PT Dobrodružný

Máte rádi cestování s trochou toho dobrodružství?
Tak pojďte vyrazit na dobrodružnou cestu. Tato cesta má 5 etap. V první etapě se podíváme do korun stromů a vyzkoušíme své dovednosti na lanech a na trampolínách. Druhá etapa nám přenese na paddleabordy, wakeboardy a k minigolfu. Při třetí etapě prožijeme den plný dobrodružství v zábavním parku Mirakulum. Na čtvrté etapě dobrodružné cesty naskočíme na rafty přímo na divoké řece (Veltrusy) a pátá etapa zakončí naše dobrodružné putování při hrách a soutěžích v našem krásném městě a jeho okolí. (změny vyhrazeny).

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název PT Dobrodružný
Termín konání 11.07.2022 08:00 - 15.07.2022 16:30
Místo konání DDM Mělník + park Na Polabí
Hlavní vedoucí Alena Hlaváčková