Novinky

01.07.2021 Zveřejněny kroužky na školní rok 2021/2022

V sekci "Kroužky a cvičení" naleznete informace o zájmových útvarech na nový školní rok. V průběhu léta budeme ještě doplňovat a aktualizovat. Elektronické přihlašování bude spuštěno 2. 9. 2021 v dopoledních hodinách.

30.05.2021 Pojďte s námi do pohádky - správné odpovědi

Omlouváme se, správné odpovědi z úkolové cesty Pojďte s námi do pohádky zveřejníme až zítra 31.5. Děkujeme za pochopení.

14.05.2021 Prodloužení zájmové činnosti

Z důvodu dlouhého zákazu činnosti bude školní rok v DDM Mělník prodloužen. Poslední hodiny kroužků se uskuteční v týdnu od 21. do 25. června.

Proč DDM stále funguje distančně

20.04.2021

Plnou prezenční činnost nám zatím MŠMT nepovoluje. Termín obnovení zatím neznáme. Aktuálně je povolena pouze individuální výuka (1 pedagog + 1 dítě). Viz Informace MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 12. 4. 2021
Důvodem k neobnovení činnosti DDM je fakt, že se u nás potkávají děti z různých tříd, škol i měst. Ve školách je zatím snaha o zachování setkávání homogenních (stejných) skupin dětí.

Obnovení prezenční činnosti si přejeme co nejdříve, protože distanční výuka osobní setkávání nenahradí a v některých případech vůbec není možná. A vnímáme, že děti se potřebují nejen opět setkávat se svými vrstevníky a kamarády, ale také se ve volném čase odreagovat od ubíjející dlouhotrvající on-line školní výuky. Obzvlášť teď s přicházejícím příjemným jarním počasím chceme děti co nejvíce vytáhnout ven, proto jsme přichystali několik akcí (všechny zdarma) - Chytrá okna, Mělnický Všeználek, Pojďte s námi do pohádky a máme v plánu ještě v červnu sportovně laděný Předprázdninový desetiboj.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání hned, jak to bude možné.