Novinky

14.05.2021 Prodloužení zájmové činnosti

Z důvodu dlouhého zákazu činnosti bude školní rok v DDM Mělník prodloužen. Poslední hodiny kroužků se uskuteční v týdnu od 21. do 25. června.

05.05.2021 Částečné obnovení činnosti

Od pondělí 10.5. konečně můžeme alespoň částečně obnovit činnost kroužků! Bližší informace očekávejte do pátku ve svých e-mailových schránkách.

13.04.2021 Slosování - Cesta za domečky

Výherce vylosujeme ve středu 14. 4. 2021 ve 14:00 hodin. Pokud nás počasí a technika nezklame, bude slosování živě streamováno na youtube kanál DDM Mělník.

Od 5. 10. do 18. 10. 2020 zrušena činnost ZÚ

02.10.2020 Aktualizace 2. 11.: Prodloužení zákazu osobní činnosti potvrá pravděpodobně do Vánoc.

---

Vážení rodiče, účastníci zájmového vzdělávání,

velice nás to mrzí, ale Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze „s účinností ode dne 5. října 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. nařizuje následující mimořádná opatření při epidemii na území Středočeského kraje spočívající v … (bod 4.) omezení provozu středisek volného času spočívající v zákazu osobní přítomnosti dětí, žáků, studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání“.

Z tohoto důvodu nebude DDM Mělník v následujících 2 týdnech provozovat žádnou zájmovou činnost.
Bohužel se nejedná o budovu DDM, ale přímo o zájmovou činnost, takže se zákaz týká také sportovních kroužků, které probíhají v externích tělocvičnách či na venkovních hřištích. Mezi zájmovou činnost patří také Cvičení rodiče+děti. Výjimku mají sportovní kluby s licencí a pronájmy v DDM Mělník, na které se ovšem vztahuje nařízení o maximálním počtu 10 osob uvnitř / 20 osob venku. Večerní cvičení pro dospělé i cvičení seniorů bude probíhat v omezeném počtu 9+1 (případné rušení bude na webu DDM).

Z důvodu nejistého vývoje šíření koronaviru SARS-CoV-2 a možného prodlužování či opakování podobných nařízení budeme zrušené aktivity (resp. neodučené hodiny zájmových útvarů) buď nahrazovat až to podmínky dovolí, nebo za ně budeme souhrnně vracet finanční prostředky na konci školního roku dle Smluvních podmínek.

Po dobu přerušení zájmové činnosti opět můžete využít již zpracovaná "video-okénka" na našich webových stránkách, kterým brzy přidáme další nová (https://www.ddm-melnik.cz/video-okenka).

 
Dále upozorňujeme na změnu provozu dětského hřiště a bufetu:
Od 5. 10. 2020 do odvolání bude provozní doba upravena na 8:00 – 16:00 hodin. Vstup na hřiště bude možný brankou z parku a prodej občerstvení z bufetu bude probíhat okénkem z hřiště. Na dětském hřišti může být současně maximálně 20 osob (dětí i dospělých).
 
O blížících se akcích budeme informovat na webových stránkách a facebooku. Podzimní burza se uskuteční s malými omezeními (především hygienická opatření). Akci Dýňový duch (23. 10.) chceme také realizovat. S ohledem na vývoj situace však vyčkáme na aktualizaci nařízení – z tohoto důvodu bude prodej vstupenek zahájen až cca 2-3 dny před akcí a budou k zakoupení také na místě v den konání.
 
Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví a hodně trpělivosti.

Mgr. Helena Jiráčková
Ředitelka DDM Mělník