Novinky

31.03.2021 Krásné Velikonoce všem!

Přejeme všem příznivcům mělnického Domečku krásné Velikonoce! Připomínáme, že v termínu školních prázdnin se nekoná distanční výuka zájmových útvarů.

20.03.2021 Slosování - Cesta za domečky

Výherce vylosujeme ve středu 14. 4. 2021. Slosování bude živě streamováno na youtube kanál DDM Mělník.

02.03.2021 Jarní prázdniny

Příští týden kroužky nebudou ani distanční formou z důvodu jarních prázdnin. Po celý týden (od 8.3. do 14.3.) bude přístupná úkolová hra po Mělníku - "Cesta za domečky". Viz info zde na webu.

Přerušení činnosti do 22. 1.

08.01.2021 Až do 22. 1. 2021 není možná osobní přítomnost účastníků zájmového vzdělávání. Vzhledem k výsledkům dotazníku o zájmu o distanční výuku, s ohledem na čerpání dovolené pedagogů a kvůli nedostatečným finančním prostředkům na provoz nebude probíhat ani většina distanční výuky. Účastníci zájmového vzdělávání budou informováni e-mailem. Pedagogičtí pracovníci budou čerpat v letních měsících méně dovolené, abychom vám mohli nabídnout více táborů. Pevně věříme, že v létě již bude situace klidnější a tábory budeme moct realizovat v plném rozsahu. Jejich nabídku zveřejníme v únoru/březnu na webu a v Mělnické radnici. Přihlašování bude spuštěno později než v minulých letech.
Ze stejného důvodu (protiepidemická opatření) se také neuskuteční akce Dětský karneval a Vlaštovkiáda.
Děkujeme za pochopení.