Novinky

25.04.2019 Cvičení BODY FORMING a KRUHOVÝ TRÉNINK se ruší

Z osobních důvodů lektorky se bylo dnem 25. 4. 2019 ukončeno večerní cvičení pro dospělé: KRUHOVÝ TRÉNINK (úterý) a BODY FORMING (čtvrtek). Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

28.03.2019 Blížící se akce v DDM

Pohádkový park (25. 5.), Zájezd do Legolandu (8. 6.), Akademie Děti dětem (18. 6.), Šutr City (22. 6.)

27.03.2019 Volná místa na letních táborech

Stále jsou volná místa na letních táborech: VT Čtrnáctidenní dobrodružství, PT Soustředění mladých modelářů, PT Historický.

Rozlučkový florbalový turnaj

21.05.2018 ROZLUČKOVÝ FLORBALOVÝ TURNAJ
Dne 24. června 2018 (neděle) se od 10:00 do 15:00 hodin v hale BIOS uskuteční pro hráče, hráčky a jejich rodiče florbalový turnaj. Turnaje se mohou zúčastnit pouze děti, které navštěvují florbalový kroužek pod DDM Mělník.
Pokud budete mít o turnaj zájem, prosím o včasné vrácení vyplněné přihlášky. Žáci, kteří vrátí přihlášky po daném termínu, se bohužel turnaje NEBUDOU moci zúčastnit! Děkuji za pochopení. Přesný harmonogram a systém turnaje bude upřesněn před zahájením turnaje podle počtu přihlášených. Během turnaje proběhne soutěž o nejlepšího střelce a na konci turnaje bude vyhlášen nejlepší brankář a hráč/hráčka.

Termíny pro vrácení přihlášky: FLORBAL I. (STŘEDA - HALA CUKROVAR) DO 5. 6. 2018

              FLORBAL II. (ČTVRTEK – HALA BIOS) DO 6. 6. 2018

---

PŘIHLÁŠKA

SOHLASÍM ABY SE MŮJ SYN/MÁDCERA…………………………………………….. ZÚČASTNIL/A ROZLUČKOVÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJE. DÁLE SE AKTIVNĚ (BUDOU HRÁT) ZÚČASTNÍ RODIČ/E  V POČTU…………………… (NAPIŠTE PROSÍM ČÍSLO – 0, 1 NEBO 2).
S SEBOU: SPORTOVNÍ OBLEČENÍ, VHODNÁ SPORTOVNÍ OBUV DO HALY, OBUV NA PŘEZUTÍ (NÁVLEKY), FLORBALOVÁ HOKEJKA (MOŽNO ZAPŮJČIT).
                                                                                                                             ………………………………………………………..
                                                                                                                                                PODPIS RODIČŮ