Novinky

24.09.2020 V pátek 25.9. se kroužky neruší

DDM nemá v pátek 25.9. ředitelské volno, proto se žádné kroužky v tento den NERUŠÍ.

21.09.2020 Roušky povinné ve vnitřních prostorách i při výuce

Od pondělí 21. 9. jsou roušky povinné nejen ve společných vnitřních prostorách (chodby, WC, bufet, šatna), ale také při výuce v učebnách. Výjimku mají pouze sportovní a pohybové aktivity, zpěv a flétna.

07.09.2020 Začátek ZÚ od 14. 9.

Většina kroužků zahajuje svou činnost v týdnu od 14. 9. - do tohoto data by měli mít všichni, kterým již přišlo potvrzení přihlášky uhrazený poplatek a odevzdanou přihlášku (alespoň sken). Vývoj situace šíření koronaviru sledujeme. Zatím nemáme bližší informace, že by se nějaké omezení vztahovalo i na DDM. Sledujte, prosím, aktualizace na našem webu a facebookové stránce.

Letní tábory 2020

*** Aktualizace 12. 6. 2020 ***
Dokumentaci k letním příměstským táborům (tzn. Potvrzení od lékaře vč. kopie kartičky pojištěnce a Prohlášení odpovědnosti za škody + příchod/odchod z tábora) prosím odevzdejte na recepci DDM Mělník nebo zanechte ve schránce nejpozději do 30. 6. 2020.

Souhlas s programem tábora buď obdržíte spolu s infodopisem na e-mail nebo jej můžete podepsat osobně na recepci DDM.

Prohlášení o bezinfekčnosti budete jediné odevzdávat při nástupu na tábor.

Potvrzení od lékaře doporučujeme letos zajistit aktuální nebo stvrdit podpisem, že nedošlo ke změně zdravotního stavu od data vydání posudku (max. 2 roky v době konání tábora).


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


*** Aktualizace 2. 6. 2020 ***
Změna - nové Smluvní podmínky jsou připraveny, ale po poradě s právníkem vstoupí v platnost od září 2020. Pro letošní léto tedy budou platit dosavadní podmínky. Nové přihlášky budou muset podepsat a dodat pouze ti, kteří byli přesunuti ze zrušených pobytových táborů na příměstské.
——-
Přidali jsme kromě Letních radovánek (náhrada za Holky v akci) také příměstský tábor Táborníci (náhrada primárně za Trempíky) a svůj příměstský tábor uskuteční také Rybáři.
——
V příštím týdnu můžete očekávat vratky za zrušené pobytové tábory.
Zároveň prosíme o doplacení celých částek za tábory do konce tohoto týdne (5.6.).

Kód 199005
Název Letní tábory 2020
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí _____ _______