Novinky

25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

Zaměstnanci DDM šijí roušky pro nemocnici

27.03.2020

Dali jsme dohromady šicí stroje, žehličky, látky, stará trička (na tkalouny), využili 3D tiskárnu na výrobu záložníků a celý týden jsme šili roušky. Jsme moc rádi, že dnes můžeme první várku předat Mělnické nemocnici. V šití budeme pokračovat, dokud to bude potřeba.

Pokud by někdo využil plastový záložník na zjednodušení výroby tkalounů, můžeme vám zdarma natisknout.  Oprava: kvůli technické chybě bohužel nemůžeme záložníky nabídnout.


Děkujeme všem, kteří využívají svůj volný čas (který by jinak trávili třeba čekáním na své ratolesti v DDM) pro pomoc těm, kteří to potřebují. Společně vše zvládneme!