VT DaSty Dance

Co na děti čeká na táboře DaSty Dance?
Spousta tance, her a zábavy. Výlety po okolí, stezky s úkoly, řešení hádanek. Karaoke párty, Just Dance, deskové hry. A jedno odpoledne v aquaparku. Vše se vypsat nedá, prostě to musíte zažít! :-)

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název VT DaSty Dance
Termín konání 11.07.2022 08:00 - 15.07.2022 16:30
Místo konání Novopacká bouda - Špindlerův Mlýn
Hlavní vedoucí Dana Machová (Chodurová)