25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

26. 5. - Tvoření s Dančou 13:00 - 14:30

* Pouze pro děti ze ZÚ ve školním roce 2019/2020! *

Kreativní tvoření různých věcí proložené pohybovými hrami.

S sebou: láhev s pitím, malou svačinu, roušku/šátek, sluneční brýle, pokrývku hlavy, vhodné oblečení na tvoření i venku v parku.

Upozorňujeme na zvýšený výskyt klíšťat - aplikujte před příchodem k DDM repelent nebo jinou variantu prevence.

Při příchodu na aktivitu musí dítě (nebo rodič) odevzdat 1 formulář, do kterého jsme sloučili "Odpovědnost za škody", "Odchod z aktivity" a "Prohlášení o bezinfekčnosti". Tento formulář naleznete zde v Dokumentech a bude přiložen také v popisku každé aktivity.

Děti budou po příchodu poučeny o dodržování všech nezbytných bezpečnostních a hygienických opatření.

--------

Přihlašovat na aktivity se můžete vždy nejpozději do 24 hodin před jejím začátkem.
= Přihlašování ukončeno 25. 5. ve 13:00 hodin =

Kód 196806
Název 26. 5. - Tvoření s Dančou 13:00 - 14:30
Termín konání 26.05.2020 13:00 - 14:30