28.03.2019 Blížící se akce v DDM

PT Velikonoční výlet (18. 4.), Čarodějnická párty (26. 4.), Nadační akce SPORTUJEME PRO ILCO (5. 5.), Pohádkový park (25. 5.), Zájezd do Legolandu (8. 6.), Akademie Děti dětem (18. 6.), Šutr City (22. 6.)

27.03.2019 Volná místa na letních táborech

Stále jsou volná místa na letních táborech: VT Čtrnáctidenní dobrodružství, PT Soustředění mladých modelářů, PT Historický.

05.02.2019 Letní tábory

Děkujeme za Váš zájem o tábory DDM Mělník. Je nám líto, že nemůžeme vyhovět všem zájemcům. Počet přijatých přihlášek u některých táborů překročil jejich kapacitu téměř trojnásobně! Kapacita našich letošních letních táborů je 450 dětí, přihlášek však přišlo jen za prvních 12 hodin od spuštění registrace bezmála 700! Bohužel není v našich možnostech kapacity táborů více navýšit nebo otevřít další nové tábory (především z personálních důvodů).

Sportujeme pro ILCO

České ILCO z.s. je pacientská organizace sdružující a podporující stomiky. DDM Mělník ve spolupráci s TJ EMĚ a mnoha dalšími organizacemi připravil celodenní program pro celé rodiny. V parku Na Polabí bude velké a malé pódium, známí herci nejen ze seriálů TV Prima se postarají o hudební a divadelní program, budou připraveny sportovní a pohybové workshopy, zábavná zóna pro děti, interaktivní program v sále DDM a mnohé další.
Vstupenky stojí symbolických 30,- Kč / osobu. Stomiky můžete podpořit také přispěním do zapečetěných pokladniček veřejné sbírky. Za min. příspěvek 20,- Kč obdržíte placku s logem "S-TOMÍKA". Veřejná sbírka bude probíhat od 5. 4. do 5. 5. na recepci DDM Mělník a ve dnech 12. - 17. 4. v ulicích města Mělníka.

Název Sportujeme pro ILCO
Termín konání 05.05.2019 10:00 - 17:00
Místo konání DDM Mělník + park Na Polabí
Hlavní vedoucí Helena Jiráčková
V ceně zahrnuto Vstupenky slosovatelné!