedagogický dozor, výuku tenisu s odborným lektorem, možnost zapůjčení tenisové rakety. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Rybáři

OBSAZENO!

18.07.2020 Rybaření, výuka jízdy na rybářském kajaku, na loďce, výuka muškaření.. a to vše v prostředí orlické přehrady - obec Štědronín. (změny vyhrazeny) Ubytování v těsné blízkosti přehrady ve 4 až 6 lůžkových pokojích ve zděné budově). Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Pozn.: Upřednostněny budou děti ze ZÚ Malý rybář. Tábor je určen pro děti, které již chodí do školy. Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Hurá prázdniny

OBSAZENO!

20.07.2020 Pondělí - výlet: Mirákulum. Úterý - výlet: Zámek Berchtold a zahrady Středa - výlet: Hop aréna Praha Čestlice Čtvrtek - výlet: ZOO Praha Pátek - výlet: hry a soutěže v DDM, History park Ledčice Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Trempíci

OBSAZENO!

01.08.2020 Týden plný trempování, výletování, koupání, celotáborová hra "Tajemství cryptexu". (změny vyhrazeny) Tábor se uskuteční v RS Oáza (Sloup v Čechách) - ubytování ve 4-lůžkových chatičkách s vlastním WC v krásném prostředí Cvikovské pahorkatiny. Pozn.: Tábor je určen pro děti, které již chodí do školy. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Můj první tábor

OBSAZENO!

03.08.2020 Příměstský tábor je určený pro děti, které se po letních prázdninách chystají do školy. Mohou se těšit na toulky do pohádky, za zvířátky a jiná překvapení formou výletů a různých her. Malí účastníci se nemusí ničeho bát, program je přizpůsoben jejich věku, veškeré aktivity tedy bez problémů hravě zvládnou. V ceně je zahrnuta doprava, vstupné, oběd a pitný režim. S sebou: pláštěnka, batůžek, pití, svačina, přezůvky, opalovací krém, kapesníčky, vhodná obuv, kapesné, plavky a ručník (v případě příznivého počasí vás budeme včas informovat). Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Pryč s nudou

OBSAZENO!

03.08.2020 Program zahrnuje 4 celodenní výlety (Toboga park Praha Zličín, Fajn Park Chlumec nad Cidlinou, Zámek Berchtold, Park Mirakulum) a tradiční i netradiční sportovní aktivity v Domečku - discgolf, kangoo jumps, kroket, trampolíny, fotbálek atd. Toboga park Praha Zličín Netradičního výlet do největšího zábavního parku v České republice (plocha více než 6000 m2). Na děti čekají nejen atrakce (Bobová dráha, Tubung, Big Fun park, skákací hrad aj.) ze světa fantazie, ale i zajímavé doplňkové programy. Fajn Park Chlumec nad Cidlinou Největší zábavní park ve východních Čechách, který se rozprostírá na 110000m2. Simulace chůze po Měsíci, království obřího hmyzu, dinosauří park, sopečná skluzavka, vodní děla. 30 modelů dinosaurů a obřího hmyzu se zvukovou a pohybovou animací. Objevte naučnou dinosauří a hmyzí stezku. Zámek Berchtold Zámek BERCHTOLD nabízí pro malé i velké návštěvníky několik možností, jak využít volný čas, organizuje několik okruhů se zaměřením na přírodu, sport, historii a samozřejmě také české pohádky. Mirakulum Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdeme tu lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky. Den plný zábavy v Domečku Workshop s instruktorem StreetDance, tampolíny, míče, skákací boty, fotbal, DiscGolf, kroket, Kinect - Just Dance a další.Po obědě si prohlédneme historické centrum Mělníka s výkladem odborníka, navštívíme a vystoupáme na věž kostela. Na závěr nás jistě čeká odměna v cukrárně. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Sportovně-dobrodružný

OBSAZENO!

09.08.2020 Sport, dobrodružství, legrace, zábava, pobyt v přírodě, návštěva zajímavých míst v lokalitě Sloup v Čechách. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

PT Hudebně-pohybový

OBSAZENO!

10.08.2020 Příměstský tábor zaměřený na vše, co se týká hudby, zvuku, zpěvu, rytmu,.. ale i jiných kulturních "projevů" (například divadelní či taneční). Abychom se měli možnost proběhnout i po venku, budou zařazeny také sportovní a jiné pohybové aktivity. Program je koncipován následovně: Pondělí - DDM Mělník a okolí (seznámení, nácvik hudebního programu, pohybové aktivity) Úterý - celodenní výlet (poznávací) Středa - projektový den v rámci Šablon II - DDM Mělník (s divadelně-hudební tematikou a odborníkem z praxe), nácvik hudebního programu Čtvrtek - celodenní výlet (zábavný, pohybový) Pátek - DDM Mělník a okolí (nácvik hudebního programu, vystoupení pro rodiče jako zakončení tábora) Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Holky v akci

Poslední 4 místa!

15.08.2020 Program bude zaměřen na typicky dívčí činnosti: Kreativní činnost (výroba módních doplňků z různých materiálů). Tanečně - sportovní činnost (tancování + sport.olympiáda). Zdravý životní styl (zdravá výživa, zdravověda, kondice, líčení, účesy..). Výlety a turistika po Krkonoších a okolí. Večerní táborák, diskotéky, hry a soutěže. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Taneční tábor

15.08.2020 Týden plný tance, zábavy, řešení hádanek a hlavolamů při hledání pokladu a poznávání místa Sloup v Čechách. Tančit může každý! Na tomto táboře si vyzkoušíte některé taneční styly a také si vyzkoušíte, jaké je to být mažoretkou s hůlkou nebo třásněmi.

PT Ahoj prázdniny

OBSAZENO!

17.08.2020 Předposlední prázdninový týden ještě není důvodem k zoufalství, naopak je ideální pro dohnání pořádných táborových zážitků! Bude také malou přípravou na blížící se nový školní rok, o nové poznatky a informace nebude nouze! Součástí programu tábora jsou celodenní výlety. Destinace výletů jsou vybírány tak, aby byly různorodé (pohyb, poznání, zábava, kultura) a aby zahrnovaly vhodný program (délkou a náročností). Snažíme se vyhledávat nová místa, která nejsou navštěvována každoročně. Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II - DDM Mělník(MŠMT, OP VVV). Upozornění: DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE: a) PLAVEC / NEPLAVEC b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Filtry

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31