24.09.2020 V pátek 25.9. se kroužky neruší

DDM nemá v pátek 25.9. ředitelské volno, proto se žádné kroužky v tento den NERUŠÍ.

21.09.2020 Roušky povinné ve vnitřních prostorách i při výuce

Od pondělí 21. 9. jsou roušky povinné nejen ve společných vnitřních prostorách (chodby, WC, bufet, šatna), ale také při výuce v učebnách. Výjimku mají pouze sportovní a pohybové aktivity, zpěv a flétna.

07.09.2020 Začátek ZÚ od 14. 9.

Většina kroužků zahajuje svou činnost v týdnu od 14. 9. - do tohoto data by měli mít všichni, kterým již přišlo potvrzení přihlášky uhrazený poplatek a odevzdanou přihlášku (alespoň sken). Vývoj situace šíření koronaviru sledujeme. Zatím nemáme bližší informace, že by se nějaké omezení vztahovalo i na DDM. Sledujte, prosím, aktualizace na našem webu a facebookové stránce.

Pohádkový park, Hawai City - ZRUŠENO

Obě zmíněné plánované akce pro veřejnost - Pohádkový park a Hawai City (novinka) - jsou bohužel pro letošní rok ZRUŠENÉ ze zřejmých důvodů. Nechceme napomáhat šíření koronaviru, který způsobuje onemocnění COVID-19, proto tyto akce neuskutečníme ani v omezeném režimu. Pevně věříme, že na podzimních a adventních akcích se již budeme moct všichni společně setkat.
Děkujeme za pochopení.

Kód 196604