PT Cyklistický

Týden prožitý v cyklistickém sedle spojené s výlety do známých i neznámých míst Mělnicka. Výlety budou obohaceny o týmové hry a kvízy. Součástí tábora je i základní proškolení všech účastníků na dopravním hřišti v Mlazicích, tzv. Dopravní desatero cyklisty, jízdy zručnosti, aj.
Denní plán výletu cca 50km.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název PT Cyklistický
Termín konání 01.08.2022 08:00 - 05.08.2022 16:30
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Tomáš Kvasný