28.03.2019 Blížící se akce v DDM

PT Velikonoční výlet (18. 4.), Čarodějnická párty (26. 4.), Nadační akce SPORTUJEME PRO ILCO (5. 5.), Pohádkový park (25. 5.), Zájezd do Legolandu (8. 6.), Akademie Děti dětem (18. 6.), Šutr City (22. 6.)

27.03.2019 Volná místa na letních táborech

Stále jsou volná místa na letních táborech: VT Čtrnáctidenní dobrodružství, PT Soustředění mladých modelářů, PT Historický.

05.02.2019 Letní tábory

Děkujeme za Váš zájem o tábory DDM Mělník. Je nám líto, že nemůžeme vyhovět všem zájemcům. Počet přijatých přihlášek u některých táborů překročil jejich kapacitu téměř trojnásobně! Kapacita našich letošních letních táborů je 450 dětí, přihlášek však přišlo jen za prvních 12 hodin od spuštění registrace bezmála 700! Bohužel není v našich možnostech kapacity táborů více navýšit nebo otevřít další nové tábory (především z personálních důvodů).

PT Ahoj prázdniny

KAPACITA TÁBORU OBSAZENA.
Další přihlášení budou řazeni mezi náhradníky. V takovém případě prosíme neprovádějte platbu. Vaše šance na přijetí se tím nezvýší, pouze vzniknou komplikace s vracením poplatku.
Děkujeme za pochopení.

---

Pojďme se s letními prázdninami rozloučit společně a bez nudy! Čekají vás především výlety na různá zajímavá místa, spousta zábavy, pohybu, kamarádů, ale i nějaké to tvoření.

Součástí programu tábora jsou celodenní výlety. Destinace výletů jsou vybírány tak, aby byly různorodé (pohyb, poznání, zábava, kultura) a aby zahrnovaly vhodný program (délkou a náročností). Snažíme se vyhledávat nová místa, která nejsou navštěvována každoročně.
Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV).

Upozornění:
DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE:
a) PLAVEC / NEPLAVEC
b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Název PT Ahoj prázdniny
Termín konání 26.08.2019 08:00 - 30.08.2019 16:30
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Dana Chodurová
V ceně zahrnuto obědy,pitný režim,doprava,vstupy,program
Volná místa OBSAZENO!