Prázdninový výlet č.1

Výlet do Alchymistické dílničky v Košátkách.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v základních informacích o táboru.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Název Prázdninový výlet č.1
Termín konání 01.07.2022 08:00 - 16:30
Místo konání Výlet mimo Mělník
Hlavní vedoucí Ivana Hornová