Novinky

25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

Otevíráme dětské hřiště!

20.05.2020 Od pondělí 25. 5. budete moct opět s dětmi navštívit hřiště v DDM Mělník.

Abychom splnili současná nařízení vlády o minimálních rozestupech, bude možné povolit vstup maximálně 16 osobám současně (včetně dětí).

Hřiště bude v provozu každý všední den od 8:00 - 16:00 hodin.

Bude otevřen také bufet (drobné občerstvení, teplé i studené nápoje, nanuky..). Objednávky budou vydávány oknem přímo na hřiště.

Při vstupu do vnitřních prostor DDM (např. na WC nebo do vestibulu) prosíme o dodržení zakrytí dýchacích cest (rouška/šátek/respirátor..) a důkladnou hygienu. Ve vestibulu bude připravena dezinfekce. Více viz Směrnice - vstup veřejnosti do DDM v době šíření koronaviru 

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že naše malé hřiště opět ožije :-)