VT Proč bychom se nepotili

Tábor pro starší děti s dobrou fyzickou kondicí, vztahem k přírodě a smyslem pro humor. V plánu tábora je opět několik celodenních výletů po hřebenech Krkonoš. V letošním roce i návštěva polských jezer. Čekají na nás však i seznamovací, týmové, vědomostní a dovednostní hry a nevynecháme ani oblíbenou stezku odvahy. K relaxaci opět využijeme finskou káď anebo saunu s horským jezírkem. V průběhu týdne na nás bude čekat adrenalinové překvapení. Ubytování na Moravské boudě.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v hlavních informací k tomuto táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název VT Proč bychom se nepotili
Termín konání 25.07.2022 08:00 - 29.07.2022 16:00
Místo konání Táborová základna v popisu tábora
Hlavní vedoucí Helena Jiráčková