Novinky

07.11.2020 Nová Video-okénka

Stále musíme mít zavřeno. Koukněte ale do sekce Video-okénka - přidáváme tam pro vás nová! Distanční výuka kroužků, o které jste měli zájem, pokračuje. Těšíme se, až bude zase vše "v normálu"...

19.10.2020 Výdej - burza

Dnes vydáváme neprodané a peníze za prodané věci od 9:00 do 17:00 hodin.

12.10.2020 Prodlužujeme burzu

Prodlužujeme prodej na podzimní burze! Nově si budete moct nakoupit také ve čtvrtek 15. 10. od 8:00 do 18:00 hodin. Výdej neprodaných věcí bude probíhat v pondělí 19.10. od 9:00 do 17:00 hodin.

Provoz DDM Mělník od 20. 10. 2020

19.10.2020 Vážení přátelé,
přinášíme aktuální informace týkající se provozu DDM Mělník, který je z důvodu nepříznivé epidemiologické situace dočasně omezen.

Provoz DDM
DDM Mělník je od 20. 10. až do odvolání pro veřejnost uzavřen. Prosíme, řešte vše neodkladné elektronicky nebo telefonicky (viz Kontakty).

Provoz bufet a hřiště
Hřiště je od 20. 10. až do odvolání pro veřejnost otevřeno každý pracovní den od 9:00 do 16:00 hodin. Vstup možný pouze brankou z parku. WC v budově není možné využít. 
Bufet od 20. 10.  až do odvolání - výdej pouze oknem na dětské hřiště v otvírací době hřiště. Teplé nápoje standardně, občerstvení z bufetu pouze do vyprodání aktuálních zásob.

Blížící se akce
Dýňový duch - akce je ZRUŠENA z důvodu aktuálních epidemiologických opatření omezení (omezení shlukování osob a maximálního počtu osob na akcích).
PT Podzimníček - příměstský tábor je ZRUŠEN ze stejných důvodů jako akce Dýňový duch. Uhrazené poplatky budou všem přihlášeným vráceny.

Distanční výuka
Z jednoduché ankety, která byla všem účastníkům ZÚ rozeslána 9. 10. (pouze těm ZÚ, i kterých byla reálná online výuka, ostatním byl 12. 10. zaslán e-mail s vysvětlením, proč ji nenabízíme), vyplynulo, že většina nemá o distanční výuku zájem nebo nemá možnost se jí v časech kroužků z různých důvodů účastnit. 
Kroužky, u kterých se nadpoloviční většina dotázaných vyjádřila kladně, budou probíhat v online režimu. Vždy budete informováni prostřednictvím e-mailu, na který Vám bude zaslána aktuální pozvánka na výuku přes program Teams. Vedoucí kroužků se s Vámi budou individuálně domlouvat na případných změnách, rušení či přesunu termínu. V případě karantény některého z pedagogů by byla online výuka zrušena. Všechna setkání ZÚ, které se uskuteční distančně na základě zájmu většiny účastníků, budou považována za odučené hodiny bez ohledu na počet aktuálně přítomných účastníků na každém setkání.

Vaše důvody nezájmu o online kroužky chápeme (především přehlcení distanční školní výukou) a věříme, že se Vám bude dařit nacházet pro děti dostatek smysluplné a kvalitní náplně jejich volného času. Jako jednu z motivací k činnosti můžete využít naše video-okénka. Chystáme pro Vás i další nová do všech tří kategorií. Sdílet s ostatními můžete také své nápady a tipy prostřednictvím tzv. diváckých video-okének.

Pronájmy
Ze zřejmých důvodů byly až do odvolání přerušeny také pronájmy sálu na cvičení pro dospělé.


Děkujeme za pochopení a věříme, že společným zodpovědným přístupem tuto krizovou dobu překonáme dříve a bez horších dopadů.