Novinky

24.09.2020 V pátek 25.9. se kroužky neruší

DDM nemá v pátek 25.9. ředitelské volno, proto se žádné kroužky v tento den NERUŠÍ.

21.09.2020 Roušky povinné ve vnitřních prostorách i při výuce

Od pondělí 21. 9. jsou roušky povinné nejen ve společných vnitřních prostorách (chodby, WC, bufet, šatna), ale také při výuce v učebnách. Výjimku mají pouze sportovní a pohybové aktivity, zpěv a flétna.

07.09.2020 Začátek ZÚ od 14. 9.

Většina kroužků zahajuje svou činnost v týdnu od 14. 9. - do tohoto data by měli mít všichni, kterým již přišlo potvrzení přihlášky uhrazený poplatek a odevzdanou přihlášku (alespoň sken). Vývoj situace šíření koronaviru sledujeme. Zatím nemáme bližší informace, že by se nějaké omezení vztahovalo i na DDM. Sledujte, prosím, aktualizace na našem webu a facebookové stránce.

Aktuální opatření - aktualizace 18.9.

14.09.2020 Před vstupem do DDM Mělník, prosím, sledujte cedule a pokyny vyvěšené na vstupních dveřích a řiďte se jimi. Aktuálně platí povinnost používání roušek ve společných prostorách DDM = vestibul, chodby, bufet, WC, šatna. Malé děti do 2 let (včetně) mít roušku nemusí. Účastníci zájmových útvarů nemusí mít roušku pouze na sportovních, pohybových a některých hudebních ZÚ (např. Zpěváčci, Flétna). V ostatních případech bude rouška vyžadována i během výuky v učebnách. Celá budova DDM Mělník je pravidelně dezinfikována a větrána.
Pokud je to možné, dodržujte rozestupy, neshlukujte se a zbytečně se ve vnitřních prostorách nezržujte. Dbejte také na hygienické návyky - častější a pořádné mytí rukou, dezinfekce rukou, kýchání do předloktí, používání jednorázových kapesníků apod.
Kroužky ani akce nerušíme, dětské hřiště je otevřeno, bufet na recepci Vás také obslouží. Vše přizpůsobujeme tak, abychom splnili veškerá platná nařízení a zajistili bezpečnost účastníků a návštěvníků. V prostorách DDM např. naleznete nové dávkovače dezinfekčního gelu na ruce.
Prosíme o obecnou ohleduplnost a zodpovědný přístup. Pokud máte příznaky respiračního onemocnění nebo se necítíte dobře, prosíme, nenavštěvujte DDM a neposílejte ani děti vykazující známky onemocnění (zvýšená teplota, rýma, kašel..) na kroužky.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na celý nový školní rok!
Kolektiv DDM Mělník