Zájezd do Legolandu Günzburg

OBSAZENO.
Kapacita autobusu byla již zcela zaplněna. Od 23. 5. je možné se přihlásit již jen jako náhradník.

---

Jednodenní zájezd do zábavního parku LEGOLAND GÜNZBURG v Německu. Pojedeme vlastním objednaným autobusem - sraz v 2:15 (v noci) u pizzerie Piranha, příjezd druhý den v cca 2:00 (v noci) také tam.
POZOR - odjezd byl posunut o 30 minut dříve kvůli dopravním omezením na trase.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu tam i zpět, celodenní vstupenku (od 3 let, do 3 let zdarma - ale musí mít také "nulovou" vstupenku!)

Cena NEzahrnuje: stravu, cestovní pojištění, extra placené atrakce

POZOR - odhlásit se je možné nejpozději do 22. 5. 2022! Po tomto termínu je možné vrátit poplatek pouze v případě zajištění náhradníka.

---
POZOR - aktualizace!

Proticovidová opatření - od 1. 6. 2022 již neplatí žádné omezení.

DĚTI
Děti mladší 12 let věku nemusí při cestě do Německa dokládat potvrzení o bezinfekčnosti.

Název Zájezd do Legolandu Günzburg
Termín konání 04.06.2022 02:45 - 05.06.2022 02:00
Místo konání Legoland Günzburg
Hlavní vedoucí Ondřej Strádal
Sraz účastníků 2:15 u pizzerie Piranha
Vybavení na akci Cestovní doklad (pas, OP), kartičku pojištěnce, peníze na jídlo, doklad o pojištění (nepovinné).
V ceně zahrnuto Doprava vlastním autobusem, celodenní vstupenka, pedagogický doprovod.
Jiná ujednání Koronavirová opatření - BEZ OMEZENÍ. Zájezd bude realizován při naplnění min. kapacity.