Novinky

25.05.2020 Příměstské tábory - termíny

do 31. 5 . - odhlášení bez storna z důvodu obavy z koronaviru do 5. 6. - doplacení celé částky za tábor (pokud již není uhrazena) do 30. 6. - vratky, přesuny z pobytových táborů od 1. 7. - letní příměstské tábory :-)

14.05.2020 Kroužky na rok 2020/2021

Nabídka kroužků na nový školní rok bude zveřejněna v červnu. Přihlašování na kroužky bude spuštěno v prvním zářijovém týdnu (bude upřesněno).

29.04.2020 Zkrášlujeme DDM

V průběhu celého měsíce dubna jsme pracovali na zkrášlení prostor DDM, aby se vám u nás po skončení karanténních opatření líbilo ještě víc :-) Vymalovali jsme téměř celý Domeček, v sále nechali instalovat nové osvětlení, všude jsme uklidili a připravujeme vše na léto a nový školní rok. Chystáme také prodej občerstvení z okénka našeho bufetu (bude přístupný z parku přes dětské hřiště) a od 25. 5. budeme nabízet různě zaměřené dopolední i odpolední aktivity pro malé skupiny dětí.

Činnost přerušena na neurčito a finanční kompenzace

15.03.2020 Dům dětí a mládeže Mělník zůstává na základě vládních opatření proti šíření koronaviru i nadále uzavřen a veškerá činnost přerušena až do odvolání.

Máme novou informaci, že zrušené, nenahrazené hodiny zájmových útvarů budou po ukončení zákazu činnosti finančně kompenzovány. Budeme Vás informovat, kdy, v jakém rozsahu a jakým způsobem. Sledujte, prosíme, naše webové stránky a svoje e-mailové schránky.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně trpělivosti, ohleduplnosti a laskavosti.

Váš DDM Mělník