Novinky

31.03.2021 Krásné Velikonoce všem!

Přejeme všem příznivcům mělnického Domečku krásné Velikonoce! Připomínáme, že v termínu školních prázdnin se nekoná distanční výuka zájmových útvarů.

20.03.2021 Slosování - Cesta za domečky

Výherce vylosujeme ve středu 14. 4. 2021. Slosování bude živě streamováno na youtube kanál DDM Mělník.

02.03.2021 Jarní prázdniny

Příští týden kroužky nebudou ani distanční formou z důvodu jarních prázdnin. Po celý týden (od 8.3. do 14.3.) bude přístupná úkolová hra po Mělníku - "Cesta za domečky". Viz info zde na webu.

Jarní burza a charita

Moc nás to mrzí, ale z důvodu pandemických norem a pro nedostatečný zájem zákazníků rušíme jarní výměnný prodej oblečení.
.........................................................................................


Letošní jarní burza dětského oblečení proběhne v režimu, který zaručí maximální bezpečnost prodávajících i nakupujících. Prodloužili jsme délku trvání tak, aby veškeré zboží mohlo být po převzetí i před zpětným předáním v "karanténě". Také jsme prodloužili možnost nakupování, abychom zamezili zbytečnému shlukování nakupujících. To bude také kontrolováno v průběhu burzy a do sálu nebude vpuštěno více osob než povoluje její podlahová plocha.
Pokud chcete něco prodat - napište si o svůj prodejní kód - viz instrukce v Dokumentech ke stažení u této akce. Pokud chcete jen nakupovat, jste srdečně vítáni! Letos jsme přistoupili ke zrušení poplatku za vstup na burzu - resp. ponecháme jej jako dobrovolný. Předem děkujeme za jakýkoli příspěvek, který nám pomůže pokrýt náklady související s pořádáním burzy.

Kód 106202
Název Jarní burza a charita
Termín konání 15.04.2021 09:00 - 26.04.2021 16:00
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Ivana Hornová
Věková skupina 1-99 let
Jiná ujednání POZOR - Jarní burza je zrušena
Dokumenty ke stažení

Instrukce_k_vyplneni_tabulky_2021-POSUN.pdf

Instrukce-stitkovani.pdf

Plakat-burza_jaro_2021-POSUN.pdf