22.06.2020 Do 30. 6. táborová dokumentace

Do 30. 6. prosíme o dodání povinné dokumentace k táborům: podepsaná přihláška, prohlášení odpovědnosti za škody, posudek o zdravotní způsobilosti, kopie kartičky pojištěnce a podpis souhlasu s programem tábora. Pokud má někdo problém se zajištěním posudku od lékaře (z důvodu dlouhých objednávacích lhůt), je možné prozatím dodat starší posudek s poznámkou, kdy bude dodán nový. Pokud však nedodáte platný posudek od lékaře nejpozději při nástupu dítěte na tábor, nebude se moct tábora zúčastnit. Děkujeme za spolupráci.

25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

PT Velikonoční výlet

Velikonoční výlet do Prahy Holešovic na výstavu PIXAR. Výstava je realizována k příležitosti výročí 30 let animace a PIXAR jako jedno z nejznámějších a nejoceňovanějších světových animačních studií ji přizpůsobilo také pro školáky. Děti budou mít příležitost nahlédnout "pod pokličku" oblíbených filmů jako např. Úžasňákovi, Auta, Toy Story, Hledá se Nemo nebo V hlavě.

Název PT Velikonoční výlet
Termín konání 18.04.2019 08:00 - 16:30
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Alena Hlaváčková