01.03.2024 Blížící se akce:

26.04. - Čarodějnice v DDM.............. 23.05. - Den s IZS...............................

01.02.2024 Přihlašování na letní tábory

Stejně jako každý rok budeme i letos spouštět přihlašování na letní tábory začátkem března respektive v pondělí 4.března 2024 v dopoledních hodinách. Bližší informace budou doplněny a můžete je sledovat na našich webových stránkách.

14.09.2023 Zahájení činnosti ZÚ 2023/2024

Většina kroužků se začne scházet od pondělí 18. září. Některé sportovní už jsou v provozu.

Aktuální opatření v DDM

26.10.2021 Vzhledem k opětovnému zrychlení šíření onemocnění Covid-19 považujeme za důležité připomenout opatření, která jsou stále platná. Zatím z MŠMT, od zřizovatele ani od krajské hygienické stanice nemáme žádné novější upřesnění pro střediska volného času, proto stále platí následující:

Potvrzení o bezinfekčnosti tedy bude vyžadováno pouze u aktivit, ve kterých počet účastníků převyšuje 20 osob v jedné skupině (starších 6 let). Upozorňujeme na měnící se délku platnosti testů a jejich zpoplatnění od 1. 11. 2021.

U ostatních aktivit a akcí pouze evidujeme základní údaje účastníků (jméno, příjmení, kontakt) a můžeme především v případě hromadných akcí namátkově či cíleně provádět identifikaci přítomných osob.

Nadále se řídíme standardními pravidly*:

• do DDM nevstupuje nikdo s příznaky onemocnění Covid-19 ani s projevy jakéhokoli jiného respiračního onemocnění
  • respirátory (děti do 15 let roušky) ve společných prostorách DDM
  • rozestupy min. 1,5m vždy a všude, kde je to možné
  • důkladná hygiena především po použití WC, dezinfekce rukou
  • omezení pobytu v prostorách DDM na nezbytně nutnou dobu
  • prodej občerstvení probíhá oknem z dětského hřiště, na které je vstup pouze brankou z parku
* vše platí také pro plně očkované osoby

Děkujeme za pochopení a prosíme o spolupráci při dodržování těchto pravidel. Věříme, že také díky tomu nebudeme muset činnost nijak výrazně omezit.

Kolektiv zaměstnanců DDM Mělník