Novinky

14.05.2021 Prodloužení zájmové činnosti

Z důvodu dlouhého zákazu činnosti bude školní rok v DDM Mělník prodloužen. Poslední hodiny kroužků se uskuteční v týdnu od 21. do 25. června.

05.05.2021 Částečné obnovení činnosti

Od pondělí 10.5. konečně můžeme alespoň částečně obnovit činnost kroužků! Bližší informace očekávejte do pátku ve svých e-mailových schránkách.

13.04.2021 Slosování - Cesta za domečky

Výherce vylosujeme ve středu 14. 4. 2021 ve 14:00 hodin. Pokud nás počasí a technika nezklame, bude slosování živě streamováno na youtube kanál DDM Mělník.

Aktuální opatření - aktualizace 18.9.

14.09.2020 Před vstupem do DDM Mělník, prosím, sledujte cedule a pokyny vyvěšené na vstupních dveřích a řiďte se jimi. Aktuálně platí povinnost používání roušek ve společných prostorách DDM = vestibul, chodby, bufet, WC, šatna. Malé děti do 2 let (včetně) mít roušku nemusí. Účastníci zájmových útvarů nemusí mít roušku pouze na sportovních, pohybových a některých hudebních ZÚ (např. Zpěváčci, Flétna). V ostatních případech bude rouška vyžadována i během výuky v učebnách. Celá budova DDM Mělník je pravidelně dezinfikována a větrána.
Pokud je to možné, dodržujte rozestupy, neshlukujte se a zbytečně se ve vnitřních prostorách nezržujte. Dbejte také na hygienické návyky - častější a pořádné mytí rukou, dezinfekce rukou, kýchání do předloktí, používání jednorázových kapesníků apod.
Kroužky ani akce nerušíme, dětské hřiště je otevřeno, bufet na recepci Vás také obslouží. Vše přizpůsobujeme tak, abychom splnili veškerá platná nařízení a zajistili bezpečnost účastníků a návštěvníků. V prostorách DDM např. naleznete nové dávkovače dezinfekčního gelu na ruce.
Prosíme o obecnou ohleduplnost a zodpovědný přístup. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění nebo se necítíte dobře, prosíme, nenavštěvujte DDM a neposílejte ani děti vykazující známky onemocnění (zvýšená teplota, rýma, kašel..) na kroužky.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na celý nový školní rok!
Kolektiv DDM Mělník