Z pohádky do pohádky

Užijte si pohádkovou cestu parkem na Polabí, kde vám při plnění zajímavých úkolů na 10 stanovištích budou pomáhat postavy z různých pohádek a budou mít připravenou drobnou odměnu. Na startu si vyzvednete hrací kartu a můžete se vydat na cestu. Po splnění úkolu na posledním stanovišti se můžete vrátit vláčkem před náš Domeček, kde bude probíhat doprovodný program (taneční pohádková party + zábavné soutěže), a kde si budete moci dát něco dobrého ve stánku s občerstvením nebo dobrou kávu v naší pohádkové kavárně. Nebude chybět velká nafukovací skluzavka a kolotoč pro menší děti, pro které budeme mít připravený i dětský koutek. Vše si samozřejmě můžete užít i předtím, než se vydáte na cestu. Vyplněnou hrací kartu můžete vhodit do losovací krabice a když budete mít štěstí, vyhrajete nějakou zajímavou cenu. Losování bude probíhat v časech, které upřesníme před začátkem akce.
Vstupenky jsou již v předprodeji na recepci v DDM Mělník.
Průběžně budeme doplňovat další informace (např. mapku) na co se můžete těšit.

Název Z pohádky do pohádky
Termín konání 28.05.2022 14:00 - 17:00