27.06.2022 Blížící se akce

od 29. 6. do 4. 9. DDM uzavřen pouze pro tábory! ... 5. 9. spuštění elektronického přihlašování na ZÚ

PT Indiánské léto

Co víme o indiánech? Myslíte si, že hodně? Přihlaste se na tento tábor a přesvědčíme vás, že je toho pořád hodně, co o nich nevíme :-)
Kromě tematický her a soutěží budou součástí programu také zorbingové koule, lanové překážky, indiánská pěna, výlet do Botanicusu v Ostré, lesní zážitková pedagogika na Chloumku (kam dojedeme mašinkou) a také stylový výlet do indiánské vesničky.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název PT Indiánské léto
Termín konání 15.08.2022 08:00 - 19.08.2022 16:30
Místo konání DDM Mělník + park Na Polabí
Hlavní vedoucí Ivana Hornová