PT Pryč s nudou

Na příměstském táboře Pryč s nudou se rozhodně nudit nebudeme. První den zahájíme zlehka poznáváním krás Mělníka a jeho okolí (z věže kostela sv. Petra a Pavla). V úterý vyrazíme do lanového centra na Kladno, kde si na vysokých a nízkých překážkách vyzkoušíme naše dovednosti. Ve středu dopoledne si zaskáčeme ve Fantasy Parku Toboga v Praze. Celý den strávíme ve čtvrtek v oblíbeném parku Mirakulum. Pátek zakončíme dopoledne na Laser Game a poté si ugrilujeme něco dobrého přímo v Domečku.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název PT Pryč s nudou
Termín konání 18.07.2022 08:00 - 22.07.2022 16:30
Místo konání DDM Mělník + park Na Polabí
Hlavní vedoucí Jan Karlovec