25.04.2019 Cvičení BODY FORMING a KRUHOVÝ TRÉNINK se ruší

Z osobních důvodů lektorky se bylo dnem 25. 4. 2019 ukončeno večerní cvičení pro dospělé: KRUHOVÝ TRÉNINK (úterý) a BODY FORMING (čtvrtek). Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

28.03.2019 Blížící se akce v DDM

Pohádkový park (25. 5.), Zájezd do Legolandu (8. 6.), Akademie Děti dětem (18. 6.), Šutr City (22. 6.)

27.03.2019 Volná místa na letních táborech

Stále jsou volná místa na letních táborech: VT Čtrnáctidenní dobrodružství, PT Soustředění mladých modelářů, PT Historický.

Výstup praotce Čecha na Říp

Cíl: Zvyšování kvality a zlepšování podmínek v základním vzdělávání

Charakteristika: Rozvoj gramotností - matematická, čtenářská, polytechnická, jazyková

Náplň aktivity: Výukový program pro žáky 1. stupně ZŠ. Hra na Slovany zábavnou formou. Výukový program je zaměřený na podporu čtenářské, matematické a polytechnické gramotnosti. Žáci navíc také získají mnoho historických poznatků o bájném praotci Čechovi, dozvědí se, co je to pověst (literatura), rotunda (základní architektonické prvky), jaká je poloha, původ a význam hory Říp (zeměpis) a jaká je okolní fauna a flora (přírodopis). Předem připravené výukové pracovní listy obsahují plnění úkolů týkajících se všech zmíněných dovedností.

Pro koho: žáci 1. stupně ZŠ

Časová dotace aktivity: 4 x 45 minut

Minimální počet účastníků na lekci: nestanoven (jedna třída ZŠ)

Realizace aktivity plánovaná na: 23. 4. 2019