25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

PT Dobrodružný

KAPACITA TÁBORU OBSAZENA.
Další přihlášení budou řazeni mezi náhradníky. V takovém případě prosíme neprovádějte platbu. Vaše šance na přijetí se tím nezvýší, pouze vzniknou komplikace s vracením poplatku.
Děkujeme za pochopení.

---

Týden plný cestování a dobrodružství. Čeká nás Fajn park Chlumec nad Cidlinou, Vodní svět Česká lípa, ratfy Veltrusy, Botanicus Ostrá (vlak/loď). (změny vyhrazeny)
Některé programy budou hrazeny z projektu Šablony II (MŠMT, OP VVV).

Upozornění:
DO POZNÁMKY (kolonka "OSTATNÍ") PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ UVEĎTE:
a) PLAVEC / NEPLAVEC
b) ZÁJEM O FAKTURACI POPLATKU (např. platba přes FKSP zaměstnavatele)

Název PT Dobrodružný
Termín konání 08.07.2019 08:00 - 12.07.2019 16:30
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Alena Hlaváčková
V ceně zahrnuto obědy,pitný režim,doprava,vstupy,program

PT Dobrodružný - INFORMAČNÍ DOPIS