Novinky

31.03.2021 Krásné Velikonoce všem!

Přejeme všem příznivcům mělnického Domečku krásné Velikonoce! Připomínáme, že v termínu školních prázdnin se nekoná distanční výuka zájmových útvarů.

20.03.2021 Slosování - Cesta za domečky

Výherce vylosujeme ve středu 14. 4. 2021. Slosování bude živě streamováno na youtube kanál DDM Mělník.

02.03.2021 Jarní prázdniny

Příští týden kroužky nebudou ani distanční formou z důvodu jarních prázdnin. Po celý týden (od 8.3. do 14.3.) bude přístupná úkolová hra po Mělníku - "Cesta za domečky". Viz info zde na webu.

Přihlašování na letní tábory DDM Mělník - aktualizace

18.02.2021 Děkujeme Vám za Váš zájem o naše tábory!
I přes letošní nelehkou situaci se většina táborů naplnila během prvního dne. Na některých táborech jsou ještě volná místa - sledujte na webu v sekci "Tábory" nebo po přihlášení ve Vašem klientském účtu.

Snažíme se pružně reagovat na počty zájemců - na několika táborech, kde to bylo možné, jsme již navýšili kapacitu. V případě tábora "Jak se dělá věda?" budeme jednat s lektory o možnosti úpravy programu, aby byl vhodný ii pro mladší (např. od 10 let). Budeme se Vám snažit vyjít maximálně vstříc, protože chápeme, že pro mnohé z Vás jsou tábory jedna z mála možností, jak trochu vydechnout od náročného koloběhu neustálých omezení. A především pro děti to bude opět jistě vítaná změna a příležitost odpoutat se od techniky a strávit krásné chvíle s kamarády. 

Příměstský tábor MORTAL KOMBAT, o který byl nejmenší zájem a kapacita se nenaplnila ani z poloviny, jsme se rozhodli nahradit druhým turnusem PT Harry Potter II., u kterého naopak registrujeme 2x více zájemců než byla jeho kapacita. Omlouváme se za komplikace všem, kteří se těšili na PT Mortal Kombat. Bohužel nejsme schopni personálně zajistit více táborů. Všem přihlášeným na tento zrušený tábor samozřejmě nabídneme volná místa na jiných táborech.

Děkujeme za pochopení.

---

Milí přátelé,
již ve středu 3. března bude spuštěno elektronické přihlašování na letní tábory. Jejich nabídku a bližší informace naleznete zde na webu DDM Mělník v sekci "Tábory". Věnujte, prosíme, také pozornost dokumentu - Informace k táborům 2021, kde se dozvíte, co kdy odevzdat a co po vás budeme vyžadovat při nástupu na tábor.

V okamžiku spuštění přihlašování se tábory postupně objeví ve vašem účtu v Klientském centru. Kdo ještě na žádném táboře ani kroužku u nás nebyl, může si předem v Klientském centru vytvořit rodičovský účet, přes který následně své děti přihlásí na vybrané tábory.

Pokud si nevíte rady s přihlášením, pomůže Vám stručný MANUÁL.

Připravili jsme pro vás také zábavná prezentační videa k 9 příměstským táborům, které jsou součástí "Filmového léta v DDM". Ta jsou sdílena také prostřednictvím našeho facebookového profilu.

Pokud by v den přihlašování někdo neměl k dispozici žádnou techniku (PC, notebook, tablet, mobil) nebo připojení na internet, kontaktujte nás a vyřešíme to. Osobní ani "papírové" přihlášení již není možné, ale můžeme vám pro přihlášení např. zpřístupnit PC v DDM.