VT Holky v akci

Tábor pro dívky, které se mohou těšit na typicky dívčí aktivity (líčení, účesy, tvoření různých ozdob apod.), nebudou chybět ani hry a soutěže, hodně pohybu, tance a samozřejmě také výlety. Například na bobovou dráhu do Špindlerova Mlýna. A jako bonus na vás čeká hřejivý sud s horkou vodou nebo sauna. A to vše v krásné čisté přírodě Krkonoš na Novopacké boudě.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené základních informací k táboru zde na webu.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název VT Holky v akci
Termín konání 25.07.2022 08:00 - 29.07.2022 16:00
Místo konání Novopacká bouda - Špindlerův Mlýn
Hlavní vedoucí Ivana Hornová