Novinky

24.09.2020 V pátek 25.9. se kroužky neruší

DDM nemá v pátek 25.9. ředitelské volno, proto se žádné kroužky v tento den NERUŠÍ.

21.09.2020 Roušky povinné ve vnitřních prostorách i při výuce

Od pondělí 21. 9. jsou roušky povinné nejen ve společných vnitřních prostorách (chodby, WC, bufet, šatna), ale také při výuce v učebnách. Výjimku mají pouze sportovní a pohybové aktivity, zpěv a flétna.

07.09.2020 Začátek ZÚ od 14. 9.

Většina kroužků zahajuje svou činnost v týdnu od 14. 9. - do tohoto data by měli mít všichni, kterým již přišlo potvrzení přihlášky uhrazený poplatek a odevzdanou přihlášku (alespoň sken). Vývoj situace šíření koronaviru sledujeme. Zatím nemáme bližší informace, že by se nějaké omezení vztahovalo i na DDM. Sledujte, prosím, aktualizace na našem webu a facebookové stránce.

Sportovní

Každoročně pořádáme soutěže vyhlášené MŠMT, Středočeským krajem, případně dalšími organizacemi. Propozice, přihlášky a výsledkové listiny jednotlivých soutěží budeme postupně zveřejňovat zde.

x_soupiska_formular.doc 

výsledkové listiny - soutěže proběhlé - viz. níže
 

Připravujeme

z důvodu doporučení hygienické stanice, MŠMT a nezájmu škol se do 29.1.2021 ruší všechny sportovní soutěže

xxxxxx - MK - chlapci III. kategorie (6. a 7. třída ZŠ)

termín: 
místo: 
​přihláška do 
kvasny@ddm-melnik.cz

přihlášeni:​
 

 

Proběhlo - výsledkové listiny

BASKETBAL - OT - chlapci a dívky III. kategorie (6. a 7. třída ZŠ)

termín: 20. 5. 2020 10.6.2020
místo: tělocvična ISŠT
​přihláška do 1. 6. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz

přihlášeni:​
​soutěž zrušena z důvodu bezpečnosti po nouzovém stavu


PLAVECKOBĚŽECKÝ POHÁR - OK - I. až IV. kategorie (1. až 9. třída ZŠ)

termín: 13. 5. 2020
místo: plavecký bazén Mělník, areál FC Mělník Na Podolí
​přihláška do 4. 5. 2020
hornova@ddm-melnik.cz

přihlášeni:
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu



ATLETICKÝ TROJBOJ - MK - smíšená II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 5. 5. 2020
místo: hřistě TJ Sokol Mělník
​přihláška do 20. 4. 2020
hornova@ddm-melnik.cz

přihlášeni: ZŠ J. Matiegky, 
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu

 

MINIFOTBAL - McDONALD CUP - MK - II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 15. 4. 2020
místo: areál TJ EMĚ Mělník, sady Na Polabí
​přihláška do 6. 4. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
minifotbal_propozice_MK_II_kategorie_2020.doc 
přihlášeni:​ ZŠ J.Seiferta, ​ZŠ Jungmannovy sady, ZŠ J. Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Velký Borek, 
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


MINIFOTBAL - McDONALD CUP - MK - I. kategorie (1. - 3. třída ZŠ)

termín: 15. 4. 2020
místo: areál TJ EMĚ Mělník, sady Na Polabí
​přihláška do 6. 4. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
minifotbal_propozice_MK_I_kategorie_2020.doc 
přihlášeni:​ ZŠ J.Seiferta, ZŠ J. Matiegky, ZŠ Nedomice, ZŠ Velký Borek, 
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


MINIFOTBAL - OK - dívky IV. kategorie (8. a 9. třída ZŠ)

termín: 2. 4. 2020
místo: areál TJ EMĚ Mělník, sady Na Polabí
​přihláška do 23. 3. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
minifotbal_propozice_OK_2020_IV_kategorie_divky.doc 
přihlášeni: ZŠ gen. Klapálka KRA,  
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


MINIFOTBAL - MK - chlapci IV. kategorie (8. a 9. třída ZŠ)

termín: 2. 4. 2020
místo: areál TJ EMĚ Mělník, sady Na Polabí
​přihláška do 23. 3. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
minifotbal_propozice_MK_IV_kategorie_2020.doc 
přihlášeni: ZŠ J. Matiegky, ZŠ Pšovka, 
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


FOTBAL SŠ - OK - chlapci V. kategorie (1. - 4. ročník SŠ)

termín: 1. 4. 2020
místo: areál TJ EMĚ Mělník, sady Na Polabí
​přihláška do 23. 3. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
fotbal_propozice_OK_V_kategorie_2020.doc 
přihlášeni:​SOŠ a SOU Neratovice, 
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


FLORBAL 3+1 - OK - II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 24. 3. 2020 bude určen náhradní termín po skončení mimořádných opatření
místo: hala BIOS
​přihláška do 12. 3. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
florbal_3+1_propozice_OK_II_kategorie_2020.doc 
přihlášeni:​ ZŠ J.Seiferta, ZŠ J. Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Vraňany, ZŠ Libiš, ZŠ 28.října NERA, 
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


VYBÍJENÁ - MK - dívky II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 11. 3. 2020 bude určen náhradní termín po skončení mimořádných opatření
místo: tělocvična ZŠ J.Matiegky
​přihláška do 24. 2. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
vybijena_propozice_MK_II_kategorie_divky_2020.doc 
​přihlášeni: ZŠ J. Matiegky, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Byšice,
​soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


VYBÍJENÁ - MK - otevřená II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 11. 3. 2020  bude určen náhradní termín po skončení mimořádných opatření
místo: tělocvična ZŠ J.Matiegky
​přihláška do 24. 2. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
vybijena_propozice_MK_II_kategorie_otevrena_2020.doc 
přihlášeni: ZŠ J.Seiferta, ZŠ J. Matiegky "páťáci", ZŠ J. Matiegky "čtvrťáci", ZŠ Lužec, ZŠ Pšovka, ZŠ Byšice, ZŠ Velký Borek, ZŠ Nebužely,
soutěž zrušena z důvodu nouzového stavu


VOLEJBAL - MK - dívky IV. kategorie (8. a 9. třída ZŠ)

termín: 10. 3. 2020
místo: hala GJP Mělník
​přihláška do 24. 2. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
volejbal_propozice_MK_IV_kategorie_divky_2020.doc 
přihlášeni: ZŠ J.Seiferta, GJP Mělník, ZŠ Jungmannovy sady, 
(24=0+24)

vysledkova_listina_volejbal_IV_divky_MK_2020.xlsx 


VOLEJBAL - MK - chlapci IV. kategorie (8. a 9. třída ZŠ)

termín: 10. 3. 2020
místo: hala GJP Mělník
​přihláška do 24. 2. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
volejbal_propozice_MK_IV_kategorie_chlapci_2020.doc 
přihlášeni: GJP Mělník, 
sotěž neproběhla, družstvo GJP Mělník přímý postup do okresního kola



BASKETBAL - OK - chlapci IV. kategorie (8. a 9. třída ZŠ)

termín: 26. 2. 2020
místo: tělocvična ISŠT
​přihláška do 17. 2. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
basketbal_propozice_OK_IV_kategorie_chlapci_2020.doc 
přihlášeni:​ ZŠ gen.Klapálka KRA, ZŠ Jungmannovy sady MLK, ZŠ Byšice, ZŠ J.Seiferta MLK, GJP Mělník
(48=46+2)

vysledkova_listina_BASKETBAL_2020_OK_IV_chlapci.xlsx 
 

FLORBAL SŠ - OK - chlapci V. kategorie (1. - 4. ročník SŠ)

termín: 19. 2. 2020
místo: hala BIOS
​přihláška do 10. 2. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
florbal_propozice_OK_V_kategorie_chlapci_2020.doc 
přihlášeni: ISŠT Mělník,  GJP Mělník, SOŠ a SOU Neratovice, DG a SOŠE Kralupy
(51=51+0)
 
vysledkova_listina_florbal_V_chlapci_OK_2020.xlsx 

 

FLORBAL SŠ - OK - dívky V. kategorie (1. - 4. ročník SŠ)

termín: 18. 2. 2020
místo: hala BIOS
​přihláška do 10. 2. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
florbal_propozice_OK_V_kategorie_divky_2020.doc 
přihlášeni: ISŠT Mělník, GJP Mělník, SOŠ a SOU Neratovice
(35=0+35)

vysledkova_listina_florbal_V_divky_OK_2020.xlsx 
 

PŘEHAZOVANÁ - MK - smíšená II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 6. 2. 2020
místo: tělocvična ZŠ J.Matiegky
​přihláška do 27. 1. 2020
kvasny@ddm-melnik.cz
prehazovana_propozice_MK_II_kategorie_2020.doc 
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky "A", ZŠ J.Matiegky "B", ZŠ Byšice, ZŠ J.Seiferta "páťáci", ZŠ J. Seiferta "čtvrťáci"
(48=29+19)

vysledkova_listina_prehazovana_II_smisena_MK_2020.xlsx 


FLORBAL - OK - dívky IV. kategorie (8. a 9. třída ZŠ)

termín: 10.12. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 29. 11. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
florbal_propozice_OK_IV_kategorie_divky_2019.doc 
přihlášeni: ZŠ J. Seiferta, ZŠ Byšice,
soutěž neproběhla, přímý postup ZŠ J.Seiferta do krajského kola


FLORBAL - OK - dívky III. kategorie (6. a 7. třída ZŠ)

termín: 3.12. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 25. 11. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
florbal_propozice_OK_III_kategorie_divky_2019.doc 
přihlášeni: ZŠ J. Seiferta, ZŠ Byšice,
soutěž neproběhla, přímý postup ZŠ J.Seiferta do krajského kola


FLORBAL - OK - chlapci III. kategorie (6. a 7. třída ZŠ)

termín: 27.11. 2019  28.11.2019
místo: hala BIOS
postup z MK Kralupy, Mělník, Neratovice
florbal_propozice_OK_III_kategorie_chlapci_2019_aktualizace.doc 
účastníci: ZŠ IPBM Neratovice, ZŠ Pšovka, ZŠ Veltrusy, ZŠ Mšeno, ZŠ 28.října Nerarovice
(59=57+2)

vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_OK_2019.xlsx 


FLORBAL - KK - smíšená II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 21.11. 2019
místo: hala GJP, hala BIOS
postup z OK
kvasny@ddm-melnik.cz
Propozice KF 2019 florbal II kat Melnik.doc 
účastníci: ZŠ TGM Dolní Bousov, ZŠ Lipanská Kolín, ZŠ Jungmannova Beroun, ZŠ J.Seiferta Mělník, ZŠ Bratří Čapků Příbram, ZŠ Žižkov Kutná Hora, ZŠ J.A. Komenského Nové Strašecí, ZŠ Jiráskova 888 Benešov, 12 ZŠ Kladno, ZŠ V.Havla Poděbrady, ZŠ Sulice, ZŠ Pšovka Mělník (spolupořadatel)
(160=129+31)

vysledkova_listina_florbal_II_KF_2019.xlsx 


FLORBAL - MK - chlapci III. kategorie (6. a 7. třída ZŠ)

termín: 12.11. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 4. 11. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
florbal_propozice_MK_III_kategorie_chlapci_2019.doc 
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Vysoká, ZŠ Pšovka, ZŠ Mšeno, ZŠ Byšice, GJP Mělník
(50=49+1)

vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_MK_2019.xlsx 


STOLNÍ TENIS - OK - chlapci a dívky IV.  a V. kategorie (8. a 9. třída ZŠ, I. až IV. ročník SŠ)

termín: 7.11. 2019
místo: DDM Mělník
​přihláška do 25. 10. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni:
chlaoci IV. kat.: ZŠ Byšice A, ZŠ Byšice B, ZŠ 28.října Neratovice, ZŠ Pšovka, GFP Neratovice, ZŠ IMPB Neratovice
(22=22+0)
dívky IV. kat.: ZŠ 28.října Neratovice - přímý postup do KK
chlapci V. kat.: GFP Neratovice, ISŠT Mělník, GJP Mělník
(10=10+0)
dívky V. kat.: GFP Neratovice - přímý postup do KK

vysledkova_listina_STOLNI_TENIS_V_CH_OK_2019.xlsx 
vysledkova_listina_STOLNI_TENIS_IV_CH_OK_2019.xlsx 


BASKETBAL - OK - chlapci a dívky V. kategorie (I. až IV. ročník SŠ)

termín: 6.11. 2019
místo: tělocvična ISŠT
​přihláška do 25. 10. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni:
chlapci: GFP Neratovice, ISŠT Mělník, GJP Mělník, DG a SOŠE Kralupy
(31=31+0)
dívky: DG a SOŠE Kralupy (přímý postup do KK)

vysledkova_listina_BASKETBAL_V_CH_OK_2019.xlsx 


FLORBAL - OK - smíšeně II. kategorie (4. a 5. třída ZŠ)

termín: 24.10. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 14. 10. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Libiš, ZŠ Vysoká, ZŠ 28.října Neratovice, ZŠ J.Seiferta
(52=40+12)

vysledkova_listina_florbal_II_smisena_OK_2019_10_24.xlsx 


FLORBAL - MK - chlapci IV. kategorie (8. a 9. třída ZŠ)

termín: 23.10. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 14. 10. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, GJP Mělník, ZŠ Pšovka, ZŠ Vysoká, ZŠ Byšice
(55=55+0)

vysledkova_listina_florbal_IV_chlapci_MK_2019_10_23.xlsx 


MINIFOTBAL - OT - smíšeně I. kategorie (1. až 3. třída ZŠ)

termín: 16. 10. 2019
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 7. 10. 2019
kvasny@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni: ZŠ J. Matiegky, ZŠ Nedomice, ZŠ J. Seiferta, ZŠ Velký Borek, ZŠ Dolní Beřkovice, ZŠ IMPB Neratovice
(60=56+4)

vysledkova_listina_minifotbal_OT_I_smisene_16_10_2019.xlsx 


PŘESPOLNÍ BĚH – OK - II. až V. kategorie (ZŠ a SŠ)

termín: 24. 9. 2019
místo: Dům dětí a mládeže Mělník, Sady Na Polabí 2854
​přihláška do 20. 9. 2019
hornova@ddm-melnik.cz
propozice
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
 

školní rok 2018/2019

Plavecko-běžecký pohár – OK - II. až IV. kategorie (I. a II. stupeň ZŠ)

termín: 20. 5. 2019
místo: krytý plavecký bazén Mělník a sportovní areál Na Podolí
​přihláška do 13. 5. 2019
hornova@ddm-melnik.cz
propozice

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
 


SHM – Atletický čtyřboj - ZŠ speciální - OK 

termín: 13. 5. 2019
místo: hřiště ISŠT
​přihláška do 3. 5. 2019
hornova@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni: ZŠ speciální Neratovice, ZŠ speciální Kralupy
 


Atletický trojboj – MK - II. kategorie (2007 a mladší)

termín: 10. 5. 2019
místo: atletické hřiště 
​přihláška do 6. 5. 2019
hornova@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Seiferta, ZŠ Velký Borek, ZŠ Vraňany, ZŠ Nedomice, ZŠ Dolní Beřkovice
Výsledková listina atl 3 boj 1. až 3. třídy 2019.docx 
Výsledková listina atl 3 boj 4. a 5. třídy 2019.docx 


Fotbal PJM – OK - V. kategorie (1999 a mladší)

termín: 24. 4. 2019
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s. - Na Polabí
​přihláška do 18. 4. 2019
propozice
přihlášeni: ISŠT Mělník, DG a SOŠE Kralupy n.V., GJP Mělník
vysledkova listina_fotbal_PJM_2019_OK_V_kat_chlapci.xlsx 


Basketbal - OK - III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 17. 4. 2019
místo: tělocvična ISŠT
​přihláška do 12. 4. 2019
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Seiferta, 
neuskutečnilo se pro nepřihlášení družstev


Minifotbal 6+1 - McDonald´s Cup - MK - I. a II. kategorie (I. kat. 2009 a mladší, II. kat. 2007 a mladší)

termín: 11. 4. 2019
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s. - Na Polabí
​přihláška do 2. 4. 2019
propozice
přihlášeni:
I. kategorie (A): ZŠ J.Matiegky, ZŠ Velký Borek, ZŠ J.Seiferta
II. kategorie (B): ZŠ J.Matiegky, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Velký Borek, ZŠ Jungmannovy sady, ZŠ Lužec n.Vl.

povinná soupiska - formulář 
vysledkova listina_McDonald_2019_MK_I_a II_kategorie.xlsx 
 

Vybíjená – MK - II. kategorie otevřená a dívky (2007 a mladší)

termín: 28. 3. 2019
místo: tělocvična ZŠ J.Matiegky
​přihláška do 25. 3. 2019
propozice
přihlášeni:
dívky: ZŠ J. Matiegky, ZŠ Byšice, ZŠ J. Seiferta,
otevřená: ZŠ J. Matiegky, ZŠ Byšice, ZŠ Velký Borek, ZŠ J. Seiferta, ZŠ Mšeno, ZŠ Pšovka, ZŠ Dolní Beřkovice

vysledkova_listina_vybijena_2019_MK_II_kategorie_otevrena_a_divky.xlsx 


Volejbal - MK - IV. kategorie chlapci a dívky (2002 a mladší)

termín: 14. 3. 2019
místo: hala GJP
​přihláška do 5. 3. 2019
propozice
přihlášeni:
dívky: ZŠ J.Seiferta, GJP Mělník, ZŠ Jungmannovy sady
chlapci: ZŠ J.Seiferta, GJP Mělník

vysledkova_volejbal_2019_MK_IV_chlapci_a_divky.xlsx 

Basketbal - OK -  IV. kategorie chlapci (2002 a mladší)

termín: 13. 3. 2019
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 5. 3. 2019
propozice
přihlášeni: ZŠ gen. Klapálka Kralupy n.V., GJP Mělník, ZŠ Jungmannovy sady
vysledkovka_basketbal_IV_chlapci_OK_2019.xlsx 


Florbal 3+1 - OK - II. kategorie smíšená (2007 a mladší)

termín: 7. 3. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 4. 3. 2019
propozice
přihlášeni: ZŠ 28.října Neratovice, ZŠ J.Matiegky Mělník, ZŠ a MŠ Mělnické Vtelno, ZŠ Nebužely, ZŠ Byšice, ZŠ Pšovka, ZŠ Mšeno, ZŠ MPB Neratovice, 
vysledkovka_florbal_3+1_II_smisena_OK_2019.xlsx 



Florbal - OK - V. kategorie chlapci a dívky (1999 a mladší)

termín: 14. 2. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 12. 2. 2019
propozice
přihlášeni:
chlapci: GJP Mělník, ISŠT Mělník, DG Kralupy, GFP Neratovice
dívky: GJP Mělník - přímý postup do KK

vysledkovka_florbal_V_chlapci_OK_2019.xlsx 


Přehazovaná - MK – II. kategorie smíšená (2007 a mladší)

termín: 72. 2019
místo: tělocvična ZŠ J.Matiegky
​přihláška do 52. 2019
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky "A", ZŠ J.Matiegky "B", ZŠ J.Seiferta "A", ZŠ J.Seiferta "B"
vysledkovka_prehazovana_II_smisena_MK_2019.xlsx 


Basketbal - OT - chlapci a dívky III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 12.12. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 3. 12. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ gen.Klapálka dívky, ZŠ gen. Klapálka chlapci, ZŠ J.Seiferta mix, 
vysledkova_listina_basketbal_III_smisena_OT_2018.xlsx 


FLORBAL - OK - dívky IV. kategorie (2002 a mladší)

termín: 6.12. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 26. 11. 2018
propozice
přihlášeni:  ZŠ Třebízského Kralupy, ZŠ J.Seiferta Mělník
vysledkova_listina_florbal_IV_divky_OK_2018.xlsx 
 

FLORBAL - OK - chlapci III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 29.11. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 19. 11. 2018
propozice
přihlášeni: postupuje 1. a 2. místo z MK - ZŠ Pšovka, GFP Neratovice, ZŠ IPB Neratovice, ZŠ J.Seiferta Mělník
vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_OK_2018.xlsx 


FLORBAL - OK - dívky III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 21.11. 2018
místo: tělocvična ISŠT
​přihláška do 16. 11. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Seiferta, přihlášené jedno družstvo, přímý postup do krajského kola


FLORBAL - MK - chlapci III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 15.11. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 5. 11. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ Pšovka, ZŠ J.Matiegky, ZŠ Mšeno, ZŠ Jungmannovy sady, GJP Mělník, ZŠ J.Seiferta
vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_MK_2018.xlsx 


FLORBAL - MK - chlapci IV. kategorie (2002 a mladší)

termín: 8.11. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 29. 10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Byšice, GJP Mělník, ZŠ Jungmannovy sady
vysledkova_listina_florbal_IV_chlapci_MK_2018.xlsx 


BASKETBAL - OK - chlapci V. kategorie (1999 a mladší)

termín: 7. 11. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 29.10. 2018
propozice
přihlášeni: ISŠT Mělník, GJP Mělník, GFP Neratovice, DG a OA Kralupy n.V.
vysledkova_listina_BASKETBAL_2018_OK_V_CH.xlsx 


MINIKOPANÁ - OT - smíšeně I. kategorie (2009 a mladší)

termín: 1. 11. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 22.10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ Libiš, ZŠ Obříství, ZŠ Velký Borek, ZŠ Liběchov, ZŠ Ing. Plesingera - Božinova Neratovice 
rozpis_minifotbal_OT_I_smisene_1_11_2018.xlsx 
vysledkova listina_minifotbal_2018_OT_I_smisene.xlsx 


STOLNÍ TENIS - OK - chlapci a dívky V. kategorie (1999 a mladší)

termín: 25.10. 2018
místo: sál DDM Mělník
​přihláška do 17.10. 2018
propozice
přihlášeni: ISŠT Mělník - přímý postup do krajského kola 1.11. v Mladé Boleslavi


FLORBAL - OK - smíšeně II. kategorie (2007 a mladší)

termín: 18.10. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 11. 10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ 28.října Neratovice, J.Seiferta Mělník, Byšice, Obříství, Mšeno, Nebužely
rozpis utkání
vysledkova_listina_florbal_II_smisena_OK_2018.xlsx 


MINIFOTBAL - MK - chlapci IV. kategorie (2002 a mladší)

termín: 11. 10. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 4.10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ Pšovka, J.Matiegky, Mšeno, Byšice, GJP Mělník
rozpis utkání
vysledkova_listina_minifotbal_MK_IV_chlapci_11_10_2018.xlsx 


Přespolní běh - OK

termín: 25. záři 2018
místo: park Na Polabí, Mělník
propozice: PROPOZICE (.doc ke stažení)
přihlašování na e-mail: hornova@ddm-melnik.cz

školní rok 2017/2018

Florbal - rozlučkový turnaj pro děti a rodiče 

termín: 23. červen 2018
místo: sportovní hala Bios

fotky: http://jitarozruch.rajce.idnes.cz/florbal_2018/​


Minikopaná McDonald´s cup - MK - chlapci II. kategorie (2006 a mladší)

termín: 20. 4. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 9. 4. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Mšeno, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Jungmannovy sady
vysledkova_listina_minifotbal_2018_MK_II_kategorie_McDonald_Cup.xlsx 


Minikopaná McDonald´s cup - MK - chlapci I. kategorie (2008 a mladší)

termín: 19. 4. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 9. 4. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Velký Borek, 
obě družstva přímý postup do okresního kola


Volejbal - MK - chlapci a dívky IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 15. 3. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 5. 3. 2018
propozice
přihlášeni:
chlapci: GJP Mělník - přímý postup do okreního kola v Neratovicích
dívky: GJP Mělník, ZŠ J.Seiferta, 

vysledkova_listina_volejbal_2018_MK_IV_chlapci_a_divky.xlsx 


Vybíjená - MK - otevřená a dívky II. kategorie (2006 a mladší)

termín: 14. 3. 2018
místo: ZŠ J. Matiegky
přihláška do 5. 3. 2018
propozice
přihlášeni:
otevřená: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Byšice, ZŠ Velký Borek, ZŠ Malý Újezd, ZŠ J.Seiferta "A", ZŠ J.Seifetrta "B"
dívky: ZŠ Velký Borek, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Byšice

vysledkova_listina_vybijena_2018_MK_II_kategorie_otevrena_a_divky.xlsx 


Florbal - OK - chlapci a dívky V. kategorie (1998 a mladší)

termín: 8. 3. 2018
místo: tělocvična IŠST
přihláška do 26. 2. 2018
propozice
přihlášeni:
chlapci: ISŠT Mělník, GJP Mělník, GFP Neratovice, DG a SOŠE Kralupy
dívky: GJP Mělník

vysledkova_listina_florbal_V_chlapci_a_divky_MK_2018.xlsx 


Basketbal - OK – chlapci a dívky IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 1. 3. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 12. 2. 2018
propozice
přihlášeni:
chlapci: ZŠ Byšice, ZŠ J.Seiferta, ZŠ gen.Klapálka, ZŠ Komenského KRA, GJP Mělník, ZŠ Jungmannovy sady
dívky: ZŠ gen.Klapálka, ZŠ Veltrusy, ZŠ J.Seiferta

vysledkova_listina_BASKETBAL_IV_CH_a_D_OK_2018.xlsx 


Florbal - Vánoční turnaj​ ZÚ Florbal I., II. a rodičů

termín: 17. 12. 2017
místo: hala BIOS
fotogalerie ZDE.


Florbal - OK - dívky III. kategorie (2003 a mladší)

termín: 7. 12. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni:
soutěž zrušena pro nezájem škol
 

Florbal - OK - chlapci III. kategorie (2003 a mladší)

termín: 30. 11.  2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
postupující z MK: ZŠ Pšovka MLK, ZŠ J.Seiferta MLK, ZŠ MPB NERA, GFP NERA, ZŠ Třebíského KRA, ZŠ V.Havla KRA
vysledkova_listina_florbal_2017_OK_III_chlapci.xlsx 


Florbal - OK - dívky IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 23. 11. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: ZŠ Mšenio, ZŠ J.Seiferta MLK
vysledkova_listina_florbal_IV_divky_OK_2017.xlsx 


Basketbal SŠ - OK - chlapci V. kategorie (1998 a mladší)

termín: 9. 11. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: GJP Mělník, GFP Neratovice
vysledkova_listina_basketbal_V_chlapci_OK_2017.xlsx 


Florbal - Krajské finále - smíšeně 4. a 5. třídy ZŠ (2006 a mladší)

termín: 8. 11. 2017
místo: hala GJP a hala BIOS
propozice
postupující z OK: 6.ZŠ M.Boleslav, ZŠ Pšovka MLK, ZŠ Kmochova KOL, ZŠ Černošice, ZŠ Loučeň, III.ZŠ Rakovník, ZŠ Králův Dvůr, 12.ZŠ Kladno, ZŠ TGM K.Hora, 1.ZŠ Dobříš, ZŠ Dukelská BEN
výsledková listina


Florbal - MK - chlapci IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 2. 11. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Jungmannovy sady, GJP Mělník
vysledkova_listina_florbal_IV_chlapci_MK_2017.xlsx 


Florbal - MK - chlapci III. kategorie (2004 a mladší)

termín: 19. 10. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, GJP Mělník, ZŠ Mšeno, ZŠ J.Seiferta
vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_MK_2017.xlsx 


Florbal - OK - smíšeně 4. a 5. třídy ZŠ (2006 a mladší)

termín: 18. 10. 2017
místo: hala BIOS
propozice
přihlášeni: ZŠ V.Havla, ZŠ Tišice, ZŠ 28.října, ZŠ Pšovka, ZŠ Nebužely
vysledkova_listina_OK_FLORBAL_II_kat_smisene_2017.docx 


Minifotbal - MK - chlapci IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 11. 10. 2017
místo: areál TJ EMĚ Mělník,z.s. Na Polabí
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Byšice
vysledkova_listina_minifotbal_IV_chlapci_MK_11_10_2017.xlsx 


Stolní tenis - OK - chlapci IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 6. 10. 2017
místo: DDM Mělník, Na Polabí 2854
propozice
přihlášeni: ZŠPlesingerova-Božinova NERA, ZŠ 28.října NERA
vysledkova_listina_stolni_tenis_IV_chlapci_OK_2017.xlsx 


Přespolní běh (okresní kolo)

termín: 22. 9. 2017
místo: sady Na Polabí 2854
propozice 2017
výsledková listina

Připravujeme