Novinky

25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

Robotika

Baví tě stavět si z Lega? Zajímáš se o všechno, co je "Smart"? Obyčejné autíčko na dálkové ovládání je nuda a rád/a by si něco víc? Třeba si naprogramovat vlastního robota?
Pokud alespoň na dvě otázky odpovíš ANO, je tento kroužek právě pro tebe. Na kroužku budeme pracovat se stavebnicí Xiaomi MiTu Robot Builder a Xiaomi Mi Robot Builder Rover. Jedná se o stavebnice na způsob Lega, navíc ale obsahují motory a řídící jednotku. Složený robot se tak dá ovládat přes telefon nebo se dá naprogramovat. Že neumíš programovat? To nevadí, celý proces programování je grafický a spočívá v prostém skládání a kombinování jednotlivých příkazových modulů. To určitě zvládneme.
K programování budeme mít k dispozici i inteligentní robotickou kouli Sphreo BOLT. BOLT se řadí mezi jedny z nejvyspělejších hraček rodiny Sphero, které můžete ovládat a programovat pomocí chytrého mobilního zařízení, nechybí maticový 8x8 LED displej, 360° IR senzorů, vestavěný kompas. BOLTa můžeme naprogramovat k různým úkolům opět v jednoduchém programovacím prostředí.

Kód 191706
Název Robotika
Místo konání DDM Mělník
Hlavní vedoucí Lenka Loučková
Věková skupina 10-14 let
Cena rok 1500,- Kč
Datum zahájení 17.09.2019
Datum ukončení 09.06.2020
Dny konání ÚT 14:30-15:30
Volná místa 1.pololetí obsazeno
Volná místa 2.pololetí obsazeno