Novinky

02.03.2021 Jarní prázdniny

Příští týden kroužky nebudou ani distanční formou z důvodu jarních prázdnin. Po celý týden (od 8.3. do 14.3.) bude přístupná úkolová hra po Mělníku - "Cesta za domečky". Viz info zde na webu.

02.03.2021 Přihlašování na tábory

Již zítra 3. 3. bude postupně v dopoledních hodinách spuštěno přihlašování na letní tábory!

25.01.2021 Přerušení činnosti pokračuje

DDM je až do odvolání pro veřejnost uzavřen a zájmová činnost přerušena (s výjimkou distanční výuky některých kroužků).

PT Harry Potter

Příměstský tábor jako dělaný pro milovníky zábavy, pohybu, hádanek, a především Harryho Pottera. Náš program začneme symbolicky projížďkou vláčkem z nástupiště 9¾. Po příjezdu do „DDM Bradavic“ dojde k rozdělení dětí do kolejí, s čímž pomůže slavný moudrý klobouk. Správný čaroděj by měl mít svoji hůlku, a tak si ji samozřejmě vyrobíme. Stejně tak by měl dobře vypadat a k tomu pomůže slušivé tričko a kravata. Jednotlivé koleje budou sbírat celý týden body do školního poháru účastí v různých hrách, kvízech, soutěžích… K řešení některých úloh pomůže i interaktivní webová aplikace, kterou si budou žáci letní školy čar a kouzel moci spustit na svých telefonech nebo na našich školních kouzelných tabletech :-) Čeká nás i trénink střelby z luků. Náš příměstský tábor si zpříjemníme výletem do Eko Parku v Liberci, kde se dozvíme hodně zajímavých věcí v krásné přírodě na čerstvém vzduchu. Znáte fenomén posledních let zvaný únikové hry? Ať už ano či ne, během našeho tábora si takovou únikovou hru vyzkoušíte – dokonce na kouzelnické téma. Co by to však bylo za letní školu čar a kouzel, kdyby nedorazil skutečný kouzelník se svojí show! Během celého tábora si zahrajeme spousty her – hlavně venku v přírodě, ale těšit se můžete na zkoušku VR a třeba provětráme i náš kinect s Harry Potterem. Týden zakončíme projížďkou na raftech a speciálním obědem. Poté vyhlásíme vítěze hry a rozdáme ocenění. Každý účastník se také může těšit na vlastní fotku v kostýmu.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Kód 105103
Název PT Harry Potter
Termín konání 12.07.2021 08:00 - 16.07.2021 16:00
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Jan Karlovec
Věková skupina 6-15 let
Vybavení na akci bude uvedeno v informačním dopise pro přihlášené
V ceně zahrnuto obědy, program, pitný režim, odměny pro děti
Cena 2000,- Kč
Volná místa Přijímáme náhradníky