Novinky

19.10.2020 Výdej - burza

Dnes vydáváme neprodané a peníze za prodané věci od 9:00 do 17:00 hodin.

12.10.2020 Prodlužujeme burzu

Prodlužujeme prodej na podzimní burze! Nově si budete moct nakoupit také ve čtvrtek 15. 10. od 8:00 do 18:00 hodin. Výdej neprodaných věcí bude probíhat v pondělí 19.10. od 9:00 do 17:00 hodin.

05.10.2020 Provoz do 18. 10. 2020

ZÚ nejsou, hřiště a bufet otevřeno 8-16h, Burza a charita proběhne standardně - pište si o prodejní kódy!

Aktuální opatření - aktualizace 18.9.

14.09.2020 Před vstupem do DDM Mělník, prosím, sledujte cedule a pokyny vyvěšené na vstupních dveřích a řiďte se jimi. Aktuálně platí povinnost používání roušek ve společných prostorách DDM = vestibul, chodby, bufet, WC, šatna. Malé děti do 2 let (včetně) mít roušku nemusí. Účastníci zájmových útvarů nemusí mít roušku pouze na sportovních, pohybových a některých hudebních ZÚ (např. Zpěváčci, Flétna). V ostatních případech bude rouška vyžadována i během výuky v učebnách. Celá budova DDM Mělník je pravidelně dezinfikována a větrána.
Pokud je to možné, dodržujte rozestupy, neshlukujte se a zbytečně se ve vnitřních prostorách nezržujte. Dbejte také na hygienické návyky - častější a pořádné mytí rukou, dezinfekce rukou, kýchání do předloktí, používání jednorázových kapesníků apod.
Kroužky ani akce nerušíme, dětské hřiště je otevřeno, bufet na recepci Vás také obslouží. Vše přizpůsobujeme tak, abychom splnili veškerá platná nařízení a zajistili bezpečnost účastníků a návštěvníků. V prostorách DDM např. naleznete nové dávkovače dezinfekčního gelu na ruce.
Prosíme o obecnou ohleduplnost a zodpovědný přístup. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění nebo se necítíte dobře, prosíme, nenavštěvujte DDM a neposílejte ani děti vykazující známky onemocnění (zvýšená teplota, rýma, kašel..) na kroužky.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na celý nový školní rok!
Kolektiv DDM Mělník