Novinky

14.02.2019 Blížící se akce v DDM

PT Jarňáky (25. 2. - 1. 3.), Recitační soutěž (8. 3.), Hurvínek v Hajanech (17. 3.), Jarní burza (18. - 21. 3.), VP Ekoskřítci (26. a 27. 3.)

05.02.2019 Letní tábory

Děkujeme za Váš zájem o tábory DDM Mělník. Je nám líto, že nemůžeme vyhovět všem zájemcům. Počet přijatých přihlášek u některých táborů překročil jejich kapacitu téměř trojnásobně! Kapacita našich letošních letních táborů je 450 dětí, přihlášek však přišlo jen za prvních 12 hodin od spuštění registrace bezmála 700! Bohužel není v našich možnostech kapacity táborů více navýšit nebo otevřít další nové tábory (především z personálních důvodů).

05.02.2019 Cvičení BODY FORMING 7.2. nebude

Večerní cvičení pro dospělé BODY FORMING se ve čtvrtek 7. 2. nekoná. Děkujeme za pochopení.

Sportovní

Každoročně pořádáme soutěže vyhlášené MŠMT, Středočeským krajem, případně dalšími organizacemi. Propozice, přihlášky a výsledkové listiny jednotlivých soutěží budeme postupně zveřejňovat zde.

Formulář soupisky ke stažení

výsledkové listiny - soutěže proběhlé - viz. níže
 

Připravujeme

 

Florbal 3+1 - OK - II. kategorie (2007 a mladší)

termín: 7. 3. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 4. 3. 2019
propozice
přihlášeni: ZŠ 28.října - Neratovice, ZŠ J.Matiegky - Mělník, ZŠ a MŠ Mělnické Vtelno, ZŠ a MŠ Nebužely, ZŠ a MŠ Byšice, ZŠ Pšovka, ZŠ Mšeno, 
 

Basketbal - OK -  IV. kategorie (2002 a mladší)

termín: 13. 3. 2019
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 5. 3. 2019
propozice
přihlášeni:

 

Volejbal - MK - IV. kategorie chlapci a dívky (2002 a mladší)

termín: 14. 3. 2019
místo: hala GJP
​přihláška do 5. 3. 2019
propozice
přihlášeni:

 

Vybíjená – MK - II. kategorie otevřená a dívky (2007 a mladší)

termín: 28. 3. 2019
místo: tělocvična ZŠ J.Matiegky
​přihláška do 18. 3. 2019
propozice
přihlášeni:
 

Minifotbal - McDonald´s Cup - MK - I. a II. kategorie (I. kat. 2009 a mladší, II. kat. 2007 a mladší)

termín: 11. 4. 2019
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s. - Na Polabí
​přihláška do 1. 4. 2019
propozice
přihlášeni:
 

Basketbal - OK - III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 17. 4. 2019
místo: tělocvična ISŠT
​přihláška do 8. 4. 2019
propozice
přihlášeni:
 

Fotbal PJM – OK - V. kategorie (1999 a mladší)

termín: 24. 4. 2019
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s. - Na Polabí
​přihláška do 15 4. 2019
propozice
přihlášeni:
 

Atletický trojboj – MK - II. kategorie (2007 a mladší)

termín: 17. 5. 2019
místo: atletické hřiště 
​přihláška do 6. 5. 2019
hornova@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni:

Plavecko-běžecký pohár – OK - II. až IV. kategorie (I. a II. stupeň ZŠ)

termín: 20. 5. 2019
místo: krytý plavecký bazén Mělník
​přihláška do 13. 5. 2019
hornova@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni:


SHM – ZŠ speciální - OK 

termín: xx. x. 2019
místo: hřiště ISŠT
​přihláška do xx. x. 2019
hornova@ddm-melnik.cz
propozice
přihlášeni:

 

Proběhlo - výsledkové listiny

Florbal - OK - V. kategorie chlapci a dívky (1999 a mladší)

termín: 14. 2. 2019
místo: hala BIOS
​přihláška do 12. 2. 2019
propozice
přihlášeni:
chlapci: GJP Mělník, ISŠT Mělník, DG Kralupy, GFP Neratovice
dívky: GJP Mělník - přímý postup do KK

vysledkovka_florbal_V_chlapci_OK_2019.xlsx 


Přehazovaná - MK – II. kategorie smíšená (2007 a mladší)

termín: 72. 2019
místo: tělocvična ZŠ J.Matiegky
​přihláška do 52. 2019
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky "A", ZŠ J.Matiegky "B", ZŠ J.Seiferta "A", ZŠ J.Seiferta "B"
vysledkovka_prehazovana_II_smisena_MK_2019.xlsx 


Basketbal - OT - chlapci a dívky III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 12.12. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 3. 12. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ gen.Klapálka dívky, ZŠ gen. Klapálka chlapci, ZŠ J.Seiferta mix, 
vysledkova_listina_basketbal_III_smisena_OT_2018.xlsx 


FLORBAL - OK - dívky IV. kategorie (2002 a mladší)

termín: 6.12. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 26. 11. 2018
propozice
přihlášeni:  ZŠ Třebízského Kralupy, ZŠ J.Seiferta Mělník
vysledkova_listina_florbal_IV_divky_OK_2018.xlsx 
 

FLORBAL - OK - chlapci III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 29.11. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 19. 11. 2018
propozice
přihlášeni: postupuje 1. a 2. místo z MK - ZŠ Pšovka, GFP Neratovice, ZŠ IPB Neratovice, ZŠ J.Seiferta Mělník
vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_OK_2018.xlsx 


FLORBAL - OK - dívky III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 21.11. 2018
místo: tělocvična ISŠT
​přihláška do 16. 11. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Seiferta, přihlášené jedno družstvo, přímý postup do krajského kola


FLORBAL - MK - chlapci III. kategorie (2005 a mladší)

termín: 15.11. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 5. 11. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ Pšovka, ZŠ J.Matiegky, ZŠ Mšeno, ZŠ Jungmannovy sady, GJP Mělník, ZŠ J.Seiferta
vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_MK_2018.xlsx 


FLORBAL - MK - chlapci IV. kategorie (2002 a mladší)

termín: 8.11. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 29. 10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Byšice, GJP Mělník, ZŠ Jungmannovy sady
vysledkova_listina_florbal_IV_chlapci_MK_2018.xlsx 


BASKETBAL - OK - chlapci V. kategorie (1999 a mladší)

termín: 7. 11. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 29.10. 2018
propozice
přihlášeni: ISŠT Mělník, GJP Mělník, GFP Neratovice, DG a OA Kralupy n.V.
vysledkova_listina_BASKETBAL_2018_OK_V_CH.xlsx 


MINIKOPANÁ - OT - smíšeně I. kategorie (2009 a mladší)

termín: 1. 11. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 22.10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ Libiš, ZŠ Obříství, ZŠ Velký Borek, ZŠ Liběchov, ZŠ Ing. Plesingera - Božinova Neratovice 
rozpis_minifotbal_OT_I_smisene_1_11_2018.xlsx 
vysledkova listina_minifotbal_2018_OT_I_smisene.xlsx 


STOLNÍ TENIS - OK - chlapci a dívky V. kategorie (1999 a mladší)

termín: 25.10. 2018
místo: sál DDM Mělník
​přihláška do 17.10. 2018
propozice
přihlášeni: ISŠT Mělník - přímý postup do krajského kola 1.11. v Mladé Boleslavi


FLORBAL - OK - smíšeně II. kategorie (2007 a mladší)

termín: 18.10. 2018
místo: hala BIOS
​přihláška do 11. 10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ 28.října Neratovice, J.Seiferta Mělník, Byšice, Obříství, Mšeno, Nebužely
rozpis utkání
vysledkova_listina_florbal_II_smisena_OK_2018.xlsx 


MINIFOTBAL - MK - chlapci IV. kategorie (2002 a mladší)

termín: 11. 10. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 4.10. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ Pšovka, J.Matiegky, Mšeno, Byšice, GJP Mělník
rozpis utkání
vysledkova_listina_minifotbal_MK_IV_chlapci_11_10_2018.xlsx 


Přespolní běh - OK

termín: 25. záři 2018
místo: park Na Polabí, Mělník
propozice: PROPOZICE (.doc ke stažení)
přihlašování na e-mail: hornova@ddm-melnik.cz


Florbal - rozlučkový turnaj pro děti a rodiče 

termín: 23. červen 2018
místo: sportovní hala Bios

fotky: http://jitarozruch.rajce.idnes.cz/florbal_2018/​


Minikopaná McDonald´s cup - MK - chlapci II. kategorie (2006 a mladší)

termín: 20. 4. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 9. 4. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Mšeno, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Jungmannovy sady
vysledkova_listina_minifotbal_2018_MK_II_kategorie_McDonald_Cup.xlsx 


Minikopaná McDonald´s cup - MK - chlapci I. kategorie (2008 a mladší)

termín: 19. 4. 2018
místo: areál TJ EMĚ Mělník, z.s.
​přihláška do 9. 4. 2018
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Velký Borek, 
obě družstva přímý postup do okresního kola


Volejbal - MK - chlapci a dívky IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 15. 3. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 5. 3. 2018
propozice
přihlášeni:
chlapci: GJP Mělník - přímý postup do okreního kola v Neratovicích
dívky: GJP Mělník, ZŠ J.Seiferta, 

vysledkova_listina_volejbal_2018_MK_IV_chlapci_a_divky.xlsx 


Vybíjená - MK - otevřená a dívky II. kategorie (2006 a mladší)

termín: 14. 3. 2018
místo: ZŠ J. Matiegky
přihláška do 5. 3. 2018
propozice
přihlášeni:
otevřená: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Byšice, ZŠ Velký Borek, ZŠ Malý Újezd, ZŠ J.Seiferta "A", ZŠ J.Seifetrta "B"
dívky: ZŠ Velký Borek, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Byšice

vysledkova_listina_vybijena_2018_MK_II_kategorie_otevrena_a_divky.xlsx 


Florbal - OK - chlapci a dívky V. kategorie (1998 a mladší)

termín: 8. 3. 2018
místo: tělocvična IŠST
přihláška do 26. 2. 2018
propozice
přihlášeni:
chlapci: ISŠT Mělník, GJP Mělník, GFP Neratovice, DG a SOŠE Kralupy
dívky: GJP Mělník

vysledkova_listina_florbal_V_chlapci_a_divky_MK_2018.xlsx 


Basketbal - OK – chlapci a dívky IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 1. 3. 2018
místo: tělocvična IŠST
​přihláška do 12. 2. 2018
propozice
přihlášeni:
chlapci: ZŠ Byšice, ZŠ J.Seiferta, ZŠ gen.Klapálka, ZŠ Komenského KRA, GJP Mělník, ZŠ Jungmannovy sady
dívky: ZŠ gen.Klapálka, ZŠ Veltrusy, ZŠ J.Seiferta

vysledkova_listina_BASKETBAL_IV_CH_a_D_OK_2018.xlsx 


Florbal - Vánoční turnaj​ ZÚ Florbal I., II. a rodičů

termín: 17. 12. 2017
místo: hala BIOS
fotogalerie ZDE.


Florbal - OK - dívky III. kategorie (2003 a mladší)

termín: 7. 12. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni:
soutěž zrušena pro nezájem škol
 

Florbal - OK - chlapci III. kategorie (2003 a mladší)

termín: 30. 11.  2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
postupující z MK: ZŠ Pšovka MLK, ZŠ J.Seiferta MLK, ZŠ MPB NERA, GFP NERA, ZŠ Třebíského KRA, ZŠ V.Havla KRA
vysledkova_listina_florbal_2017_OK_III_chlapci.xlsx 


Florbal - OK - dívky IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 23. 11. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: ZŠ Mšenio, ZŠ J.Seiferta MLK
vysledkova_listina_florbal_IV_divky_OK_2017.xlsx 


Basketbal SŠ - OK - chlapci V. kategorie (1998 a mladší)

termín: 9. 11. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: GJP Mělník, GFP Neratovice
vysledkova_listina_basketbal_V_chlapci_OK_2017.xlsx 


Florbal - Krajské finále - smíšeně 4. a 5. třídy ZŠ (2006 a mladší)

termín: 8. 11. 2017
místo: hala GJP a hala BIOS
propozice
postupující z OK: 6.ZŠ M.Boleslav, ZŠ Pšovka MLK, ZŠ Kmochova KOL, ZŠ Černošice, ZŠ Loučeň, III.ZŠ Rakovník, ZŠ Králův Dvůr, 12.ZŠ Kladno, ZŠ TGM K.Hora, 1.ZŠ Dobříš, ZŠ Dukelská BEN
výsledková listina


Florbal - MK - chlapci IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 2. 11. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ J.Seiferta, ZŠ Jungmannovy sady, GJP Mělník
vysledkova_listina_florbal_IV_chlapci_MK_2017.xlsx 


Florbal - MK - chlapci III. kategorie (2004 a mladší)

termín: 19. 10. 2017
místo: tělocvična IŠST
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, GJP Mělník, ZŠ Mšeno, ZŠ J.Seiferta
vysledkova_listina_florbal_III_chlapci_MK_2017.xlsx 


Florbal - OK - smíšeně 4. a 5. třídy ZŠ (2006 a mladší)

termín: 18. 10. 2017
místo: hala BIOS
propozice
přihlášeni: ZŠ V.Havla, ZŠ Tišice, ZŠ 28.října, ZŠ Pšovka, ZŠ Nebužely
vysledkova_listina_OK_FLORBAL_II_kat_smisene_2017.docx 


Minifotbal - MK - chlapci IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 11. 10. 2017
místo: areál TJ EMĚ Mělník,z.s. Na Polabí
propozice
přihlášeni: ZŠ J.Matiegky, ZŠ Pšovka, ZŠ Byšice
vysledkova_listina_minifotbal_IV_chlapci_MK_11_10_2017.xlsx 


Stolní tenis - OK - chlapci IV. kategorie (2001 a mladší)

termín: 6. 10. 2017
místo: DDM Mělník, Na Polabí 2854
propozice
přihlášeni: ZŠPlesingerova-Božinova NERA, ZŠ 28.října NERA
vysledkova_listina_stolni_tenis_IV_chlapci_OK_2017.xlsx 


Přespolní běh (okresní kolo)

termín: 22. 9. 2017
místo: sady Na Polabí 2854
propozice 2017
výsledková listina