25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

Aktivity pro děti ze ZÚ DDM Mělník

Přihlašování bude spuštěno 20. 5. ve 12:00 hodin a bude probíhat standardně před Klientské centrum (stejně jako přihlašování na ZÚ, tábory, akce). Tyto aktivity jsou zařazeny do "Akcí", abyste nemuseli vyplňovat zbytečné údaje, které pro potřebu těchto aktivit nepotřebujeme.

Přihlašovat na aktivity se můžete vždy nejpozději do 24 hodin před jejím začátkem - tedy např. na první aktivitu v pondělí 25. 5. od 13:00 bude přihlašování uzavřeno v neděli 24. 5. ve 13:00 hodin.

Při příchodu na aktivitu musí dítě (nebo rodič) odevzdat 1 formulář, do kterého jsme sloučili "Odpovědnost za škody", "Odchod z aktivity" a "Prohlášení o bezinfekčnosti". Tento formulář naleznete zde v Dokumentech a bude přiložen také v popisku každé aktivity.

Děti budou po příchodu poučeny o dodržování všech nezbytných bezpečnostních a hygienických opatření.

V případě silné nepřízně počasí budeme všechny přihlášené kontaktovat e-mailem či telefonicky.

Kód 196605
Název Aktivity pro děti ze ZÚ DDM Mělník
Místo konání DDM Mělník + park Na Polabí
Hlavní vedoucí _____ _______
Sraz účastníků před DDM Mělník (pokud není stanoveno jinak)
Vybavení na akci potřebné vybavení bude v popisku dané aktivity
V ceně zahrnuto zdarma (díky ponechaným vratkám darem - děkujeme!)

Odpovědnost za škody + odchod + bezinfekčnost + COVID-19