15.10.2021 Burza a Dýňový duch

Burza podzimního a zimního dětského oblečení se koná v týdnu od 18. do 21. října. Akce Dýňový duch hned v pátek 22. října od 17:00 hodin. Všechny vstupenky již byly VYPRODÁNY.

27.09.2021 Kroužky 27. a 28. 9.

Dnes - 27. 9. - probíhají kroužky jako obvykle (pokud není s lektorem domluveno jinak). Zítra - 28. 9. - je státní svátek, kroužky neprobíhají a DDM je uzavřen.

16.09.2021 Vinobraní - Dětská scéna

Těšíme se na Vás během celého Vinobraní (tj. od pátečních 15:00 do nedělních 17:00 hodin) na Dětské scéně u chrámu sv. Petra a Pavla, kde Vás a Vaše děti čeká spousta zábavy, hudby, tance, soutěží, pohádek, kouzlení i kreativního tvoření.

Aktuální opatření v DDM

26.10.2021 Vzhledem k opětovnému zrychlení šíření onemocnění Covid-19 považujeme za důležité připomenout opatření, která jsou stále platná. Zatím z MŠMT, od zřizovatele ani od krajské hygienické stanice nemáme žádné novější upřesnění pro střediska volného času, proto stále platí následující:

Potvrzení o bezinfekčnosti tedy bude vyžadováno pouze u aktivit, ve kterých počet účastníků převyšuje 20 osob v jedné skupině (starších 6 let). Upozorňujeme na měnící se délku platnosti testů a jejich zpoplatnění od 1. 11. 2021.

U ostatních aktivit a akcí pouze evidujeme základní údaje účastníků (jméno, příjmení, kontakt) a můžeme především v případě hromadných akcí namátkově či cíleně provádět identifikaci přítomných osob.

Nadále se řídíme standardními pravidly*:

• do DDM nevstupuje nikdo s příznaky onemocnění Covid-19 ani s projevy jakéhokoli jiného respiračního onemocnění
  • respirátory (děti do 15 let roušky) ve společných prostorách DDM
  • rozestupy min. 1,5m vždy a všude, kde je to možné
  • důkladná hygiena především po použití WC, dezinfekce rukou
  • omezení pobytu v prostorách DDM na nezbytně nutnou dobu
  • prodej občerstvení probíhá oknem z dětského hřiště, na které je vstup pouze brankou z parku
* vše platí také pro plně očkované osoby

Děkujeme za pochopení a prosíme o spolupráci při dodržování těchto pravidel. Věříme, že také díky tomu nebudeme muset činnost nijak výrazně omezit.

Kolektiv zaměstnanců DDM Mělník