Novinky

25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

Pohádkový park, Hawai City - ZRUŠENO

Obě zmíněné plánované akce pro veřejnost - Pohádkový park a Hawai City (novinka) - jsou bohužel pro letošní rok ZRUŠENÉ ze zřejmých důvodů. Nechceme napomáhat šíření koronaviru, který způsobuje onemocnění COVID-19, proto tyto akce neuskutečníme ani v omezeném režimu. Pevně věříme, že na podzimních a adventních akcích se již budeme moct všichni společně setkat.
Děkujeme za pochopení.

Kód 196604
Název Pohádkový park, Hawai City - ZRUŠENO
Místo konání DDM Mělník + park Na Polabí
Hlavní vedoucí _____ _______
Sraz účastníků AKCE ZRUŠENY