Novinky

02.03.2021 Jarní prázdniny

Příští týden kroužky nebudou ani distanční formou z důvodu jarních prázdnin. Po celý týden (od 8.3. do 14.3.) bude přístupná úkolová hra po Mělníku - "Cesta za domečky". Viz info zde na webu.

02.03.2021 Přihlašování na tábory

Již zítra 3. 3. bude postupně v dopoledních hodinách spuštěno přihlašování na letní tábory!

25.01.2021 Přerušení činnosti pokračuje

DDM je až do odvolání pro veřejnost uzavřen a zájmová činnost přerušena (s výjimkou distanční výuky některých kroužků).

Lednové plány DDM Mělník

04.01.2021

Lednové plány DDM Mělník

Milí přátelé, kamarádi! Vstoupili jsme do nového roku a my v Domečku věříme, že bude lepší a klidnější, než ten předchozí. Ačkoli pořád panuje nejistota ohledně šíření koronaviru, plánovat a snít nám nikdo nezakáže. Plni optimismu se tedy těšíme, že budeme moci již v lednu obnovit (alespoň částečně) naši zájmovou činnost prezenčně. Žádné závazné termíny a podmínky raději nesdělujeme - prosíme, sledujte aktuální informace na našich webových stránkách (účastníci ZÚ také ve svých e-mailových schránkách). Plánujeme tradiční Karneval pro děti na sobotu 16. ledna od 15:00, v dopoledních hodinách v DDM proběhne opět Vlaštovkiáda. V termínu pololetních prázdnin, tj. 29. 1. chceme zrealizovat “Výlet za sněhem” za trochu odlišných podmínek než v minulých letech. Budou dvě možnosti - využít pouze společnou dopravu a dále mít vlastní program (běžky, sjezdovky, snowboard, sáňky...) nebo se přidat k naší výpravě “Po stopách sněžného muže”, která bude plná úkolů, bobování a další zábavy a bude upravena dle aktuálních podmínek. Uskuteční se také okresní kola Dějepisné olympiádyOlympiády v českém jazyce - obojí distančně (v případě změny budeme informovat). Informace pro zájemce (školy) jsou ke stažení na webu DDM Mělník v sekci Soutěže - Vědomostní. Nabídku letních táborů zveřejníme až v příštím vydání Mělnické radnice. Přihlašování bude letos posunuto na pozdější termín. Jsme rádi, že Vánoční mělnická cesta za Ježíškem byla hojně navštěvovaná a doufáme, že nejen dětem zpříjemnila adventní čas. Těší nás také váš zájem o čertovskou pohádku, která byla místo tradičního živého představení ke shlédnutí pouze on-line. Přesto nejvíc vyhlížíme znovuotevření, protože práce s dětmi nás nabíjí a bez nich je poloviční.

Přejeme vám i nám, abychom neztráceli chuť trávit volný čas aktivně a abychom si kreativně dokázali poradit i v časech různých omezení, která se nám pravděpodobně ani v tomto roce nevyhnou.

kolektiv zaměstnanců DDM Mělník