PT Harry Potter

Příměstský tábor jako dělaný pro milovníky zábavy, pohybu, hádanek, a především Harryho Pottera. Náš program začneme symbolicky projížďkou vláčkem z nástupiště 9¾. Po příjezdu do „DDM Bradavic“ dojde k rozdělení nových studentů do kolejí, s čímž pomůže Moudrý klobouk. Studenti, kteří již absolvovali první ročník ve škole čar a kouzel v DDM Bradavicích, budou pokračovat ve svých kolejích. Správný čaroděj by měl mít svoji hůlku, a tak si ji samozřejmě vyrobíme. Stejně tak by měl dobře vypadat a k tomu pomůže slušivé tričko a kravata. Jednotlivé koleje budou sbírat celý týden body do školního poháru účastí v různých hrách, kvízech, soutěžích… Náš příměstský tábor si zpříjemníme výletem do Krásnohůlek (Park Mirakulum) a do Kruvalu (IQ Landia Liberec). Co by to však bylo za letní školu čar a kouzel, kdyby nedorazil skutečný a nový kouzelník se svojí show! Během celého tábora si zahrajeme spousty her – hlavně venku v přírodě, ale těšit se můžete na zkoušku VR a třeba provětráme i náš kinect s Harry Potterem či laserovou střelnici. Týden zakončíme návštěvou Jump areny a po návratu zpět do Bradavic také speciálním obědem. Poté vyhlásíme vítěze školního poháru a rozdáme ocenění.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název PT Harry Potter
Termín konání 08.08.2022 08:00 - 12.08.2022 16:30
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Jan Karlovec