Novinky

16.09.2021 Vinobraní - Dětská scéna

Těšíme se na Vás během celého Vinobraní (tj. od pátečních 15:00 do nedělních 17:00 hodin) na Dětské scéně u chrámu sv. Petra a Pavla, kde Vás a Vaše děti čeká spousta zábavy, hudby, tance, soutěží, pohádek, kouzlení i kreativního tvoření.

08.09.2021 Volná místa na kroužcích

Stále se můžete přihlašovat na následující zájmové útvary: Animační dílna, Can you speak English?, ČJ a M na přijímačky (pro 9.třídu), Deskovky, Fotokroužek, Hudební skupiny BEZNOTY, Keramika pro dospělé, PC kroužek pro začátečníky, Prstem po mapě, Věda je zábava, Zpěváčci.

01.07.2021 Zveřejněny kroužky na školní rok 2021/2022

V sekci "Kroužky a cvičení" naleznete informace o zájmových útvarech na nový školní rok. V průběhu léta budeme ještě doplňovat a aktualizovat. Elektronické přihlašování bude spuštěno 2. 9. 2021 v dopoledních hodinách.

PT Harry Potter

Příměstský tábor jako dělaný pro milovníky zábavy, pohybu, hádanek, a především Harryho Pottera. Náš program začneme symbolicky projížďkou vláčkem z nástupiště 9¾. Po příjezdu do „DDM Bradavic“ dojde k rozdělení dětí do kolejí, s čímž pomůže slavný moudrý klobouk. Správný čaroděj by měl mít svoji hůlku, a tak si ji samozřejmě vyrobíme. Stejně tak by měl dobře vypadat a k tomu pomůže slušivé tričko a kravata. Jednotlivé koleje budou sbírat celý týden body do školního poháru účastí v různých hrách, kvízech, soutěžích… K řešení některých úloh pomůže i interaktivní webová aplikace, kterou si budou žáci letní školy čar a kouzel moci spustit na svých telefonech nebo na našich školních kouzelných tabletech :-) Čeká nás i trénink střelby z luků. Náš příměstský tábor si zpříjemníme výletem do Eko Parku v Liberci, kde se dozvíme hodně zajímavých věcí v krásné přírodě na čerstvém vzduchu. Znáte fenomén posledních let zvaný únikové hry? Ať už ano či ne, během našeho tábora si takovou únikovou hru vyzkoušíte – dokonce na kouzelnické téma. Co by to však bylo za letní školu čar a kouzel, kdyby nedorazil skutečný kouzelník se svojí show! Během celého tábora si zahrajeme spousty her – hlavně venku v přírodě, ale těšit se můžete na zkoušku VR a třeba provětráme i náš kinect s Harry Potterem. Týden zakončíme projížďkou na raftech a speciálním obědem. Poté vyhlásíme vítěze hry a rozdáme ocenění. Každý účastník se také může těšit na vlastní fotku v kostýmu.

Své dotazy k tomuto táboru směřujte přímo na hlavního vedoucího - viz kontakty uvedené v informačním dopise.

Upozornění: ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele) uveďte do poznámky při přihlašování nebo jiným způsobem neprodleně sdělte pracovníkům DDM (tel., e-mail).

Kód 105103
Název PT Harry Potter
Termín konání 12.07.2021 08:00 - 16.07.2021 16:00
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Jan Karlovec
Věková skupina 6-15 let
Vybavení na akci bude uvedeno v informačním dopise pro přihlášené
V ceně zahrnuto obědy, program, pitný režim, odměny pro děti
Cena 2000,- Kč
Volná místa Obsazeno
Dokumenty ke stažení

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o bezinfekčnosti - tábory 2021.pdf

Odpovednost_za_skody+prichod-odchod.docx

Posudek_o_zdravotni_zpusobilosti_ditete-2021.pdf