Novinky

25.01.2021 Přerušení činnosti pokračuje

Prozatím do 29. 1. je nadále DDM uzavřen pro veřejnost a zájmová činnost přerušeno (s výjimkou distanční výuky některých kroužků).

08.01.2021 Činnost DDM přerušena do 22. 1.

V souvislosti s protiepidemickými opatřeními bude činnost DDM přerušena prozatím do 22. 1. 2021.

30.12.2020 Do 10. 1. 2021 činnost neobnovena

S lítostí musíme oznámit, že činnost DDM Mělník nebude minimálně do 10. 1. 2021 obnovena. O dalších změnách budeme informovat.

Lednové plány DDM Mělník

04.01.2021

Lednové plány DDM Mělník

Milí přátelé, kamarádi! Vstoupili jsme do nového roku a my v Domečku věříme, že bude lepší a klidnější, než ten předchozí. Ačkoli pořád panuje nejistota ohledně šíření koronaviru, plánovat a snít nám nikdo nezakáže. Plni optimismu se tedy těšíme, že budeme moci již v lednu obnovit (alespoň částečně) naši zájmovou činnost prezenčně. Žádné závazné termíny a podmínky raději nesdělujeme - prosíme, sledujte aktuální informace na našich webových stránkách (účastníci ZÚ také ve svých e-mailových schránkách). Plánujeme tradiční Karneval pro děti na sobotu 16. ledna od 15:00, v dopoledních hodinách v DDM proběhne opět Vlaštovkiáda. V termínu pololetních prázdnin, tj. 29. 1. chceme zrealizovat “Výlet za sněhem” za trochu odlišných podmínek než v minulých letech. Budou dvě možnosti - využít pouze společnou dopravu a dále mít vlastní program (běžky, sjezdovky, snowboard, sáňky...) nebo se přidat k naší výpravě “Po stopách sněžného muže”, která bude plná úkolů, bobování a další zábavy a bude upravena dle aktuálních podmínek. Uskuteční se také okresní kola Dějepisné olympiádyOlympiády v českém jazyce - obojí distančně (v případě změny budeme informovat). Informace pro zájemce (školy) jsou ke stažení na webu DDM Mělník v sekci Soutěže - Vědomostní. Nabídku letních táborů zveřejníme až v příštím vydání Mělnické radnice. Přihlašování bude letos posunuto na pozdější termín. Jsme rádi, že Vánoční mělnická cesta za Ježíškem byla hojně navštěvovaná a doufáme, že nejen dětem zpříjemnila adventní čas. Těší nás také váš zájem o čertovskou pohádku, která byla místo tradičního živého představení ke shlédnutí pouze on-line. Přesto nejvíc vyhlížíme znovuotevření, protože práce s dětmi nás nabíjí a bez nich je poloviční.

Přejeme vám i nám, abychom neztráceli chuť trávit volný čas aktivně a abychom si kreativně dokázali poradit i v časech různých omezení, která se nám pravděpodobně ani v tomto roce nevyhnou.

kolektiv zaměstnanců DDM Mělník